Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Adam Vrána > Doporučení

Doporučení z první ruky

Adam Vrána — UX textař

Zobrazuji č. 110 z celkem 23 doporučení prezentace Adam Vrána:
Adama jsme oslovili na základě dobrých referencí a uspěl mezi několika kandidáty. Musím říct, že spolupráce s Adamem je velmi fajn – přátelská a zároveň profesionální. Jelikož jsme trochu nároční lidi na výkon, očekáváme to samé od lidí, se kterými spolupracujeme. A Adam tohle splnil na jedničku. Myslím, že hlavním důkazem kvalitně odvedené práce je, že jsme Adama rovnou oslovili na naše další projekty.

František Provodovský

www.pfcompany.cz ~ info@pfcompany.cz
My bychom si do reklamních materiálů napsali „jsme nejlepší a dlouho na trhu“, ale Adam napíše „proč si má zákazník naše řešení zakoupit“. A to je přesně ten důvod, proč s Adamem od roku 2019 spolupracujeme na postupné inovaci webových prezentací a tištěných materiálů. Jeho práci a přístup velmi rád pochválím.

Lubomír Šmíd

produktový ředitel
reseni.efg.cz ~ smid@efg.cz ~ 222 746 317
Lukáš Pítra
Adam je vzácný druh – rozumí marketingu a kouzlení se slovy a emocemi. Rozumí, že je potřeba rozumět lidem a ne tvořit od stolu. A rozumí tomu, že weby musí vydělávat. To se vlastně vidí docela málo. Mimo to je to fajn zábavný člověk s velkou životní zkušeností, kterou u juniorů v běžné agošce úplně nenajdete. Doporučuju!

Lukáš Pítra

expert na marketing webových projektů
Provozuju půjčovnu luxusních aut v Praze a potřeboval jsem texty a vlastně celý nový web. Ale protože je naše cílová skupina dosti specifická, necítil jsem se na to, abych bych si texty psal sám. Tak jsem hledal copywritera. A narazil jsem na Adama Vránu. Jeho texty mě dostaly na kolena :-) V dobrém samozřejmě. Přesně takhle jsem si to představoval. Adam si vzal na starosti i vytvoření celého webu, který teď budeme kompletně předělávat opět s Adamem. Takže doporučuji UX textaře. Je fakt šikovnej!

Daniel Maňák

provozovatel půjčovny luxusních aut
www.pujcsim5.cz ~ info@pujcsim5.cz ~ 608 555 158
Při vytváření nejen našeho nového webu, ale také při volbě celkové strategie pojetí internetového marketingu, jsme se obrátili na základě doporučení na Adamu Vránu. Adamovy zkušenosti a ucelený pohled na uvedenou oblast se ukázaly jako klíčové. Pomohl nám ujasnit si, koho a jakou formou chceme oslovit a čeho chceme naším marketingem dosáhnout. Pak navrhl zcela novou koncepci našeho firemního webu, přepsal všechny texty a celý web vytvořil v MIO webu. V neposlední řadě se nám líbil také Adamův osobní a profesionální přístup po celou dobu spolupráce. Adama určitě doporučuji - jak pro psaní smysluplného obsahu pro web, tak i pro tvorbu samotného webu.

Petr Vytásek

majitel Vytásek konzult
www.vytasekkonzult.cz ~ vytasek@vytasekkonzult.cz ~ 777 959 299
Služeb Adama Vrány jsem vyhledal, když jsem potřeboval vyřešit oficiální webové stránky městyse. Nejenže bez problémů zrealizoval mou původní představu, ale vytvořil nový, moderní a přitom jednoduchý a přehledný obecní web. Jeho práci charakterizuje nejen preciznost, profesionalita, spolehlivost, flexibilita, originalita, ale hlavně schopnost vystihnout myšlenku. Proto mohu Adama jen doporučit.

Milan Kelich

starosta městyse Stádlec
www.stadlec.eu ~ starosta@stadlec.eu ~ 606 300 313
Rozjíždím podnikání v oboru 3D tisku a potřeboval jsem nový web. Tak jsem si nějaký spíchl na WordPressu, ale nebylo to ono. Nevypadal dobře a o textech raději ani nemluvit. Naštěstí jsem vygoogloval profesionálního copywritera :-) A ten, jak mě vyslechl, tak rovnou navrhl a vytvořil web nový a s pořádnými texty. Při redesignu webu mě Adam svými přesně mířenými dotazy pomohl vyjasnit si, co je podstatou mého podnikání. Zároveň tím získal obrázek o tom, čím bych se na webu chtěl prezentovat a přesně to do webu také napsal. Celý web předělal, navrhl logo, barvy, písmo a parádní texty. Vážím si jeho přístupu a celé spolupráce.

Miroslav Černý

specialista na 3D tisk
mirex3d.cz ~ info@mirex3d.cz
S Adamem jsme spolupracovali na tvorbě textů pro můj nový web. Jako první jsme si zavolali a bavili se o možnostech, jak pojmout novou prezentaci. Adam se mě ptal na hromadu věcí ohledně mých zákazníků, služeb, konkurenčních výhod i stylu mé práce. A když mi poslal první verzi textů, pochopil jsem, proč se tak moc vyptával :-) Celkově byla spolupráce na profesionální úrovni, vedená v příjemné atmosféře. Textaře Adama Vránu mohu jen doporučit.

Petr Hrubý

řemeslník se zaměřením na čištění povrchů a čalounění
www.cistenihruby.cz ~ info@cistenihruby.cz ~ 608 176 353
Adame, děkuji vám za poctivou práci při návrhu našeho nového webu. Umíte klást správné otázky a posunout celý projekt správným směrem. Budu vás doporučovat dál. Ještě jednou díky.

Jakub Žwak

Pořadatel seznamovacích večerů
www.seznamovacivecer.cz ~ jakub.zwak@gmail.com
Konečně externista, který skutečně zvedne telefon a zavolá, když je třeba a zároveň jej kdykoli zvedne mně. A konečně takový, co skutečně stíhá práci do deadlinu. Uvidíme, kam nás spolupráce ještě zavede, jsme teprve na začátku projektu, každopádně předpokládám, že té bude ještě hodně.

Petr Getting

jednatel společností Getting Gold CZ, s.r.o. a USA International Investments - Czech Republic, s.r.o.
vasenoveauto.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS