Freelance Friends setkání

30. září 2021

Tímto vás všechny srdečně zveme 19. ŘÍJNA od 15 do 20 hod. na přátelské setkání Freelance Friends, které pro vás pořádáme v rámci Freelancing.eu a Evropského týdne freelancerů — v angličtině a zdarma. Potkáte tři mimořádné freelancery, kteří se podělí o své příběhy a postřehy z podnikání:

Mark McGuinness je světoznámý kouč kreativních profesionálů, autor několika knih a producent podcastu 21st Century Creative. Mluvit bude mj. o budování nových zdrojů příjmu. Mark je skutečná oborová celebrita a tato příležitost vidět jej naživo online je docela ojedinělá.

Bára Baronová je oceňovaná autorka a nezávislá vydavatelka, jejíž knihy vlastní známé světové knihovny, muzea i soukromí sběratelé. Podělí se o některé těžce odpracované podnikatelské lekce, které jí přinesly mezinárodní úspěch, aniž by přišla o svou uměleckou integritu.

Adam Zbiejczuk je jedním z nejlépe propojených social-media expertů ve Střední Evropě. Jeho česko-polské kořeny mu mnohokrát pomohly v hledání nových klientů, pořádání akcí i propojování lidí napříč sousedícími, ale překvapivě odlišnými zeměmi a kulturami. Poslechněme si jeho zkušenosti s mezinárodní prací ve vysoce lokalizovaném odvětví sociálních médií.

Na závěr každé ze tří přednášek dáme prostor dotazům, ale klidně se můžete připojit jen pasivně, jako posluchači. Na konci celé akce se ještě můžete zdržet na hodinový online networking. Akce se zúčastní freelanceři z celé Evropy a zejména v případě Báry a Adama tak půjde o dobrou příležitost vidět, jak o svém podnikání hovoří anglicky úspěšní čeští profesionálové s mezinárodním přesahem.

Chcete se přidat zdarma a potkat v přátelské atmosféře jiné volnonožce z blízka i daleka? Vyplňte za 20 vteřin krátký registrační formulář — a je to. Zadání extra údajů je čistě dobrovolné.

Akce proběhne přes Zoom 19. října od 15 do 20 hod. (našeho středoevropského času) a info pro přihlášené účastníky budeme rozesílat zhruba týden předem. Těšíme se na viděnou online.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn

Podobné novinky

Fotky z Bratislavy

Koukněte na Facebooku na momentky z báječně vydařeného 1. česko-slovenského setkání freelancerů, které jsme pořádali tento týden v Bratislavě ve spolupráci s Coworkingem Cvernovka a kreativním centrem Nová Cvernovka.

V krásném počasí babího léta se nás sešlo na 50 freelancerů převážně ze Slovenska a Česka, ale i z Rakouska či Belgie! 2denní setkání se neslo v duchu neformálního networkingu, diskusí i nerušené práce v prosluněném coworkingu.

Highlightem setkání byla živá 2,5hodinová debata o podnikání na volné noze s Robertem Vlachem, povídání nad knihami z Absyntu s vydavatelem Jurajem Koudelou a také prohlídka Nové Cvernovky, která kromě coworkingu zahrnuje i 130 tvůrčích studií a ateliérů, zahradu, školku, saunu, kavárnu, pekárnu, bar, nákupní i gastro zónu a hostí desítky eventů měsíčně.

Moc díky našim přátelům z Cvernovky za pohostinnost a spolupráci, a také vám všem, kdo jste dorazili na tohle historicky první přeshraniční setkání! 💙

Těšíme zase brzy na viděnou Na cestě v Česku nebo na dalších mezinárodních setkáních Freelancers On the Road jinde po Evropě. Nové eventy budeme avizovat jako vždy v našem newsletteru.

Freelancers On the Road

Tento týden startujeme s Na volné noze a Freelancing.eu úplně nový formát mezinárodních setkání nezávislých profesionálů Freelancers On the Road.

1. česko-slovenský freelance meetup pořádáme už tuto středu-čtvrtek (27–28.9.) v Bratislavě, ve spolupráci s Coworkingem Cvernovka a Novou Cvernovkou.

Přidat se je snadné! Účast je zdarma, stačí zakliknout účast na Facebooku či LinkedIn a dorazit v dobré náladě 😊

Pár zajímavostí:

  • Tentokrát česky/slovensky, příště anglicky. Pilotní scuk v Bratislavě cílí hlavně na slovenské a české freelancery, na dalších setkáních už se bude mluvit anglicky a složení účastníků bude pestřejší.
  • Je to krok do neznáma. Tento typ mezinárodních setkání pro freelancery zatím nikdo v Evropě nepořádá.
  • Jsme otevření spolupráci. V každé zemi bychom rádi oslovili i místní freelance komunity. Na některých akcích se budou podílet i místní vydavatelé překladu knihy Na volné noze (The Freelance Way).
  • Máme cestovatelské jádro. Skupinka freelancerů, kteří chtějí jezdit častěji a dostávat info, už má 20 členů. Přidej se.
  • Další setkání chystáme ještě tento podzim-zimu a pokračování na jaře.
  • Česká setkání Na volné noze Na cestě budou pokračovat od listopadu další sérií, souběžně s těmi evropskými.

Těšíme se na viděnou v Bratislavě nebo někde dále na cestě! 💙

Měsíc freelancerů za dveřmi

V říjnu se koná Freelance Business Month 2023, velká celoměsíční online akce pořádaná Elinou Jutelyte a její belgickou freelance komunitou pro volnonožce z celého světa.

Letošní ročník přináší zásadní vylepšení co do lineupu řečníků, programu i benefitů pro platící účastníky (oproti lístkům zdarma, které jsou ovšem k dispozici i letos). Pokud jste na volné noze víc do světa, jděte do toho!

Videopozvánka do Bratislavy

Robert Vlach zve na 1. česko-slovenské setkání freelancerů, které pořádáme už 27.–28. září v Bratislavě v Coworkingu Cvernovka — vstup je zdarma, stačí potvrdit účast na Facebooku či LinkedIn a dorazit v dobré náladě 😊

Pravidla se změnila

Pravidla se změnila je odpolední blok přednášek o využití AI pro kreativce a markeťáky, který proběhne 12.10. v brněnském Kumstu jako součást Dnů AI.

Program, ve kterém najdete případové studie i praktické ukázky uplatnění nástrojů umělé inteligence v tvůrčí práci, cílí na copywritery, ilustrátory, grafiky, filmaře a animátory, fotografy, herní designéry, freelance konzultanty a také majitele menších a středních firem. Early birds vstupenky jsou za hubičku a mezi řečníky najdete mj. naše členy Davida Spáčila a Michaela Petruse.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí