Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Vrbová > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Vrbová — překladatelka angličtiny

Zobrazuji č. 2123 z celkem 23 doporučení prezentace Mgr. Zuzana Vrbová:
Paní magistra Vrbová je úžasná profesionálka. Vytvořila pro mne několik prvotřídních překladů, vždy byla milá a ochotná a čeho si vážím nejvíce – nejenže dodržovala termíny, na kterých jsme se předem shodly, ale někdy se mi snažila práci ulehčit i tím, že zadaný překlad zvládla i rychleji. Naše spolupráce tak byla velmi efektivní a určitě se budu vracet. Mohu vřele všem doporučit.

MgA. Andrea Danková

Se Zuzanou a jejím překladem jsem ohromně spokojená. Překládala pro mě cestovního průvodce po Benátkách z českého do anglického jazyka včetně webových stránek a všech dalších souvisejících textů. Celá spolupráce probíhala bezvadně, Zuzana je opravdu pečlivá, spolehlivá a velmi profesionální. Nejvíce oceňuji vždy jasnou a milou komunikaci ohledně překladu a především cit naladit se a zachovat tón původního textu. Zároveň mě velmi mile překvapila struktura zaslaného překladu, která jen potvrzuje Zuzčinu preciznost. Jsem moc ráda, že jsem si pro překlad vybrala právě Zuzanu. Další texty už bych v budoucnu nesvěřila nikomu jinému :)

Lucie Strnadová

www.venice-travelguide.com ~ lucy@venice-travelguide.com
Mgr. Zuzanu Vrbovou zcela jistě doporučuji. Tématem překladu byla povídka z oblasti fantasy s nemalým množstvím různých archaismů, filozofických obratů, novotvarů a barvitých frází. Pečlivost překladu zcela předčila má očekávání, stejně tak cit pro detail a práce se slohem obecně. Ve finále se mi dokonce anglický překlad líbil více než český originál. Ještě jednou děkuji za vstřícný přístup a úžasný kus práce :-)

Ing. Adam Vesecký

softwarový inženýr
vesecky.adam@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS