Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Zuzana Bílková > Vlněné přikrývky a lůžkoviny Besky > Dětská vlněná přikrývka Besky Premium

Dětská vlněná přikrývka Besky Premium

Děti potřebují cítit vaši lásku a péči, i když je při usínání nedržíte za ruku. A tahle něžná dětská vlněná přikrývka je jako vaše vřelé objetí.

Odkaz: https://www.ceskeprikryvky.cz/detska-vlnena-prikryvka-besky-premium/
Zobrazuji položku č. 32 z celkem 38 položek v této galerii:

Dětská vlněná přikrývka Besky Premium
« Předcházející Teplá vlněná přikrývka Besky Premium  (zobrazit v plné velikosti)Dvoulůžková vlněná přikrývka Besky Premium  (zobrazit v plné velikosti)Dětská vlněná přikrývka Besky Premium  (náhled aktuálně zobrazené položky)Dětský vlněný polštář Besky Premium  (zobrazit v plné velikosti)Velký kombinovaný vlněný polštář Besky Premium  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Zuzana Bílková

Ing. Zuzana Bílková

majitelka tradiční beskydské manufaktury Besky na výrobu vlněných přikrývek a lůžkovin — Zavedená beskydská manufaktura na vlněné přikrývky a další lůžkoviny nejvyšší kvality, vyráběné ručně z vlny nakoupené od místních farmářů. 30 let na trhu a 40.000 dobře vyspaných zákazníků. 1. místo v soutěži Živnostník roku i prestižní anketě Žena roku.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 36 doporučení
Mobil: 608 455 600 ~ Email: bilkova@besky.cz ~ Web: www.ceskeprikryvky.cz
Místo: Frýdek-Místek (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celý svět

2005 – 2022 © Robert Vlach a Ing. Zuzana Bílková Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS