Práce z vlaku

29. října 2019

„Za poslední půlrok jsem najezdil vlakem přes 15.000 kilometrů, udělal u toho spoustu soustředěné práce a poznal českou krajinu z úplně nové perspektivy. Stačilo jediné: Představit si železniční kupé jako mobilní kancelář a vyrazit na cesty,“ píše průkopník vlakové práce Pavel Ovesný v novém článku na našem blogu.

Sdílejte a diskutujte: LinkedIn Facebook X (Twitter)

Podobné novinky

Erasmus pro podnikatele

Už jste slyšeli o Erasmu pro mladé podnikatele? Tento mezinárodní program nabízí možnost vycestovat do zahraničí a učit se od zkušených kolegů, nebo naopak hostit začínajícího podnikatele a předat mu své know-how. Zapojit se mohou podnikatelé s méně než tříletou praxí i ti zkušení (coby hostitelé), kteří chtějí navázat mezinárodní spolupráci.

Program probíhá celoročně, bez pevného termínu uzávěrky. Délka pobytu se pak pohybuje od 1 do 6 měsíců a začínající podnikatelé mohou získat finanční podporu na pokrytí nákladů, jejíž výše se liší podle cílové země.

Více informací a přihlášku najdete na oficiálním webu.

Sdílejte a diskutujte: LinkedIn Facebook X (Twitter) Trvalý odkaz

Webinář práce na cestách

Jak pracovat na cestách a uživit při tom rodinu? Přesně o tom bude mluvit Víťa Válka na svém webináři — už 1.4. od 18:00 zdarma na Zoomu. Nemusíte se nikde hlásit, stačí se v daný čas připojit přes tento odkaz. Dozvíte se:

  • Ověřený postup, jak si udržet disciplínu a skloubit cestování s prací na dálku.
  • Konkrétní kroky, jak začít – jaké nástroje použít a čemu se vyhnout.
  • Tipy, jak si poskládat život tak, aby vás bavil a zároveň jste se komfortně uživili.
  • A samozřejmě bude prostor i pro vaše dotazy.

P.S. Webinář volně navazuje na Víťův skvělý videokurz Svobodné cestování, život a práce v karavanu, který natočil v produkci FreeMe.

9 podnikatelských průšvihů na mé cestě ke svobodě

Občasná selhání jsou cenou za naši svobodu volby.

Číst dál

Svobodné cestování, život a práce v karavanu

Velký návod na pomalé cestování plné zážitků v pohodlí pojízdného domova.

Číst dál

Práce ve vlaku

Za poslední půlrok jsem najezdil vlakem přes 15.000 kilometrů, udělal u toho spoustu soustředěné práce a poznal českou krajinu z úplně nové perspektivy. Stačilo jediné: Představit si železniční kupé jako mobilní kancelář a vyrazit na cesty.

Číst dál

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí