Doporučení z první ruky

Zuzana Vyhnánková — kariérní poradkyně pro marketéry a psychoterapeutka ve výcviku


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Zuzku jsem se rozhodla oslovit, jelikož jsem se nacházela na rozcestí na končící rodičovské dovolené. Hledala jsem odpověď na otázku, jakou práci hledat a jak skloubit rodinu a práci. Zuzka je velmi profesionální, klade trefné otázky, nabízí objektivní pohled, poskytne vám užitečné rady a vlastní zkušenosti. Dokáže také velmi dobře formulovat myšlenky. Díky balíčku pěti sezení jsem si utřídila myšlenky, které se mi honily hlavou už dlouho. Vyladily jsme spolu moje CV a motivační dopis. Nyní jsem mnohem klidnější a jistější v tom, na co si při hledání práce dávat pozor a co je pro mě momentálně v životě důležitější. Akceptování faktu, že rodina, volný čas a méně stresu v práci jsou pro mě důležitější než slibně rozjetá kariéra, mi přineslo vnitřní klid a uvědomění, že se není za co stydět. Tímto Zuzce děkuji a ráda se na Vás v budoucnu zase obrátím. 

Anita A.
maminka na rodičovské

Konzultace se Zuzanou mi pomohly zorientovat se v nové roli a zvládnout výzvy s ní spojené, mimo jiné i práci s juniorní kolegyní. Zuzana je opravdový profesionál a díky jejím zkušenostem a zároveň empatickému přístupu jsem si ujasnila jak chci k práci přistupovat a odnesla jsem si spoustu cenných praktických tipů. Konzultace rozhodně doporučuji, je to skvělá investice do sebe a pomůže vám ujasnit si, co od práce očekáváte.

Jana Sušňová
social media manažerka

Zuzky pomoc jsem vyhledala, když jsem v rámci své kariéry chtěla udělat změnu, ale nebyla jsem si jistá jakým směrem se přesně vydat. Hledala jsem něco, co by mě naplňovalo a bavilo. Vhodně formulované otázky mi přinesly nový úhel pohledu na jednotlivé pracovní a životní oblasti. Žádné moje nápady a sny Zuzka nezavrhla, ba naopak mi je vždy pomáhala rozvíjet. Při doporučení výběru pracovních pozic brala v úvahu nejen moje pracovní zkušenosti a přání, ale i povahové vlastnosti. Což beru jako velké a zásadní plus. V rámci pěti osobních konzultací jsme se Zuzkou identifikovaly moje pracovní priority a jednotlivé typy pracovních rolí. Také mi doporučila jak upravit životopis, motivační dopis a osobní profil na LinkedInu tak, aby více odpovídaly mému zaměření. V rámci výběrových řízení mi vždy dávala velmi užitečné tipy. Tímto bych Zuzce chtěla ještě jednou poděkovat.

Simona Králová
marketingová a projektová manažerka

Když jsem se ocitla na rozcestí při hledání nové práce, Zuzka mi pomohla utřídit si myšlenky a ujasnit priority. Ptala se na otázky, o kterých mě ani nenapadlo přemýšlet. Vyladily jsme spolu můj životopis a motivační dopis. Dodala mi sebedůvěru v moje zkušenosti a poradila, jak je lépe prezentovat. Zuzky přístup je skvělý, velmi osobní a profesionální zároveň. Během celého procesu mi ušetřila spoustu stresu. Jediné, co mě mrzí, že jsme se nemohly potkat osobně kvůli karanténě.

Kamila Opletalová
PR manažerka

Když jsem Zuzaně tenkrát posílala krátký text o sobě a o tom, co přesně řeším, vůbec jsem nečekala, jak moc mě to posune a jsem vděčná, že jsem se svěřila právě jí. Od té doby uplynulo několik týdnů a v práci jsem si zažila od extatických momentů radosti z pracovních úspěchů až po obavu o ztrátu pracovního místa. Při tom všem byl pro mě vždy prvním krokem nádech a výdech, následovala myšlenka na ty tři hodiny, které jsme společně strávily. Každá z nich měla jasnou strukturu a od formulace mého problému jsme se dostaly k doporučení asertivní komunikace, tipům na odbornou literaturu, postupnému získávání nadhledu od věci i tipům, jak komunikaci brát jako hru. Díky pečlivě kladeným otázkám jsem dokázala pojmenovat problém, časem jsem nabyla odstup, získala jistotu v sebe samou a pokoušela se uvažovat nad situací jinak. A přestože aktuálně pracuji mnohem více než kdy dřív, najednou to vnímám odlehčeně, nic si neberu tolik k srdci a důvěra v mojí intuici sílí. Troufám si napsat, že díky službám Zuzany a její podpoře jsem minulý měsíc v práci zvládla všechny momenty ustát nejlépe, jak jsem jen mohla. Vědomě a s klidem. Budu moc ráda, pokud se na Zuzanu budu moct v budoucnu obrátit, bude-li to třeba a přeji mnoho úspěchů a spokojené klienty a klientky.

Magdaléna Dušková
PR manažerka

Poradenství se Zuzkou doporučuju všem, kdo se ocitli na scestí či na mrtvém bodě, řeší, co dál, co vlastně od práce chtějí, co je baví a co je spíš vysává. Často si to neuvědomíme do doby, než o tom s někým začneme mluvit. A ten někdo by měl mít kvality, které pro mě ztělesňuje právě Zuzka. Během (pro mě příjemného) pokecu si stále drží profesionalitu, pokládá konstruktivní otázky a nenechá vás na pokoji, dokud se k něčemu nedoberete :) Vždy je na vás připravená, neustále se vzdělává a přináší nové a nové perspektivy, jak se na svoji situaci můžete podívat. Velmi ráda si konzultaci s ní zopakuji a doporučuji jak lidem na startu kariéry, tak těm, kteří už mají něco za sebou a potřebují si ujasnit své další kroky.

Nina Černá
PR manažerka

Zuzku jsem oslovila, protože jsem v pracovním i soukromém životě měla hodně otázek, ale málo odpovědí, a to mě ochromilo. Díky našim konzultacím jsem rozsekla některá témata, nastavila si co je pro mě v této chvíli důležité a co ne, a připravila si další kroky. Zuzka mi pomohla jak správnými otázkami, tak mi doporučila zajímavé kontakty a nástroje. Je velmi profesionální, příjemná a empatická.

Petra Schönfeldová
brand manažerka

Chtěla bych Zuzce moc poděkovat za osobní konzultace. Během tří hodinových sezení mi velmi pomohla vyjasnit si, jakým směrem by se měla má kariéra ubírat dál. Zuzka je velmi empatická a chápává. Při každé schůzce jsem měla pocit, že mluvím s člověkem, který má opravdu touhu druhému pomoci. Celý čas se mi plně věnovala a zajímala se o mě, velmi rychle pochopila mou povahu, pomohla mi dodat sebevědomí a neváhala mi doporučit další kariérní směřování. Vždycky to byla moc příjemná setkání. Takže pokud hledáte člověka, se kterým si příjemně popovídáte a který by vám pomohl lépe se poznat a posunout dál, Zuzka je určitě ten správný člověk.

Radka Holasová
projektová manažerka

Se Zuzanou jsme měly naplánovaná sezení z důvodu mé, řekla bych nevědomosti toho co chci ve svém profesním životě dělat. Měly jsme naplánováno pět sezení. Na prvním sezení jsme si stanovily soft cíl, jaký profesní směr chci najít a věnovat se mu. Zároveň jsme rozklíčovaly povahové vlastnosti a přístupy, které mě velice ovlivňují při rozhodování v práci a zároveň i při hledání práce. Druhé sezení bylo zaměřené na pozice, které jsou mi určitým způsobem sympatické. Tato schůzka byla přelomová, protože mi pomohla si uvědomit jakým oborům se chci věnovat a kam směřovat a zároveň jsme se Zuzanou stanovily jakýsi profesní plán, který mi nejvíce vyhovuje. Přestože jsme měly mít další tři schůzky, shodly jsme se, že jsme mému problému přišly na kloub dříve a dalších sezení už není třeba. Zuzana mi velice pomohla ve vyslovení svých problémů a pocitů nahlas a uvědomění si jakým směrem chci v budoucnu jít a obrovsky mě to vnitřně uklidnilo. 

Tereza Antonická
projektová manažerka

Jedna z životních otázek: „Jak člověk vlastně pozná, co chce dělat?“ To byla má otázka, se kterou jsme se s důvěrou obrátila právě na Zuzku, a dobře jsem udělala. Po dobu pěti sezení a kladení nejrůznějších a především dobrých otázek jsme se dopracovaly k výsledku, se kterým jsem opravdu spokojená a hlavně s ním mohu dále pracovat. Spolupráce se Zuzkou pro mě byla velkým přínosem po všech směrech. Je opravdový profesionál, umí pokládat správné otázky, což považuji za klíčové. Je empatická, má skvělé nápady a dokáže být opravdovou oporou. Tímto jí mockrát děkuji! Ráda se na ní opět s důvěrou obrátím.

Barbora Olexová
inovační designérka