Doporučení z první ruky

Zuzana Smékalová — tvůrkyně webů a webdesignérka s přesahem do online marketingu


Zobrazuji všech 5 doporučení

Spolupráce se Zuzkou byla velmi příjemná a především přínosná. Chtěla jsem vytvořit svůj první web a Zuzka ho udělala dle mých představ a požadavků, které nebyly zrovna jednoduchý. Všechno jsem s ní konzultovala. Vždycky jsme se domluvily, když bylo potřeba, vždy se doptávala a musím vyzdvihnout, že je velmi ochotná a snaží se najít řešení, které se bude líbit jak klientovi, tak je zároveň v souladu s tím, jak má web vypadat po technické stránce, designové a uživatelské přívětivosti. Já jsem byla naprosto spokojená a mohu Zuzku doporučit všem, kteří touží po svém webu na míru a dle svých představ.

Petra Hůlková
Zrzka v onlinu
zrzkavonlinu.cz

Když 25.12. začnete s plněním obsahu webu a zaseknete se na homepage a dál to neleze, tak si prostě řeknete: „Potřebuji nějakého managera projektu, který mi bude vést ruku.“ Zuzka mi cvrnkla na internetu o nos a to bylo jasné znamení, že web nemusím díky bohu dělat sám. Jsem procesně zaměřen a tak mě mile překvapilo, jak celá tvorba webu byla perfektně procesně odladěna. Máme web a né ledajaký, tož posuďte sami. Zuzku bych příště ocenil rozhodně jinak (více) 🙂 Nebojte se web vytvořit nebo updatovat z nějaké staré prezentace, ale bojte se toho co se stane, až se vypustí do světa. Já se teda trochu bojím, abychom přežili pod návalem poptávané práce. Spolupráci hodnotím jako hladkou, efektivní, milou a šitou na míru mému uhozenému smyslu pro humor.Doporučuji všem, kteří si myslí, že si web udělají v klidu sami, ale pak přijdou na to, že ho sice udělají, ale vůbec nesplňuje jejich požadavky.

Martin Kohl
2MKCowboys
2mkcowboys.cz

Zuzana se během stáže stala plnohodnotnou součástí našeho Social Media týmu a také si u nás prošla interními školeními o sociálních sítích, copywritingu, formátech, metrikách a specifikách tvorby prodejní reklamy. Celý tým byl z její práce nadšený a její nápady chválili i manažeři našich klientských značek. Zuzka se opravdu rychle učí a stejně rychle se dokázala naladit na tonalitu každé značky, na které pracovala. Je kreativní, má skvělé nápady a copywriting zvládá moc dobře. Kromě toho je přirozeně odpovědná a vše, co dostala jako úkol k řešení, zvládla vyřešit a připravit samostatně a rychle.

Veronika Kundríková
Social Media Manager & Teamleader, Socialsharks

Zuzka se svědomitě ujala naší prezentace na sociálních sítích a e-mailingové komunikace. Velmi rychle se „zaběhla“ v problematice outdoorových produktů a výsledkem je profesionální komunikace, se kterou jsme moc spokojeni.

Michal Krátký
Protrek.cz
protrek.cz

Já smekám a tleskám. Zuzka neměla jednoduchý úkol, ale zvládla to na jedničku s hvězdou! Velice oceňuji přístup, protože se vždy časově přizpůsobila a já měla čas na své děti a byznys :) Oceňuji zahrnutí SEO a základy copy. A grafika – web vypadá božsky, fakt moderně a čistě, krásně vzdušně, jak jsem chtěla. Děkuji!

Bára Vašíčková
barasebekoucink.cz