Doporučení z první ruky

RNDr. Adam Kučera, Ph.D. — full stack softwarový vývojář a programátor aplikací


Zobrazuji všech 8 doporučení

Ing. Daniel Nytra

Perfektní práce profesionála! Jasně pochopil zadání, dodržení času a ceny, zájem o projekt. prostě radost s takovým člověkem pracovat. Doporučuji všemi dvaceti :)

Ing. Daniel Nytra
marketingový poradce s IT zkušenostmi

Adam pro naši vznikající službu kávového předplatného vytvořil první webovou stránku a objednávkový systém, který nám umožnil otestovat zájem o produkt, začít přijímat první objednávky a celý projekt tak fakticky nastartovat. Za několik málo hodin vývoje se mu podařilo efektivně splnit naše požadavky na maximální jednoduchost, funkčnost a uživatelskou přívětivost řešení. Oceňuji zejména Adamův přístup orientovaný na jednoduché a funkční řešení a to, že dokáže přemýšlet nejen nad samotným IT vývojem, ale dobře rozumí a bere v potaz i businessovou stránku věci.

Tibor K.

Spolupráce s Adamem byla perfektní. Komunikace byla vždy na špičkové úrovni, rychlá a jasná. Adam o našem projektu přemýšlel skutečně kreativně, což znamenalo, že dokázal přijít s řešeními mnohem rychleji než ostatní, navíc za lepší ceny. Adama doporučuji komukoliv a doufám, že v budoucnu budeme moci spolupracovat na dalších projektech. (Neautorizovaný překlad reference z portálu Upwork.com)

Jack Slodyczka
Joolca Pty Limited
www.joolca.com.au

Pan doktor Kučera je odborník na slovo vzatý. Nemožné řeší na počkání, zázraky do několika hodin :-)

H. Mazal

Adam Kučera se hladce začlenil do rozjetého projektu, jasně pochopil náš záměr i svoji novou roli. Velmi nám pomohl s implementací a zprovozněním responzivního frontend ve Vuetify s přesahem do mobilní aplikace pro Android. Adame, velmi děkuji za spolu-tvoření, bavilo mě to, spolu-práce s Tebou byla po všech stránkách profesionální.

Pavel Kříž

Spolupráce s panem Kučerou byla na velmi dobré úrovni. Komunikace byla vždy bezproblémová, pan Kučera vždy ochotně a flexibilně reagoval na naše požadavky, odevzdával výsledky práce v dohodnutých termínech. Pokud v budoucnu budeme potřebovat vytvořit další software na míru, určitě ho oslovím s nabídkou spolupráce. Má zkušenost je velmi pozitivní a rozhodně mohu pana Kučeru jako programátora doporučit.

Tomáš Cabejšek
Project Manager – AXIMA
www.axima-power.com tcabejsek@axima.cz

Pan doktor Kučera je erudovaný odborník a konzultant na vývoj v prostředí ASP.NET. Přestože jsme doposud neměli možnost setkat se osobně, vynikající komunikace a spolupráce na našem projektu probíhala i prostřednictvím e-mailu. Na základě popisu projektu byl schopen se nad problémem zamyslet a sám nás de facto navést k řešení, které jsme neviděli a on, jako odborník zvenčí, nás přivedl na správnou cestu. :-) Ač je sám zahrnut svými projekty, bez předem dohodnuté odměny byl ochoten věnovat nám svůj čas a samostudiem nám pomohl s řešením problému. Jsem rád, že všechno nemusí být o penězích (už na prvním místě). Pana doktora můžeme vřele doporučit a přejeme mnoho spokojených zákazníků.

Ing. Tomáš Pospíšil Ph.D.
BIOAGENS – biologická ochrana rostlin

Pana Kučeru jsem oslovil s žádostí o konzultaci k našemu projektu. Jeho vstřícnost a ochota k rychlé schůzce byla naprosto nadstandardní, stejně jako jeho schopnost komunikace a rychlá orientace v našem záměru projektu. Zcela nad rámec mi po konzultaci zaslal do mailu přehledně strukturované hodnocení záměru, kde upozornil na možná rizika a doporučil vhodná řešení. Takto pracuje profesionál. Všem vřele doporučuji!

Jose Kristiňák
Senior Technology Consultant