Doporučení z první ruky

Adam Vrána — UX textař


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 31 doporučení

Lukáš Pítra

Adam je vzácný druh – rozumí marketingu a kouzlení se slovy a emocemi. Rozumí, že je potřeba rozumět lidem a ne tvořit od stolu. A rozumí tomu, že weby musí vydělávat. To se vlastně vidí docela málo. Mimo to je to fajn zábavný člověk s velkou životní zkušeností, kterou u juniorů v běžné agošce úplně nenajdete. Doporučuju!

Lukáš Pítra
expert na marketing webových projektů

Adama jsme oslovili na základě dobrých referencí a uspěl mezi několika kandidáty. Musím říct, že spolupráce s Adamem je velmi fajn – přátelská a zároveň profesionální. Jelikož jsme trochu nároční lidi na výkon, očekáváme to samé od lidí, se kterými spolupracujeme. A Adam tohle splnil na jedničku. Myslím, že hlavním důkazem kvalitně odvedené práce je, že jsme Adama rovnou oslovili na naše další projekty.

František Provodovský
www.pfcompany.cz info@pfcompany.cz

My bychom si do reklamních materiálů napsali „jsme nejlepší a dlouho na trhu“, ale Adam napíše „proč si má zákazník naše řešení zakoupit“. A to je přesně ten důvod, proč s Adamem od roku 2019 spolupracujeme na postupné inovaci webových prezentací a tištěných materiálů. Jeho práci a přístup velmi rád pochválím.

Lubomír Šmíd
produktový ředitel
reseni.efg.cz smid@efg.cz 222 746 317

Adama jsme oslovili a vybrali na základě doporučení zkušených známých v online marketingu a také podle referencí. Kompletní redesign webu našeho statku Vletice splnil očekávání a po prvním měsíci provozu webu si opatrně troufám tvrdit, že i funkčnost. Doporučujeme UX textaře, kde můžeme :-)

David Mühlbach
majitel statku Vletice
statekvletice.cz statekvletice@gmail.com 607 102 674

S prací pana Adama Vrány jsem velice spokojen. Na začátku jsem měl představu a ta byla zcela naplněna. Jednoduchost, přehlednost. Co bych jednoznačně vypíchl, tak je komunikace a rychlost zpracování. Líbí se mi, jak nás naše www stránky zosobňují a to je hlavně Vaše práce! Ještě jednou děkuji!

Lukáš Bráník
CSO & Founder
www.jisit.cz branik@jisit.cz

Naše rozvíjející se firma 3dmate.cz potřebovala novou webovou prezentaci, která by jednoduše popsala naši komplikovanou nabídku služeb. Adam nám byl doporučen a jeho realizace nás hodně oslovily. Provedl nás analýzou a zacílením webu. Díky jeho pohledu zvenčí nám pomohl pochopit, jak by mohla nová webová prezentace pro zákazníky fungovat. Nový web nám zákazníci chválí jako přehledný a srozumitelný a to hlavní, přinesl už i nové zakázky. Pokud potřebujete vytvořit novou a svěží webovou prezentaci, nebo jen napsat skvělé texty na web, můžeme Adama jen doporučit.

Radim Janda
majitel kreativního studia
3dmate.cz info@3dmate.cz 602 215 083

Provozuju půjčovnu luxusních aut v Praze a potřeboval jsem texty a vlastně celý nový web. Ale protože je naše cílová skupina dosti specifická, necítil jsem se na to, abych bych si texty psal sám. Tak jsem hledal copywritera. A narazil jsem na Adama Vránu. Jeho texty mě dostaly na kolena :-) V dobrém samozřejmě. Přesně takhle jsem si to představoval. Adam si vzal na starosti i vytvoření celého webu, který teď budeme kompletně předělávat opět s Adamem. Takže doporučuji UX textaře. Je fakt šikovnej!

Daniel Maňák
provozovatel půjčovny luxusních aut
performancerent.cz 608 555 158

Adam mi kompletně přepracoval web mojesila.cz. Nejen že dobře pochopil mou cílovku, ale perfektně se trefil i do stylu komunikace, který jsem chtěl na webu mít. Spolehlivost. Kreativita. Zkušenost. A v neposlední řadě lidský přístup a humor :-) Proto Adama vřele doporučuji!

Richard Gonzor
trenér, kouč, mentor
www.mojesila.cz info@mojesila.cz 603 203 154

Při vytváření nejen našeho nového webu, ale také při volbě celkové strategie pojetí internetového marketingu, jsme se obrátili na základě doporučení na Adamu Vránu. Adamovy zkušenosti a ucelený pohled na uvedenou oblast se ukázaly jako klíčové. Pomohl nám ujasnit si, koho a jakou formou chceme oslovit a čeho chceme naším marketingem dosáhnout. Pak navrhl zcela novou koncepci našeho firemního webu, přepsal všechny texty a celý web vytvořil v MIO webu. V neposlední řadě se nám líbil také Adamův osobní a profesionální přístup po celou dobu spolupráce. Adama určitě doporučuji - jak pro psaní smysluplného obsahu pro web, tak i pro tvorbu samotného webu.

Petr Vytásek
majitel Vytásek konzult
www.vytasekkonzult.cz vytasek@vytasekkonzult.cz 777 959 299

Služeb Adama Vrány jsem vyhledal, když jsem potřeboval vyřešit oficiální webové stránky městyse. Nejenže bez problémů zrealizoval mou původní představu, ale vytvořil nový, moderní a přitom jednoduchý a přehledný obecní web. Jeho práci charakterizuje nejen preciznost, profesionalita, spolehlivost, flexibilita, originalita, ale hlavně schopnost vystihnout myšlenku. Proto mohu Adama jen doporučit.

Milan Kelich
starosta městyse Stádlec
www.stadlec.eu starosta@stadlec.eu 606 300 313