Zuzana Smékalová

tvůrkyně webů a webdesignérka s přesahem do online marketingu

Status: k vašim službám Působnost: online celá ČR, osobně Brno

Oslovte své publikum atraktivním webem a osobitým designem.

Jsem tvůrkyně webů a webdesignérka s přesahem do online marketingu. Mám bohaté zkušenosti i s PPC, SEO, sociálními sítěmi, e-mailingem a copywritingem. Díky tomu při navrhování webových stránek či grafiky dokážu uvažovat v širších souvislostech. A vy tak ušetříte peníze, které byste jinak museli investovat do dalších specialistů.

Klienti na mé práci oceňují široký rozsah, bezproblémovou komunikaci, empatický přístup, dodržování termínů a naprostou transparentnost. Mým cílem je, abyste na konci zvládli svůj web bez problému ovládat. Jako perfekcionistka chci pro vás to nejlepší, a proto se neustále vzdělávám a sleduji trendy. Svou profesí zkrátka žiju.

Dobře vím, že většina lidí nemá o webu dopředu žádnou konkrétní představu. Proto každou spolupráci zahajuji úvodním dotazníkem, na který navazuje osobní nebo online schůzka. Poznám váš byznys, pochopím vaše zákazníky a navrhnu, co a jak by na webu mělo zaznít. A ráda vám pomohu i s textací. Od vás tedy potřebuji pouze důvěru a součinnost. O zbytek se postarám.

Ukázky práce

2MK Cowboys – návrh a tvorba webových stránek Barbora Vašíčková – návrh a realizace webových stránek Petra Hůlová – tvorba webové prezentace Nekrachni – tvorba vizuálů na sociální sítě a jejich správa Protrek – správa sociálních sítí a tvorba vizuálů

JAKÝ VÁŠ WEB BUDE?

 • Postavený na WordPressu – s pomocí Elementoru nebo šablony DIVI, ke které vám poskytnu doživotní licenci zdarma.
 • Osobitý a jedinečný – vždy vytvářím grafický návrh na míru.
 • Dohledatelný – mám přesah i do SEO.
 • Responzivní – hezký a uživatelsky přístupný na všech zařízeních.
 • V souladu s cestou zákazníka – jsem marketér a vím, co je potřeba k úspěchu i kudy cesta nevede.

CO PRO MĚ NENÍ PROBLÉM A VÁM SE MŮŽE HODIT?

 • Napojení analytiky a vysvětlení, jak ji vyhodnocovat – Google Analytics 4, Google search console, Facebook pixel.
 • Napojení prodejních systémů a zaučení – Simpleshop, Fapi.
 • Napojení e-mailingových nástrojů, zaučení a vytvoření strategie – pracuji s Ecomailem, ale jsem schopna poradit i s ostatními nástroji
 • Pomoc s texty.
 • Nastavení reklamy na Facebooku a Instagramu.
 • Rozjetí sociálních sítí – včetně vytvoření šablon, které poté můžete jednoduše recyklovat.
 • Zaučení do práce s webem.
 • Pravidelná údržba a aktualizace webu.

Více informací zjistíte na mých webových stránkách.

Vybrané reference:

Zuzana Smékalová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Zuzana Smékalová
Teyschlova 1109/7
Brno-Bystrc
635 00

Doporučení
z první ruky

Spolupráce se Zuzkou byla velmi příjemná a především přínosná. Chtěla jsem vytvořit svůj první web a Zuzka ho udělala dle mých představ a požadavků, které nebyly zrovna jednoduchý. Všechno jsem s ní konzultovala. Vždycky jsme se domluvily, když bylo potřeba, vždy se doptávala a musím vyzdvihnout, že je velmi ochotná a snaží se najít řešení, které se bude líbit jak klientovi, tak je zároveň v souladu s tím, jak má web vypadat po technické stránce, designové a uživatelské přívětivosti. Já jsem byla naprosto spokojená a mohu Zuzku doporučit všem, kteří touží po svém webu na míru a dle svých představ.

Petra Hůlková

Zrzka v onlinu