Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Adam Vrána > Doporučení

Doporučení z první ruky

Adam Vrána — UX textař

Zobrazuji č. 110 z celkem 29 doporučení prezentace Adam Vrána:
Adama jsme oslovili na základě dobrých referencí a uspěl mezi několika kandidáty. Musím říct, že spolupráce s Adamem je velmi fajn – přátelská a zároveň profesionální. Jelikož jsme trochu nároční lidi na výkon, očekáváme to samé od lidí, se kterými spolupracujeme. A Adam tohle splnil na jedničku. Myslím, že hlavním důkazem kvalitně odvedené práce je, že jsme Adama rovnou oslovili na naše další projekty.

František Provodovský

www.pfcompany.cz ~ info@pfcompany.cz
My bychom si do reklamních materiálů napsali „jsme nejlepší a dlouho na trhu“, ale Adam napíše „proč si má zákazník naše řešení zakoupit“. A to je přesně ten důvod, proč s Adamem od roku 2019 spolupracujeme na postupné inovaci webových prezentací a tištěných materiálů. Jeho práci a přístup velmi rád pochválím.

Lubomír Šmíd

produktový ředitel
reseni.efg.cz ~ smid@efg.cz ~ 222 746 317
Lukáš Pítra
Adam je vzácný druh – rozumí marketingu a kouzlení se slovy a emocemi. Rozumí, že je potřeba rozumět lidem a ne tvořit od stolu. A rozumí tomu, že weby musí vydělávat. To se vlastně vidí docela málo. Mimo to je to fajn zábavný člověk s velkou životní zkušeností, kterou u juniorů v běžné agošce úplně nenajdete. Doporučuju!

Lukáš Pítra

expert na marketing webových projektů
Adama jsme oslovili a vybrali na základě doporučení zkušených známých v online marketingu a také podle referencí. Kompletní redesign webu našeho statku Vletice splnil očekávání a po prvním měsíci provozu webu si opatrně troufám tvrdit, že i funkčnost. Doporučujeme UX textaře, kde můžeme :-)

David Mühlbach

majitel statku Vletice
statekvletice.cz ~ statekvletice@gmail.com ~ 607 102 674
S prací pana Adama Vrány jsem velice spokojen. Na začátku jsem měl představu a ta byla zcela naplněna. Jednoduchost, přehlednost. Co bych jednoznačně vypíchl, tak je komunikace a rychlost zpracování. Líbí se mi, jak nás naše www stránky zosobňují a to je hlavně Vaše práce! Ještě jednou děkuji!

Lukáš Bráník

CSO & Founder
www.jisit.cz ~ branik@jisit.cz
Provozuju půjčovnu luxusních aut v Praze a potřeboval jsem texty a vlastně celý nový web. Ale protože je naše cílová skupina dosti specifická, necítil jsem se na to, abych bych si texty psal sám. Tak jsem hledal copywritera. A narazil jsem na Adama Vránu. Jeho texty mě dostaly na kolena :-) V dobrém samozřejmě. Přesně takhle jsem si to představoval. Adam si vzal na starosti i vytvoření celého webu, který teď budeme kompletně předělávat opět s Adamem. Takže doporučuji UX textaře. Je fakt šikovnej!

Daniel Maňák

provozovatel půjčovny luxusních aut
performancerent.cz ~ 608 555 158
Adam mi kompletně přepracoval web mojesila.cz. Nejen že dobře pochopil mou cílovku, ale perfektně se trefil i do stylu komunikace, který jsem chtěl na webu mít. Spolehlivost. Kreativita. Zkušenost. A v neposlední řadě lidský přístup a humor :-) Proto Adama vřele doporučuji!

Richard Gonzor

trenér, kouč, mentor
www.mojesila.cz ~ info@mojesila.cz ~ 603 203 154
Při vytváření nejen našeho nového webu, ale také při volbě celkové strategie pojetí internetového marketingu, jsme se obrátili na základě doporučení na Adamu Vránu. Adamovy zkušenosti a ucelený pohled na uvedenou oblast se ukázaly jako klíčové. Pomohl nám ujasnit si, koho a jakou formou chceme oslovit a čeho chceme naším marketingem dosáhnout. Pak navrhl zcela novou koncepci našeho firemního webu, přepsal všechny texty a celý web vytvořil v MIO webu. V neposlední řadě se nám líbil také Adamův osobní a profesionální přístup po celou dobu spolupráce. Adama určitě doporučuji - jak pro psaní smysluplného obsahu pro web, tak i pro tvorbu samotného webu.

Petr Vytásek

majitel Vytásek konzult
www.vytasekkonzult.cz ~ vytasek@vytasekkonzult.cz ~ 777 959 299
Služeb Adama Vrány jsem vyhledal, když jsem potřeboval vyřešit oficiální webové stránky městyse. Nejenže bez problémů zrealizoval mou původní představu, ale vytvořil nový, moderní a přitom jednoduchý a přehledný obecní web. Jeho práci charakterizuje nejen preciznost, profesionalita, spolehlivost, flexibilita, originalita, ale hlavně schopnost vystihnout myšlenku. Proto mohu Adama jen doporučit.

Milan Kelich

starosta městyse Stádlec
www.stadlec.eu ~ starosta@stadlec.eu ~ 606 300 313
Rozjíždím podnikání v oboru 3D tisku a potřeboval jsem nový web. Tak jsem si nějaký spíchl na WordPressu, ale nebylo to ono. Nevypadal dobře a o textech raději ani nemluvit. Naštěstí jsem vygoogloval profesionálního copywritera :-) A ten, jak mě vyslechl, tak rovnou navrhl a vytvořil web nový a s pořádnými texty. Při redesignu webu mě Adam svými přesně mířenými dotazy pomohl vyjasnit si, co je podstatou mého podnikání. Zároveň tím získal obrázek o tom, čím bych se na webu chtěl prezentovat a přesně to do webu také napsal. Celý web předělal, navrhl logo, barvy, písmo a parádní texty. Vážím si jeho přístupu a celé spolupráce.

Miroslav Černý

specialista na 3D tisk
mirex3d.cz ~ info@mirex3d.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS