Doporučení z první ruky

Ing. Zuzana Bílková — majitelka tradiční beskydské manufaktury Besky na výrobu vlněných přikrývek a lůžkovin


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 36 doporučení

Robert Vlach

Zuzka Bílková a její firma vyrábí jeden z nejlepších přírodních produktů, jaké znám. Její vlněné přikrývky máme doma i na chatě a nedáme na ně dopustit, obdivují je také všichni hosté. Se Zuzkou navíc už pár let spolupracuji jako poradce a mohu říci, že je to naprosto mimořádná podnikatelská osobnost, s absolutní morální integritou a vizemi, které rok za rokem velice úspěšně realizuje. Ocenění Živnostník roku dostala zcela zaslouženě, v našem regionu Ostravy a Beskyd neznám moc jiných podnikatelek, které by se mohly se Zuzkou srovnávat. Spolupráci s ní vřele doporučuji, ať už jste zákazník nebo odběratel pro koncový prodej.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Pavel Minář

Zuzka je pro mne ztělesněním slova „podnikatel“. Moc ji obdivuji. Má jasno, co chce dělat. Pečuje o své zaměstnance. Klienti jsou pro ni ti nejdůležitější. Kdybych nebyl na volné noze, chtěl bych pracovat pro Zuzku. A abych byl konkrétní – peřiny a polštáře z Batexu jsou naprosto skvělé. S manželkou se konečně nepřetahujeme o peřinu, protože jsme si pořídili z Batexu jednu společnou obrovskou, pod kterou se vlezeme všichni (včetně našich dvou dcer).

Pavel Minář
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)
Ing. Lenka Paprok

Zuzka Bílková a její vlněné přikrývky a polštáře z hor jsou jedna z nejlepších věcí, kterou jsem pro svůj spánek mohla udělat. Jako hostitelka pracovního útočiště Retreat.cz jsem nakoupila vlněné výrobky od Zuzky i pro naše hosty. Samozřejmě je máme také doma, skoro všechny varianty a spí se nám královsky. Všem kolem vlněné lůžkoviny z této manufaktury doporučuji. Jsme stálými zákazníky Besky a musím říct, že kdykoli jsem cokoli potřebovala navíc, Zuzka mi vždy ochotně a mile vyšla vstříc. Upřímně obdivuji, jak všechno zvládá, v její péči si pokaždé připadám jako v bavlnce, nebo lépe — na nejhebčejší vlně. Mimoto Zuzka je úžasně laskavý člověk, má nejryzejší charakter. Jsem přesvědčena o tom, že bez ní by značka Besky nebyla tím, čím je. Měla jsem možnost se Zuzkou spolupracovat i jako názvotvůrce, když stála na začátku změny původního názvu firmy. Jsem vděčná, že jsem s ní na názvu nové značky mohla krátce spolupracovat. Produkty Besky vřele doporučuji, ať už pro vás nebo jako úžasný originální dárek z lokálních ekologických surovin.

Ing. Lenka Paprok
sloganistka a názvotvůrce
Luboš Moravec

Se ženou jsme si od Zuzky pořídili obrovskou peřinu pro dva. Je lehká, hebká a krásně hřeje. Spíme ve světnici staré chalupy, kde na podzim a v zimě k ránu padají teploty pod 15 stupňů, když netopíme. A s Besky peřinou je to príma – v noci se v nás nastřádá teplo, které ráno jako když najdeme :) Díky velkorysému rozměru peřiny 240×220 cm nám konečně nečouhají nohy a ani se o peřinu nepřetahujeme. Peřiny Besky jednoznačně doporučuji!

Luboš Moravec
copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec

Konečně jsem objevil kvalitní polštář a přikrývku Batex. Všechny bych chtěl upozornit na nákupy typu Jysk, kde polštář za 500–800 Kč vyhodíte, protože se proleží po pár dnech. Naopak polštář od Batexu je i po týdnu jako nový. Ponoříte do něj hlavu, natřepáte ho a připadáte si jako byste měli polštář od babičky, který neztrácí svůj tvar a lze jej ručně natřepat :-)

Jan Kotrla
Ostrava
j.kotrla@seznam.cz

V pátek mi dorazily Vaše nádherné výrobky (vlněná přikrývka 2 kg, anatomický vlněný polštář, vlněná dětská přikrývka a polštář). Jsou tak příjemné a lehoučké, polštář je perfektní. Jediné, čeho jsem se trochu lekla, že po rozbalení z nich byla cítit ovečka, ale to už vyprchalo. Děkuji za tyto lůžkoviny, které nemají chybu. Určitě ještě objednáme dalším členům rodiny :)

Jana Trčková
Lednice
ja.trckova@gmail.com

S radostí posílám zprávu, že beskydská deka je ve Vancouveru a splňuje všechna má přání. Moc Vám děkuji, každý večer budu myslet na svůj rodný kraj. Jsem velice spokojená a váš zákaznický servis byl prvotřídní. Přeji hodně štěstí ve Vašem podnikání.

Hana Hill
Vancouver, Kanada
hanahill48@gmail.com

Děkuji za doručení vlněné přikrývky, mám z ní velkou radost. Jsem moc ráda, že vytváříte produkty, které jsou v přírodním provedení. Moc Vám fandím a držím palce v dalším podnikání.

Lucie Zhory
Kutná Hora

Balík na mne čekal v zaměstnání a u něj už spousta zvědavých kolegyň. Byla jsem donucena jej ihned rozbalit a čelit mnoha obdivům a dotazům. Jedna kolegyně se doslova mazlila s namykanou vlnou a druhá by zase potřebovala ten pelíšek. Zboží se mi velmi líbí a jeho kvalita to jen potvrzuje. Na našem pracovišti budu, díky Vám, babičkou roku. Z celého srdce Vám DĚKUJI a přeji spoustu pracovních úspěchů a spokojených zákazníků. PS: Mladí to budou mít jako vánoční překvápko.

Jitka Dvořáková
Křetín

Objednané zboží bleskově dorazilo, pod ovčí peřinou i na polštáři se spí výborně, obchod i výrobky bych nadšeně doporučila.

Klára Petříková
Praha