Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > RNDr. Adam Kučera, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

RNDr. Adam Kučera, Ph.D. — full stack softwarový vývojář a programátor aplikací

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace RNDr. Adam Kučera, Ph.D.:
Adam pro naši vznikající službu kávového předplatného vytvořil první webovou stránku a objednávkový systém, který nám umožnil otestovat zájem o produkt, začít přijímat první objednávky a celý projekt tak fakticky nastartovat. Za několik málo hodin vývoje se mu podařilo efektivně splnit naše požadavky na maximální jednoduchost, funkčnost a uživatelskou přívětivost řešení. Oceňuji zejména Adamův přístup orientovaný na jednoduché a funkční řešení a to, že dokáže přemýšlet nejen nad samotným IT vývojem, ale dobře rozumí a bere v potaz i businessovou stránku věci.

Tibor K.

Spolupráce s Adamem byla perfektní. Komunikace byla vždy na špičkové úrovni, rychlá a jasná. Adam o našem projektu přemýšlel skutečně kreativně, což znamenalo, že dokázal přijít s řešeními mnohem rychleji než ostatní, navíc za lepší ceny. Adama doporučuji komukoliv a doufám, že v budoucnu budeme moci spolupracovat na dalších projektech. (Neautorizovaný překlad reference z portálu Upwork.com)

Jack Slodyczka

Joolca Pty Limited
www.joolca.com.au
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS