Zuzana Vyhnánková

kariérní poradkyně pro marketéry a psychoterapeutka ve výcviku

Jako kariérní poradkyně pomáhám lidem najít pracovní uplatnění a životní naplnění v marketingu. V této službě kombinuji vlastní bohaté zkušenosti z brand managementu s vědomostmi nabitými studiem personálního managementu, aplikované psychologie a psychoterapie (viz služba psychoterapie níže).

Jsem aktivní spolupracovnicí komunity #Holky z Marketingu, několik let jsem lektorkou v Juniorní Akademii a mentorkou v Brandové Akademii.

Podrobnější informace o mně, mém vzdělání, profesní historii, stejně jako detailní nabídku služeb, reference a rozhovory najdete na mých webových stránkáchLinkedIn profilu. O tématech marketingu, HR, brandingu atd. pravidelně píši v médiích a na svém blogu.

Kariérní poradenství

Mé služby využívají marketéři, manažeři, podnikatelé a freelanceři na začátku i na kritických rozcestích své kariéry.

Moje přidaná hodnota spočívá v dokonalé orientaci na marketingové scéně, rozsáhlé síti kontaktů na potenciální zaměstnavatele, klienty a spolupracovníky, stejně jako přesah do psychologie. Aktuálně jsem psychoterapeutkou ve výcviku a tak je při spolupráci se mnou možné řešit kariéru v širším kontextu životních témat.

 • Kariérní konzultace – Individuální poradenství, které úspěšně vyřeší vaše kariérní dilemata a ujasní další směřování. Také praktická výpomoc s CV a motivačním dopisem. Dostupné jako jednorázové setkání i výhodné balíčky 5 či 10 konzultací.
 • Webináře – Online školení na vybraná marketingová témata vhodné pro nováčky v marketingu, absolventy škol i podnikatele.

Poradenství může probíhat jako osobní setkání v Praze nebo online formou.

Proč spolupracovat právě se mnou?

 • Znám běžnou pracovní náplň jednotlivých marketingových pozic i to, jak navazuje na další specializace,
 • vím, jak funguje dynamika v marketingovém týmu,
 • mám osobní zkušenost s prací na straně klienta i v agentuře,
 • orientuji se v současných možnostech českého marketingového vzdělávání,
 • vím, co jsou to KPIčka a jak dokážou člověku zavařit,
 • …a také proč marketéři nejčastěji postrádají smysl své práce.

Psychoterapie

Právě procházím akreditovaným komplexním vzděláváním v systemické psychoterapii. Jedná se o 5,5 roku trvající výcvik v prestižním pražském Narratio institutu. V rámci výcviku poskytuji klientům terapii za sníženou hodinovou sazbu.

Čím systemická psychoterapie pomáhá?

 • plným respektem k tempu klienta při odkrývání jeho příběhu
 • aktivním nasloucháním a dobře pokládanými otázkami
 • důvěrou v sílu a schopnosti klienta změnit svůj život k lepšímu
 • nabídnutím nových úhlů pohledu na prožívané
 • rovnocenným partnerským přístupem

Momentálně přijímám klienty do individuální terapie.

Rozhovor pro Žena v zenu

Rozhovor pro Digichef

Rozhovor pro Podnikavé duše

Zuzana Vyhnánková

Kontakty

Zuzana Vyhnánková
Lesní 242
Lhota (Středočeský kraj)
277 14
Mobil:604 839 125
Email:info@zuzavyhnankova.cz
Web:www.zuzavyhnankova.cz
LinkedIn:zuzanavyhnankova
IČ:71529489

Doporučení
z první ruky

Se Zuzanou jsme měly naplánovaná sezení z důvodu mé, řekla bych nevědomosti toho co chci ve svém profesním životě dělat. Měly jsme naplánováno pět sezení. Na prvním sezení jsme si stanovily soft cíl, jaký profesní směr chci najít a věnovat se mu. Zároveň jsme rozklíčovaly povahové vlastnosti a přístupy, které mě velice ovlivňují při rozhodování v práci a zároveň i při hledání práce. Druhé sezení bylo zaměřené na pozice, které jsou mi určitým způsobem sympatické. Tato schůzka byla přelomová, protože mi pomohla si uvědomit jakým oborům se chci věnovat a kam směřovat a zároveň jsme se Zuzanou stanovily jakýsi profesní plán, který mi nejvíce vyhovuje. Přestože jsme měly mít další tři schůzky, shodly jsme se, že jsme mému problému přišly na kloub dříve a dalších sezení už není třeba. Zuzana mi velice pomohla ve vyslovení svých problémů a pocitů nahlas a uvědomění si jakým směrem chci v budoucnu jít a obrovsky mě to vnitřně uklidnilo. 

Tereza Antonická

projektová manažerka