Sraz Na volné noze v Impact Hubu Praha K10

30. května 2023

Ve spolupráci s českými Impact Huby jsme 26.–27.5. uspořádali pohodový sraz pro 100 freelancerů. Tady jsou fotky a ohlasy účastníků!

Sraz Na volné noze v Impact Hubu Praha K10

V rámci Na volné noze a sítě Impact Hubů obrovsky věříme v sílu osobního setkávání freelancerů a zásadní přínos coworkingů pro nezávislé profesionály.

Coworking je místo, kde lze pracovat, setkávat se a vzdělávat, navazovat nové kontakty, ale také najít zázemí pro rozvoj vlastního podnikání.

Pro mnohé volnonožce je coworking krokem z izolace při práci doma, směrem k novým příležitostem a šťastným náhodám, které činí život na volné noze tak zajímavým a pestrým.

Proto jsme nesmírně rádi, že jsme mohli v rámci jarní série setkání Na volné noze Na cestě uspořádat 2denní sraz pro 100 freelancerů z našich dvou komunit v nádherném prostředí vinohradské vily Impact Hubu Praha K10 — ohlasy a fotky účastníků najdete níže.

Ve spolupráci s českými Impact Huby jsme za uplynulý půlrok uspořádali 4 velká setkání v Praze (2×), Brně i Ostravě. Zatím je to jediná síť coworkingů v Česku, která aktivně pořádá akce pro freelancery a podporuje tak jejich podnikatelský růst. Za to jim patří obrovský dík!

Půlminutové video z páteční části od fotografky a videotvůrkyně Zuzany Havlínové

„Jak to jen říci krátce a stroze?
Byl to opět skvěle strávený čas s lidmi Na volné noze.
Příjemné prostředí a velmi užitečný networking,
díky moc Impact Hub Praha, ať žije coworking! :)“

Tomáš Zemanec

V pátek od pěti nám hrála kapela Mariana Friedla s Martinem Kociánem, Rosťou Husem a Eliškou Šidlovou (foto Zuzana Havlínová)

„Na posledním velkém srazu volnonožců ve Sněmovní 7 jsem měl pocit, že jsem na letním táboře s těmi nejlepšími kamarády. Po pětileté abstinenci jsem si ten pocit konečně připomněl. Tentokrát navíc v nádherném areálu K10. Což je taková uzavřená oáza klidu uprostřed Prahy. Dokonalé místo pro všechny introverty :)“
Tomáš Vachuda, logotvůrce

Vila Impact Hubu Praha K10 z pohledu od zahrady, kde se účastníci scházeli (foto Zuzana Havlínová)

„Moc díky za skvělé 2 dny! Bylo fajn po dlouhé době potkat známé tváře a sdílet nespočet věcí. Prostory jste vybrali na výbornou, zahrada tomu dala uvolněnou atmosféru. Všechno bylo tak nějak v klidu :) Díky, že jsem mohl být součástí a budu se těšit zase někdy v budoucnu.“
Ondřej Pospíšil, webdesignér

Uvítání Petra Vítka za Impact Huby a Roberta Vlacha za Na volné noze (foto Zuzana Havlínová)

Zahájení na zahradě, vpravo Filip Goszler, který před pár lety celou spolupráci Na volné noze a Impact Hubů k podpoře freelancerů nasměřoval (foto Zuzana Havlínová)

Páteční networking, sluníčko se pomalu chýlí k obzoru (foto Zuzana Havlínová)

No a tady je selfie Petry Dolejšové o pár hodin později: Karel Dytrych, Pavel Minář a Robert Vlach, Dan Šácha a Mira Vlach z týmu Na volné noze

„Kouzlo srazů Na volné noze se nikdy neomrzí. A čím dříve na ně začnete chodit, tím lépe pro vás. Protože tam s každým rokem potkáváte více a více známých a přátel.“
Mira Vlach, projektový manažer a specialista na rozvoj projektového řízení

V sobotu dopoledne účastníci dospávali, ale ti, kdo dorazili, se mohli skvěle pobavit u her z rodinného deskovkářství 4 Kavky (foto Evka Neuman)

Alice Kavková (v popředí) vedla famózní prohlídku nedalekým parkem Grébovka

„Nová podoba srazu mě vrhla do lehké nejistoty, zda to bude pro mě/pro nás s mužem (Klekí Petra českýho kopyeditingu, jak krásně říká Roman Věžník) to pravý vořechový. Bylo to tak krásně vořechový, že už to vořechovější bejt nemohlo. Setkávačka s hromadou volnonožnejch kamarádů, v pátek pokec s jednou tlupou, v sobotu zas s jinými starými i novými figurami, 4 hodiny hraní deskovek, super žrádlo, boží zázemí, fantastická zahrada, Grébovka na dosah, já si to užila jak báječnej letní tábor. No a panelová diskuse nakonec byla super, do hloubky, žádný machrovačky, ale upřímný zpovědi, rady a tipy pro tvůrce. No prostě díky, mám zas nový kamarády (třeba Dan Ondřejník, Jan Bien). Užila jsem si to a strašně se to povedlo! … PS: Průvodcovala jsem Grébovku, takže díky všem veselým spoluúčastníkům a kolegovi, vinohardskému elegánovi, Honzovi. Ten můj dokument s podklady taky přikládám, třeba si to někde rád stáhne a pročte.“
Alice Kavková, jedna ze 4 Kavek

Sobotním zlatým hřebem byla fantastická panelová debata na téma Tvorba obsahu na volné noze s Eliškou Šestákovou, Martinem Kavkou, Petrou Dolejšovou a Romanem Věžníkem (foto Alice Kavková)

„Pražský sraz Na volné noze byl zase naprosto boží. Moc díky všem, kdo se na tom podíleli, a moc díky i za pozvání do panelové diskuse k mému srdečnímu tématu, navrch s výtečnými spoluřečníky. Za ty necelé dva dny jsem stihl spoustu skvělých potkávaček, a to mi ještě spousta dalších skvělých potkávaček utekla. Snad to brzy napravíme. Těch tipů a inspirací, co jsem nasbíral. Té srandy, co jsem si užil. Bezva to bylo. Už se těším na příště!“
Martin Kavka, nadšený newsletterista

Debata proběhla v dřevěné zasedačce K10 s prosluněným výhledem do zahrady (foto Dan Ondřejík)

„Vždy mám radost, když se můžu setkat s lidmi, co mají zájem o svoji práci/kariéru a rozvoj. Na této akci jsem viděl výhodu v tom, že byla dlouhá a nebyla nabitá programem, díky čemuž byl dostatek času na to rozvinout víc než jen seznamovací diskuzi. Také jsem ocenil, že rovnou na místě bylo zajištěno čerstvě uvařené jídlo.“
Josef Jebavý, správce Linuxových serverů a vývojář

Tým Impact Hubu je naprosto úžasný a skvělý (foto Zuzana Havlínová)

„Díky za příležitost se potkat s dalšími freelancery. Setkání mi dalo sílu a elán pokračovat dál. Díky sdílení s ostatními lépe chápu, co dělám dobře, a budu držet směr.“
Mirek Černý, datový konzultant, architekt a kouč

Kniha Na volné noze — pár vydání od posledního srazu přibylo (foto Zuzana Havlínová)

Poznámka: Další fotky Zuzany Havlínové z páteční části setkání najdete v jejím fotoalbu.

Chcete dostávat pozvánky na další naše akce? Staňte se členem Na volné noze či Impact Hubu. Nebo se stavte na některý z jarních meetupů Na cestě.

P.S. Koukněte taky na záznam srazové debaty o tvorbě obsahu na volné noze:


Sdílejte
a diskutujte

Facebook Twitter LinkedIn Instagram

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí