Na volné noze Na cestě — podzim/zima

25. října 2023

Podzim je tu a s ním i naše pozvánka na dalších 5 setkání pro freelancery napříč celým Českem — v Ostravě, Praze, Brně, Opavě a Olomouci.

Na volné noze Na cestě — podzim/zima

Jste na volné noze a rádi se potkáváte s jinými freelancery?

Přijďte s námi strávit příjemné odpoledne prací, povídáním o podnikání a navazováním kontaktů s jinými profíky na volné noze — v úžasném prostředí pěti českých coworkingů.

Účast je zdarma a nemusíte se nikam předem hlásit. Stačí zakliknout účast na Facebooku či LinkedIn přes následující odkazy a dorazit v dobré náladě 😊

Co vás čeká na místě:

  • prostor pro práci v prostředí coworkingu od 13 do 18 hod.
  • debata o podnikání na volné noze s Robertem Vlachem
  • speciální téma, nebo zvláštní host druhé části debaty
  • neformální networking s jinými freelancery a profesionály
  • prohlídka celého coworkingu pro zájemce o členství
  • příjemná, přátelská a neformální atmosféra setkání

Na cestě je nový formát akcí pro freelancery pořádaný portálem Navolnenoze.cz ve spolupráci s místními komunitami a coworky. Cílem projektu je propojovat a podporovat nezávislé profesionály, představit výhody práce v coworkingu a zprostředkovat osobní sdílení kontaktů či know-how. Jde také o pokračování think-tanku Na volné noze v nové podobě neformálních debat o podnikání s Robertem Vlachem pro účastníky, kteří se budou chtít zapojit. Setkání se konají po celém Česku včetně krajských i menších měst. Chcete-li dostávat pozvánky na další akce, přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Robert Vlach je přední evropský expert na podnikání na volné noze. Systematické podpoře freelancerů se věnuje od roku 2005 jako publicista, konzultant a zakladatel Navolnenoze.cz a Freelancing.eu. Je autorem mezinárodního bestselleru The Freelance Way (HarperCollins, 2022) s překladem do dalších 5 jazyků. Česky kniha vyšla pod názvem Na volné noze v Melvilu a prodalo se jí přes 20.000 výtisků.

Fotky z předcházejících setkání a debat Na cestě


Sdílejte
a diskutujte

LinkedIn Facebook X (Twitter) Instagram

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí