Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Zuzana Bílková > Vlněné přikrývky a lůžkoviny Besky > Celovlněný polštář Besky Grunt

Celovlněný polštář Besky Grunt

Jedna věc je mít polštář s vlněnou náplní, druhá mít jej i ve vlněném povlaku. Milujete-li vlnu nejen uvnitř, ale i na dotek a na pohled, náš celovlněný polštář se snímatelným povlakem ze 100% vlněného včesu bez jakýchkoliv příměsí vás rozvlní blahem.

Odkaz: https://www.ceskeprikryvky.cz/celovlneny-polstar-besky-grunt/
Zobrazuji položku č. 26 z celkem 38 položek v této galerii:

Celovlněný polštář Besky Grunt
« Předcházející Vlněná zavinovačka Besky Grunt  (zobrazit v plné velikosti)Vlněný fusak Besky Grunt  (zobrazit v plné velikosti)Celovlněný polštář Besky Grunt  (náhled aktuálně zobrazené položky)Malý celovlněný polštář Besky Grunt  (zobrazit v plné velikosti)Vlněná přikrývka Besky Premium  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Zuzana Bílková

Ing. Zuzana Bílková

majitelka tradiční beskydské manufaktury Besky na výrobu vlněných přikrývek a lůžkovin — Zavedená beskydská manufaktura na vlněné přikrývky a další lůžkoviny nejvyšší kvality, vyráběné ručně z vlny nakoupené od místních farmářů. 30 let na trhu a 40.000 dobře vyspaných zákazníků. 1. místo v soutěži Živnostník roku i prestižní anketě Žena roku.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 36 doporučení
Mobil: 608 455 600 ~ Email: bilkova@besky.cz ~ Web: www.ceskeprikryvky.cz
Místo: Frýdek-Místek (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celý svět

2005 – 2022 © Robert Vlach a Ing. Zuzana Bílková Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS