Freelance Friends setkání

30. září 2021

Tímto vás všechny srdečně zveme 19. ŘÍJNA od 15 do 20 hod. na přátelské setkání Freelance Friends, které pro vás pořádáme v rámci Freelancing.eu a Evropského týdne freelancerů — v angličtině a zdarma. Potkáte tři mimořádné freelancery, kteří se podělí o své příběhy a postřehy z podnikání:

Mark McGuinness je světoznámý kouč kreativních profesionálů, autor několika knih a producent podcastu 21st Century Creative. Mluvit bude mj. o budování nových zdrojů příjmu. Mark je skutečná oborová celebrita a tato příležitost vidět jej naživo online je docela ojedinělá.

Bára Baronová je oceňovaná autorka a nezávislá vydavatelka, jejíž knihy vlastní známé světové knihovny, muzea i soukromí sběratelé. Podělí se o některé těžce odpracované podnikatelské lekce, které jí přinesly mezinárodní úspěch, aniž by přišla o svou uměleckou integritu.

Adam Zbiejczuk je jedním z nejlépe propojených social-media expertů ve Střední Evropě. Jeho česko-polské kořeny mu mnohokrát pomohly v hledání nových klientů, pořádání akcí i propojování lidí napříč sousedícími, ale překvapivě odlišnými zeměmi a kulturami. Poslechněme si jeho zkušenosti s mezinárodní prací ve vysoce lokalizovaném odvětví sociálních médií.

Na závěr každé ze tří přednášek dáme prostor dotazům, ale klidně se můžete připojit jen pasivně, jako posluchači. Na konci celé akce se ještě můžete zdržet na hodinový online networking. Akce se zúčastní freelanceři z celé Evropy a zejména v případě Báry a Adama tak půjde o dobrou příležitost vidět, jak o svém podnikání hovoří anglicky úspěšní čeští profesionálové s mezinárodním přesahem.

Chcete se přidat zdarma a potkat v přátelské atmosféře jiné volnonožce z blízka i daleka? Vyplňte za 20 vteřin krátký registrační formulář — a je to. Zadání extra údajů je čistě dobrovolné.

Akce proběhne přes Zoom 19. října od 15 do 20 hod. (našeho středoevropského času) a info pro přihlášené účastníky budeme rozesílat zhruba týden předem. Těšíme se na viděnou online.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn

Podobné novinky

Impact Hub Ostrava

V pondělí 17.6. se koná naše setkání Na volné noze Na cestě v ostravském Impact Hubu.

Impact Hub je krásný coworking v srdci Ostravy, který nabízí designový open-space s řadou útulných zákoutí, jednací místnosti i kanceláře k pronájmu. Coworking vyniká svou lokací, velmi přátelskou komunitou i řadou akcí, do kterých se mohou členové zapojit.

Na cestě: Momentky z Kočárovny

Páteční setkání volnonožců v Litomyšli bylo sice komorní, ale příjemné a moc jsme si ho užili. Mrkněte na fotky.

Akce se konala v předvečer Smetanovy Litomyšle, v zatím nejmenším městě, kde jsme setkání Na volné noze Na cestě uspořádali – ve spolupráci s coworkingem Kočárovna a Zámeckým návrším. Děkujeme.

Potom, co nás David Zandler provedl celým areálem Zámeckého návrší, proběhly i dvě výborné debaty. První část s Robertem Vlachem se stočila k tématu osobních financí freelancerů a tvorbě rezerv. Hostem druhé části byl logotvůrce Tomáš Vachuda, který představil a současně pokřtil svou novou knihu Časotvorba.

Děkujeme všem za účast a milá setkání!

Nejbližší setkání ze série Na cestě se koná 17.6. v Ostravě.

Budoucí pozvánky najdete v našem newsletteru.

Na cestě → Brno, Kumst

Přijďte s námi strávit příjemné odpoledne v Brně prací a navazováním kontaktů s jinými profíky na volné noze — už 26. června od 13 do 18 hod. v inspirativním prostředí brněnského kreativního hubu a coworkingu Kumst.

Zapojit se můžete také do debaty o podnikání s Robertem Vlachem a speciálním hostem setkání, newsletteristou a jedním z hybatelů ekonomiky tvůrců Martinem Kavkou.

Účast je zdarma a nemusíte se nikam předem hlásit — stačí zakliknout účast na Facebooku nebo LinkedIn a dorazit v dobré náladě.

Video pozvánka do Drážďan

Tady je krátká videopozvánka na naše mezinárodní setkání freelancerů 20–21. června v německých Drážďanech, které jsou hned za hranicemi a vlakem i autem je to z Česka kousek. Akci spolupořádá naše sesterská freelance komunita Freelancing.eu a Impact Hub Dresden, jste opravdu srdečně zváni!

Přihláška je zdarma, další info najdete v události na LinkedIn a Facebooku.

Na cestě: Momentky ze SIT Portu

Jaké bylo páteční setkání volnonožců Na volné noze Na cestě v Plzni? Opět velmi povedené! A tady jsou momentky z akce.

Spolu s 30+ freelancery jsme si užili prohlídku celé, krásně zrekonstruované budovy TechToweru, bývalého pivovaru, kterou můžete vidět i na fotkách.

A protože se událost konala v prodlouženém formátu, měli jsme i hodně prostoru na debatu, která se tentokrát protáhla na téměř 4 hodiny — 1. část s Robertem Vlachem se věnovala podnikání na volné noze, v té druhé se pak představil AI konzultant Jan Romportl, který mluvil mj. o umělé inteligenci v kontextu kariérních a celospolečenských změn.

Děkujeme všem za účast a milá setkání!

Akci jsme spolupořádali s TechTower a coworkingem SIT Port, který je jeho součástí a je zaměřený na technologie a inovace. Celému týmu bychom taky moc rádi ještě jednou poděkovali.

Nejbližší setkání ze série Na cestě se koná 7.6. v Litomyšli.

Budoucí pozvánky najdete v našem newsletteru.

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí