Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > RNDr. Adam Kučera, Ph.D. > Ukázky práce > Sun Orchard Freight App

Sun Orchard Freight App

Databázová aplikace pro interní potřeby účetní firmy, které pro výrobce džusů řeší distribuci. Aplikace běží v AWS (frontend S3 + CloudFront, backend Lambda), pro ukládání dat je využívána AWS Aurora, autentizace je řešena pomocí služby AWS Cognito.

Zobrazuji položku č. 5 z celkem 12 položek v této galerii:

Sun Orchard Freight App
« Předcházející Word Arachnid Trait Database  (zobrazit v plné velikosti)Vývoj aplikace Mapa poštovních schránek  (zobrazit v plné velikosti)Sun Orchard Freight App  (náhled aktuálně zobrazené položky)EVeLabel - aplikace pro správu a evidenci zařízení a dokumentace  (zobrazit v plné velikosti)Semantic BMS – sémantický model pro data z inteligentních budov  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
RNDr. Adam Kučera, Ph.D.

RNDr. Adam Kučera, Ph.D.

programovací jazyk Java Microsoft .Net MySQL databáze operační systém Microsoft Windows operační systém Linux
full stack softwarový vývojář a programátor aplikací — Přehledné aplikace, které se pohodlně používají. Vývoj aplikací pro cloud (AWS), mikroslužby a API, webové aplikace, rozšíření existujících softwarových systémů, konzultace. Vzdělání, praxe, zkušenosti a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 7 doporučení
Mobil: 775 397 795 ~ Email: adam@nastojte.cz ~ Web: nastojte.cz
Místo: Brno ~ Působnost: na dálku celý svět (komunikace v angličtině), osobně Brno

2005 – 2022 © Robert Vlach a RNDr. Adam Kučera, Ph.D. Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS