Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Adam Vrána

Adam Vrána

UX designér a textař

Adam Vrána
Adam Vrána - logo

Adam zlepšuje použitelnost webů a tím zjednodušuje cestu návštěvníků do cíle. Je zvědavý UX designér a zároveň precizní copywriter. Když tvoří wireframe webu, tak kompletně i s vyladěnými texty, které prodávají. Zažil krach vlastního internetového projektu. Sloužil v několika digitálních agenturách. Nakonec se vrátil na volnou nohu. Poučený, pokorný a o to víc odhodlaný. Oženil se s Míšou Matanelli a pracují spolu pod značkou LadyVirtual.

Míša zvyšuje webům návštěvnost z přirozených výsledků hledání na Googlu a Seznamu. Míša Matanelli je prvotřídní SEO konzultantka a specialistka na linkbuilding.

SEO + UX = obchodně úspěšný web

Na většině projektů pracují Adam (UX) s Míšou (SEO) společně. Adam díky Míše v návrzích informační architektury a wireframech zohledňuje potřeby lidí, kteří na web přicházejí z Googlu a Seznamu. Výsledkem jsou obvykle přehlednější weby s vyššími zisky s plynule rostoucí organickou návštěvností z vyhledávačů. Adam s Míšou mají přes 10 let zkušeností. Při práci používají selský rozum a odvádí poctivou práci. O svých zkušenostech píší profesní blog.

Hodinová sazba: 1.600 Kč + DPH.

Ukázky práce:

Návrh webu pro pražské webdesign studioPozvolný redesign e-shopu s LED světlyNávrh e-shopu s náhradními lampami do projektorůNávrh webu pro advokátní kancelářNávrh a otextování webu pražské autopůjčovny www.pujcsim5.cz
Zobrazit všech 10 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Poslední reference Adama a Míši

 • Eshop.ledsolution.cz – vylepšování e-shopu s LED osvětlením se specializací na průmyslové a veřejné prostory (UX a SEO konzultace, wireframe, copywriting, linkbuilding).
 • Delibarry.com – zvyšování organické návštěvnosti a koordinace tvorby obsahu pro expresní spediční službu, která doručuje balíky do celého světa (SEO konzultace, linkbuilding).
 • GamberoRosso.menu – návrh nového webu zdravé italské restaurace v centru Prahy a zvyšování organické návštěvnosti z vyhledávačů (UX a SEO konzultace, wireframe, copywriting, obsahová strategie, linkbuilding).
 • CBRE – zvyšování organické návštěvnosti specializovaného vyhledávače kancelářských nemovitostí (SEO konzultace, linkbuilding, copywriting).
 • Projektory-lampy.cz – návrh webu podle výsledků uživatelského testování Honzy Kvasničky a současně zvyšování přirozené návštěvnosti pro specializovaný e-shop s lampami do projektorů (UX a SEO konzultace, wireframe, obsahová strategie a tvorba obsahu, linkbuilding).
 • BVstudio.eu – pomoc s redesignem nového webu pro designérské studio, které navrhuje atypické luxusní interiéry pro náročnou klientelu (UX a SEO konzultace, editorská činnost).
 • Artweby.cz – postupné vylepšování prezentace webdesignérské firmy (UX a SEO konzultace, wireframe, linkbuilding, tvorba obsahu).
 • Domus-global.cz – návrh webu pro prodejce zahraničních nemovitostí (UX a SEO konzultace, wireframe).
 • Sbspartners.cz – návrh nového webu pro pražskou advokátní kancelář (UX a SEO konzultace).

Odborná školení

 • Nástroje a metody UX – školení Adama Fendrycha, Dobrý web
 • Workshop uživatelského testování použitelnosti – školení Adama Fendrycha, Dobrý web
 • Web copywriting – školení Jana Ambrože, Dobrý web
 • Vyhodnocování návštěvnosti webu v Google Analytics – školení Pavla Jaška, Dobrý web
 • Internetový marketing pro e-shopy – školení Michala Blahuta, Dobrý web
 • PPC reklama pro pokročilé – školení Heleny Papírníkové, Dobrý web
 • A/B testování – školení Pavla Jaška, Dobrý web
 • Marketing v sociálních sítích – školení Ondry Jireše, Dobrý web
 • Jak na firemní Facebook prakticky – školení Daniela Dočekala, Dobrý web
 • Mobile – web, aplikace nebo responzivní design – školení Michala Maňáka, Dobrý web

Kontaktní informace

Adam Vrána [ mapka ]
Slavňovice 39
Stádlec (Jihočeský kraj)
391 61
Mobil:774 508 788
Email:adam@ladyvirtual.cz
Web:www.ladyvirtual.cz
Facebook:Facebook ladyvirtualcz
Instagram:Instagram prazakvenkovanem
LinkedIn:LinkedIn ux-textar
Twitter:Twitter adamvrana
Datovka:Datová schránka pq23ez3
Účet:1276535019 / 3030
:70302162 (plátce DPH)
DIČ:CZ8002215551

Doporučení z první ruky

Při vytváření nejen našeho nového webu, ale také při volbě celkové strategie pojetí internetového marketingu, jsme se obrátili na základě doporučení na Adamu Vránu. Adamovi zkušenosti a ucelený pohled na uvedenou oblast se ukázaly jako klíčové. Pomohl nám ujasnit si, koho a jakou formou chceme oslovit a čeho chceme naším marketingem dosáhnout. Pak navrhl zcela novou koncepci našeho firemního webu, přepsal všechny texty a celý web vytvořil v MIO webu. V neposlední řadě se nám líbil také Adamův osobní a profesionální přístup po celou dobu spolupráce. Adama určitě doporučuji - jak pro psaní smysluplného obsahu pro web, tak i pro tvorbu samotného webu.
Petr Vytásek
majitel Vytásek konzult

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS