Finálová porota

9. listopadu 2023

Tady je momentka ze zasedání finálové poroty Živnostníka roku tento týden v Praze — za Na volné noze (a obecně pohled na drobné podnikání z perspektivy freelancerů) dorazil opět Robert Vlach.

Výsledy budou ohlášeny na slavnostním galavečeru v prosinci. Držíme palce všem úžasným finalistům!

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Instagram

Podobné novinky

Na cestě → Ostrava, Impact Hub

Přijďte s námi strávit příjemné odpoledne v Ostravě prací a navazováním kontaktů s jinými profíky na volné noze — už 17. června od 13 do 18 hod. v úžasném prostředí coworkingu Impact Hub Ostrava.

Zapojit se můžete také do debaty o podnikání s Robertem Vlachem a speciálním hostem setkání, digitální koučkou a spoluzakladatelkou komunity Volnonožci F≈M Markétou Ubíkovou.

Účast je zdarma a nemusíte se nikam předem hlásit — stačí zakliknout účast na Facebooku nebo LinkedIn a dorazit v dobré náladě.

Na cestě: Momentky z Pardubic

Pondělní setkání volnonožců v Pardubicích se moc povedlo! Koukněte na pár fotek z akce.

V růžovém coworkingu P-PINK se nás sešlo kolem 40 profesionálů napříč různými obory. Někteří dorazili i z docela velké dálky a místní nám říkali, že to byl zatím největší meetup, jaký v coworku měli.

Mnoho příjemných setkání a taky dvě podnětné podnikatelské debaty — ta s Robertem Vlachem se z velké části týkala cenotvorby, naceňování a zdražování služeb. Speciálním hostem 2. části pak byl Víťa Válka, který mluvil mj. o karavanovém nomádství a investování času do startupů.

Moc děkujeme taky celému týmu P-PINKu za pohostinnost a skvělou spolupráci!

Další setkání ze série Na cestě se koná už v pátek 31.5. v Plzni.

Budoucí pozvánky najdete v našem newsletteru.

Na cestě: Momentky z Impact Hubu

Koukněte na pár fotek z našeho velice vydařeného pátečního setkání freelancerů v Praze!

V pražském Impact Hubu se nás sešla více než stovka volnonožců z mnoha oborů. Prošli jsme si a vyzkoušeli krásný coworking a navázali spoustu nových kontaktů. Na programu byly i dvě podnikatelské debaty — s Bohdanou Goliášovou o práci s nadšením tvůrců a s Robertem Vlachem o podnikání na volné noze a pokročilé cenotvorbě.

Děkujeme taky celému týmu Impact Hubu za spolupořádání a příjemnou spolupráci.

Nejbližší setkání ze série Na cestě se koná už dnes 27.5. v Pardubicích.

Budoucí pozvánky najdete v našem newsletteru.

Video ze srazu v Praze

Podívejte se na minutové video videotvůrkyně Zuzany Havlínové, které ilustruje fantastickou atmosféru pátečního setkání freelancerů Na volné noze Na cestě v Impact Hubu Praha D10 💙

SIT Port coworking

V pátek 31.5. se koná naše setkání Na volné noze Na cestě v plzeňském coworkingu SIT-Port.

SIT Port je technologicky a byznysově zaměřený coworking, který je součástí TechToweru. Nabízí špičkové kancelářské zázemí pro práci v komunitě podobně zaměřených profesionálů a technologických inovátorů.

TechTower je jedním z nejmodernějších technologických parků v ČR. Nabízí zázemí a kanceláře pro inovativní firmy, technologické nadšence, programátory a začínající podnikatele. Poskytuje coworkingové prostory, multifunkční sál, jídelnu či prototypovou dílnu, kde se nápady mění ve skutečnost.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí