Zuzana Vyhnánková

kariérní poradkyně se zaměřením na marketingové pozice

Jako kariérní poradkyně pomáhám lidem najít pracovní uplatnění a životní naplnění v marketingu. Kombinuji zkušenosti a znalosti získané jednak mnohaletou praxí v marketingu a managementu, jednak studiem personálního managementu, aplikované psychologie i lektorskou činností. Mé služby využívají marketéři, manažeři, podnikatelé a freelanceři na začátku i na kritických rozcestích své kariéry.

Moje přidaná hodnota spočívá v dokonalé orientaci na marketingové scéně, rozsáhlé síti kontaktů na potenciální zaměstnavatele, klienty a spolupracovníky, stejně jako přesah do psychologie. Aktuálně jsem psychoterapeutkou ve výcviku a tak je při spolupráci se mnou možné řešit kariéru v širším kontextu životních témat.

  • Kariérní konzultace – Individuální poradenství, které úspěšně vyřeší vaše kariérní dilemata a ujasní další směřování. Také praktická výpomoc s CV a motivačním dopisem. Dostupné jako jednorázové setkání i výhodné balíčky 5 či 10 konzultací.
  • Webináře – Online školení na vybraná marketingová témata vhodné pro nováčky v marketingu, absolventy škol i podnikatele.

Jsem aktivní spolupracovnicí komunity #Holky z Marketingu, několik let jsem lektorkou v Juniorní Akademii a mentorkou v Brandové Akademii.

Podrobnější informace o mně, mém vzdělání, profesní historii, stejně jako detailní nabídku služeb, reference a rozhovory najdete na mých webových stránkáchLinkedIn profilu. O tématech marketingu, HR, brandingu atd. pravidelně píši v médiích a na svém blogu.

Poradenství může probíhat jako osobní setkání v Praze nebo online formou.

Proč spolupracovat právě se mnou?

  • Znám běžnou pracovní náplň jednotlivých marketingových pozic i to, jak navazuje na další specializace,
  • vím, jak funguje dynamika v marketingovém týmu,
  • mám osobní zkušenost s prací na straně klienta i v agentuře,
  • orientuji se v současných možnostech českého marketingového vzdělávání,
  • vím, co jsou to KPIčka a jak dokážou člověku zavařit,
  • …a také proč marketéři nejčastěji postrádají smysl své práce.

Rozhovor pro Žena v zenu

Rozhovor pro Digichef

Rozhovor pro Podnikavé duše

Zuzana Vyhnánková

Kontakty

Zuzana Vyhnánková
Lesní 242
Lhota (Středočeský kraj)
277 14
Mobil:604 839 125
Email:info@zuzavyhnankova.cz
Web:www.zuzavyhnankova.cz
LinkedIn:zuzanavyhnankova
IČ:15917622

Doporučení
z první ruky

Poradenství se Zuzkou doporučuju všem, kdo se ocitli na scestí či na mrtvém bodě, řeší, co dál, co vlastně od práce chtějí, co je baví a co je spíš vysává. Často si to neuvědomíme do doby, než o tom s někým začneme mluvit. A ten někdo by měl mít kvality, které pro mě ztělesňuje právě Zuzka. Během (pro mě příjemného) pokecu si stále drží profesionalitu, pokládá konstruktivní otázky a nenechá vás na pokoji, dokud se k něčemu nedoberete :) Vždy je na vás připravená, neustále se vzdělává a přináší nové a nové perspektivy, jak se na svoji situaci můžete podívat. Velmi ráda si konzultaci s ní zopakuji a doporučuji jak lidem na startu kariéry, tak těm, kteří už mají něco za sebou a potřebují si ujasnit své další kroky.

Nina Černá

PR manažerka