Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Zuzana Bílková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Zuzana Bílková — výrobce přikrývek z prvotřídní ovčí vlny

Zobrazuji č. 110 z celkem 26 doporučení prezentace Ing. Zuzana Bílková:
Robert Vlach
Zuzka Bílková a její firma vyrábí jeden z nejlepších přírodních produktů, jaké znám. Její vlněné přikrývky máme doma i na chatě a nedáme na ně dopustit, obdivují je také všichni hosté. Se Zuzkou navíc už pár let spolupracuji jako poradce a mohu říci, že je to naprosto mimořádná podnikatelská osobnost, s absolutní morální integritou a vizemi, které rok za rokem velice úspěšně realizuje. Ocenění Živnostník roku dostala zcela zaslouženě, v našem regionu Ostravy a Beskyd neznám moc jiných podnikatelek, které by se mohly se Zuzkou srovnávat. Spolupráci s ní vřele doporučuji, ať už jste zákazník nebo odběratel pro koncový prodej.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Pavel Minář
Zuzka je pro mne ztělesněním slova „podnikatel“. Moc ji obdivuji. Má jasno, co chce dělat. Pečuje o své zaměstnance. Klienti jsou pro ni ti nejdůležitější. Kdybych nebyl na volné noze, chtěl bych pracovat pro Zuzku. A abych byl konkrétní – peřiny a polštáře z Batexu jsou naprosto skvělé. S manželkou se konečně nepřetahujeme o peřinu, protože jsme si pořídili z Batexu jednu společnou obrovskou, pod kterou se vlezeme všichni (včetně našich dvou dcer).

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
Konečně jsem objevil kvalitní polštář a přikrývku Batex. Všechny bych chtěl upozornit na nákupy typu Jysk, kde polštář za 500–800 Kč vyhodíte, protože se proleží po pár dnech. Naopak polštář od Batexu je i po týdnu jako nový. Ponoříte do něj hlavu, natřepáte ho a připadáte si jako byste měli polštář od babičky, který neztrácí svůj tvar a lze jej ručně natřepat :-)

Jan Kotrla

Ostrava
j.kotrla@seznam.cz
V pátek mi dorazily Vaše nádherné výrobky (vlněná přikrývka 2 kg, anatomický vlněný polštář, vlněná dětská přikrývka a polštář). Jsou tak příjemné a lehoučké, polštář je perfektní. Jediné, čeho jsem se trochu lekla, že po rozbalení z nich byla cítit ovečka, ale to už vyprchalo. Děkuji za tyto lůžkoviny, které nemají chybu. Určitě ještě objednáme dalším členům rodiny :)

Jana Trčková

Lednice
ja.trckova@gmail.com
S radostí posílám zprávu, že beskydská deka je ve Vancouveru a splňuje všechna má přání. Moc Vám děkuji, každý večer budu myslet na svůj rodný kraj. Jsem velice spokojená a váš zákaznický servis byl prvotřídní. Přeji hodně štěstí ve Vašem podnikání.

Hana Hill

Vancouver, Kanada
hanahill48@gmail.com
Děkuji za doručení vlněné přikrývky, mám z ní velkou radost. Jsem moc ráda, že vytváříte produkty, které jsou v přírodním provedení. Moc Vám fandím a držím palce v dalším podnikání.

Lucie Zhory

Kutná Hora
Balík na mne čekal v zaměstnání a u něj už spousta zvědavých kolegyň. Byla jsem donucena jej ihned rozbalit a čelit mnoha obdivům a dotazům. Jedna kolegyně se doslova mazlila s namykanou vlnou a druhá by zase potřebovala ten pelíšek. Zboží se mi velmi líbí a jeho kvalita to jen potvrzuje. Na našem pracovišti budu, díky Vám, babičkou roku. Z celého srdce Vám DĚKUJI a přeji spoustu pracovních úspěchů a spokojených zákazníků. PS: Mladí to budou mít jako vánoční překvápko.

Jitka Dvořáková

Křetín
Objednané zboží bleskově dorazilo, pod ovčí peřinou i na polštáři se spí výborně, obchod i výrobky bych nadšeně doporučila.

Klára Petříková

Praha
Obchod mohu všem jen doporučit. Objednala jsem set polštář, peřina a podložka. Vše nádherně voní a je krásně ušité. Úžasně se nám v nich spí.

Zuzana Matoušková

Praha
Vše, co jsem nakoupila, je domácí produkce a mohu se spolehnout na kvalitu zboží. Vyhovují mi také 100% bavlněné materiály použité na přikrývky nebo podložky. Doporučuji všem tento obchod, který za slušnou cenu nabízí poctivé výrobky.

Božena Stolinová

b.stolinova@centrum.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS