Hey — revoluční správa emailů

19. června 2020

Tvůrci Basecampu spouštějí novou emailovou službu HEY. V některých ohledech je revoluční, v jiných vysoce inovativní. Emailového klienta přetvořili od základů pro 20. léta přidáním povolovací clony pro nové odesilatele, redesignem inboxu na Imbox (im- jako important, důležitý), scelením četby newsletterů formou nekonečné zdi, ochranou soukromí blokováním šmírovacích pixelů, přidáváním osobních poznámek či výstřižků, zasíláním libovolně velkých příloh a mnohem, mnohem víc.

14 dní na zkoušku je zdarma, pak se platí $99 ročně za @HEY.com adresu (kromě těch prémiových) a přidání vlastních domén je v plánu do budoucna. Mrkněte na stránku s představením služby na nebo ještě lépe na úvodní video zakladatele Jasona Frieda:

Sdílejte a diskutujte: LinkedIn Facebook X (Twitter)

Podobné novinky

#26 Miloš Čermák

Pusťte si spekulativní rozhovor s Milošem Čermákem o tom, jak může vypadat naše budouc(t)nost! Miloš píše o technologiích už od 80. let a aktuálně se jako lektor i publicista nejvíce věnuje tématu umělé inteligence. Jako kmotr našeho podcastu a ostravského QQ podcast studia, kde natáčíme, je zároveň prvním vracejícím se hostem, kterého jsme pozvali na dlouhý rozhovor podruhé.

Sledujte na našem podcastu a YouTube:

Miloš Čermák Proti proudu

Miloš Čermák ve výborném rozhovoru v podcastu Proti Proudu mluvil o své vášní pro psaní i jak mu umělá inteligence šetří čas. Spolu s Danem Tržilem otevřel taky téma dlouhověkosti a popsal rutinní cvičení, která mu pomáhají udržet balanc v osobním i profesním životě.

Sdílejte a diskutujte: LinkedIn Facebook X (Twitter) Trvalý odkaz

#19 Eva Pavlíková

Eva Pavlíková vedla několik let úspěšný projekt Česko.digital, který propojuje profesionály a stát, aby mu pomáhali s digitalizací a zaváděním inovací. Kromě toho se věnuje rozvoji českého úřednictva v organizaci Byro a studuje teologii. Eva miluje otužování a tak jsme se šli před natáčením rozhovoru vykoupat do ledové lednové Ostravice.

Sledujte na našem podcastu a YouTube:

AI generátor videí Sora

Kam se budou vyvíjet AI nástroje? Generátor videí Sora od OpenAI ukazuje další možnosti umělé inteligence, když dokáže na základě jednoduchých promptů vytvořit komplexní, reálně vypadající až minutové FullHD záběry.

Služba je zatím v testovací fázi, v oficiální ukázce už se ale můžete podívat na její výstupy včetně textových zadání, podle kterých vznikly.

Sdílejte a diskutujte: LinkedIn Facebook X (Twitter) Trvalý odkaz

#16 Michael Petrus

Ilustrátor a art director Michael Petrus se vždy považoval za technologického nadšence. Tedy až do chvíle, kdy začaly AI nástroje jako Midjourney nahrazovat práci jemu podobných kreativců. Ponořil se proto do světa AI, aby zjistil, jak může tato nová revoluční technologie změnit práci vizuálních tvůrců. Ty Michal podporuje i jako kreativní mentor a zakladatel projektu Kreativní kreatury.

Sledujte na našem podcastu a YouTube:

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí