Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Zuzana Bílková > Vlněné přikrývky a lůžkoviny Besky > Prodloužená vlněná přikrývka Besky Grunt

Prodloužená vlněná přikrývka Besky Grunt

Sníte marně o dokonalém spánku ve vlastní posteli od jara do zimy? Pak zapomeňte na přikrývky z umělohmotných dutých vláken i prašné peřiny a přidejte do své ložnice kus horské přírody!

Odkaz: https://www.ceskeprikryvky.cz/prodlouzena-vlnena-prikryvka-besky-grunt/
Zobrazuji položku č. 6 z celkem 38 položek v této galerii:

Prodloužená vlněná přikrývka Besky Grunt
« Předcházející Krásné na pohled, heboučké na dotek…  (zobrazit v plné velikosti)Vlněná přikrývka Besky Grunt  (zobrazit v plné velikosti)Prodloužená vlněná přikrývka Besky Grunt  (náhled aktuálně zobrazené položky)Lehká vlněná přikrývka Besky Grunt  (zobrazit v plné velikosti)Prodloužená lehká vlněná přikrývka Besky Grunt  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Zuzana Bílková

Ing. Zuzana Bílková

majitelka tradiční beskydské manufaktury Besky na výrobu vlněných přikrývek a lůžkovin — Zavedená beskydská manufaktura na vlněné přikrývky a další lůžkoviny nejvyšší kvality, vyráběné ručně z vlny nakoupené od místních farmářů. 30 let na trhu a 40.000 dobře vyspaných zákazníků. 1. místo v soutěži Živnostník roku i prestižní anketě Žena roku.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 36 doporučení
Mobil: 608 455 600 ~ Email: bilkova@besky.cz ~ Web: www.ceskeprikryvky.cz
Místo: Frýdek-Místek (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celý svět

2005 – 2022 © Robert Vlach a Ing. Zuzana Bílková Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS