Doporučení z první ruky

Zuzana Smékalová — tvůrkyně webů a webdesignérka s přesahem do online marketingu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

Vybrat si na tvorbu webu Zuzku bylo jedním z nejlepších rozhodnutí mého profesního života. Mohla jsem se na ni plně spolehnout ve všech ohledech. Velkou výhodou bylo, že Zuzka je nejen úžasná tvůrkyně webu, tedy umí vše naprogramovat, nastavit a poradit, když je třeba, ale je i grafička, takže výběr barev, písma a umisťovaní fotek i textu do prostoru je vkusné a jsem s ním nad míru spokojena, také má copywriterské schopnosti a zkušenosti. Vzhledem k Zuzčinu zaměření i na sociální sítě a marketing jsme vše zvládly propojit k mé absolutní spokojenosti. Nemám jedinou výtku k její práci, naopak bych chválila od rána do večera. Vyzdvihla bych i výraznou spolehlivost. Je to opravdový profesionál, má velký přehled a umí toho spoustu … a navíc je extrémně příjemná, laskavá a ochotná. Z 10 bodů dávám 11 ☺ je pro vás vhodná, pokud jste na začátku podnikání a chcete první web, ale i pokud už jste na cestě a nejde to podle vašich představ. Prostě pokud mít web, tak od Zuzky! Tímto ještě jednou moc děkuji.

Mgr. Kateřina Kudělásková
koučka, lektorka a autorka projektu Hubnutí je v hlavě
katerinakudelaskova.cz

Spolupráce se Zuzkou byla velmi příjemná a především přínosná. Chtěla jsem vytvořit svůj první web a Zuzka ho udělala dle mých představ a požadavků, které nebyly zrovna jednoduchý. Všechno jsem s ní konzultovala. Vždycky jsme se domluvily, když bylo potřeba, vždy se doptávala a musím vyzdvihnout, že je velmi ochotná a snaží se najít řešení, které se bude líbit jak klientovi, tak je zároveň v souladu s tím, jak má web vypadat po technické stránce, designové a uživatelské přívětivosti. Já jsem byla naprosto spokojená a mohu Zuzku doporučit všem, kteří touží po svém webu na míru a dle svých představ.

Petra Hůlková
Zrzka v onlinu
zrzkavonlinu.cz spoluprace@zrzkavonlinu.cz

Když 25.12. začnete s plněním obsahu webu a zaseknete se na homepage a dál to neleze, tak si prostě řeknete: „Potřebuji nějakého managera projektu, který mi bude vést ruku.“ Zuzka mi cvrnkla na internetu o nos a to bylo jasné znamení, že web nemusím díky bohu dělat sám. Jsem procesně zaměřen a tak mě mile překvapilo, jak celá tvorba webu byla perfektně procesně odladěna. Máme web a né ledajaký, tož posuďte sami. Zuzku bych příště ocenil rozhodně jinak (více) 🙂 Nebojte se web vytvořit nebo updatovat z nějaké staré prezentace, ale bojte se toho co se stane, až se vypustí do světa. Já se teda trochu bojím, abychom přežili pod návalem poptávané práce. Spolupráci hodnotím jako hladkou, efektivní, milou a šitou na míru mému uhozenému smyslu pro humor.Doporučuji všem, kteří si myslí, že si web udělají v klidu sami, ale pak přijdou na to, že ho sice udělají, ale vůbec nesplňuje jejich požadavky.

Martin Kohl
2MKCowboys
2mkcowboys.cz

Spolupráce se Zuzkou mi přinesla nejen nový web, ale také mnoho zkušeností, poznání o webovém světě a mnohem lepší texty než byly ty moje. Zuzka je velmi trpělivá, precizní a když ji dáte volnost a vyplníte ten šíleně dlouhej dotazník na uvítanou, snese vám to nejlepší modré z webařského nebe… Moc mi vyhovovaly slaďující schůzky, stanovené termíny pro dodání podkladů, ale hlavně to, že vidíte vše v několika krocích. V každém kroku máte možnost si usměrnit, co a jak bude vypadat, a to od základů až po drobné detaily. Zuzku moc doporučuji a už nyní vím, že s ní budu spolupracovat nadále.

Dominika Kadeřábková
koučink a skečnouting
dominikakaderabkova.cz dominika.kaderabkova@gmail.com

Já smekám a tleskám. Zuzka neměla jednoduchý úkol, ale zvládla to na jedničku s hvězdou! Velice oceňuji přístup, protože se vždy časově přizpůsobila a já měla čas na své děti a byznys :) Oceňuji zahrnutí SEO a základy copy. A grafika – web vypadá božsky, fakt moderně a čistě, krásně vzdušně, jak jsem chtěla. Děkuji!

Bára Vašíčková
barasebekoucink.cz
barasebekoucink.cz barasebekoucink@gmail.com

Celkově naši spolupráci hodnotím velmi pozitivně. Všechny mé připomínky byly vždy zohledněny a web nakonec v mnohém ještě předčil má náročná očekávání :) Svůj předchozí web jsem si dělala sama ze šablony a podle toho to také vypadalo. Chtěla jsem, aby byl web vizuálně pěkný a zároveň funkční, aby už z webu byl poznat můj přístup ke klientovi a co nejvíc věcí, které jsem doposud dělala ručně, fungovalo automaticky (vystavování faktur, automatické zasílání e-mailu apod.). Na všem jsme se domlouvaly spolu. Kdykoli se mi něco nezdálo, vymyslely jsme, jak to udělat jinak a tak, aby to vypadalo více podle mých představ. Můj problém je, že mám často až moc jasnou představu, kterou ale neumím sama zrealizovat. Spolu se nám to, myslím, podařilo suprově. Dostala jsem několik různých variant řešení, ze kterých jsem si vybrala tu, která mému podnikání sedí nejlépe. Web je pro mě obrovsky důležitá součást mého podnikání. Hezký moderní funkční web navíc působí profesionálně, což je, myslím, skvělá vizitka každého.

Zuzana se během stáže stala plnohodnotnou součástí našeho Social Media týmu a také si u nás prošla interními školeními o sociálních sítích, copywritingu, formátech, metrikách a specifikách tvorby prodejní reklamy. Celý tým byl z její práce nadšený a její nápady chválili i manažeři našich klientských značek. Zuzka se opravdu rychle učí a stejně rychle se dokázala naladit na tonalitu každé značky, na které pracovala. Je kreativní, má skvělé nápady a copywriting zvládá moc dobře. Kromě toho je přirozeně odpovědná a vše, co dostala jako úkol k řešení, zvládla vyřešit a připravit samostatně a rychle.

Veronika Kundríková
Social Media Manager & Teamleader, Socialsharks
Eva Votápková

Jsem copywriterka, která si nechala udělat svůj první web od agentury a ve formě onepage. Netrvalo dlouho a tento web mi přestal stačit a neodpovídal potřebám mého podnikání (rozšíření služeb, rozhovory apod). Rozhodla jsem se obrátit na Zuzku s poptávkou mého nového (podstránkového) webu a jsem s výsledkem naprosto spokojená. Se Zuzkou jsme se potkaly osobně (což asi není zcela nutné, ale mně to vyhovovalo) a pobavily jsme se o mých potřebách, požadavcích, co chci a co naopak nechci, jakou formou jí dodám podklady apod. Vše mi zařídila, nastavila, ukázala a zaučila, abych byla schopná alespoň základních úprav sama. Komunikace probíhala hladce, vyhověla mým požadavkům na úpravy a já se teď hrdě pyšním mým webem www.ekopi.cz :) Děkuji, Zuzi :)

Eva Votápková
copywriterka, auditorka webů, copyeditorka, tvůrkyně sloganů a obsahu na sociální sítě

Co Zuzka zvládne za pár minut, tomu já musím věnovat několik dní svého času. Odpadla mi velká spousta starostí. Nyní vím, že web je v dobrých rukou a že se mám na koho obrátit, když něčemu nerozumím. Překvapila mě obětavost a schopnost přicházet s novými řešeními. Spolupráci hodnotím na 1 a *.

Mgr. Michal Hummel
psycholog a garant koučovacího výcviku
koucovacivycvik.cz

Pro realizaci nových webových stránek jsem potřebovala někoho, kdo dá mým myšlenkám a představám jasnou strukturu, příjemný design a zároveň zviditelní to nejzásadnější z mé práce. Zuzka přesně odhadla, co je důležité. Její hlavní předností je příjemná, klidná a profesionální komunikace, uvažování v souvislostech. Spolupráce splnila mé očekávání. Byly oblasti, které jsem si sama nedokázala představit, a Zuzka mě vždy nasměrovala správným směrem. Z výsledného webu mám velkou radost. Spolupráci se Zuzkou mohu upřímně doporučit. Děkuji a těším se na další spolupráci!

Pavlína Kovářová
rodinná terapeutka
pavlinakovarova.cz