Doporučení z první ruky

Adam Vrána — UX textař


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 35 doporučení

Lukáš Pítra

Adam je vzácný druh – rozumí marketingu a kouzlení se slovy a emocemi. Rozumí, že je potřeba rozumět lidem a ne tvořit od stolu. A rozumí tomu, že weby musí vydělávat. To se vlastně vidí docela málo. Mimo to je to fajn zábavný člověk s velkou životní zkušeností, kterou u juniorů v běžné agošce úplně nenajdete. Doporučuju!

Lukáš Pítra
expert na zákaznickou zkušenost & online marketing

Pro naši společnost IPSECURITY jsme hledali někoho, kdo nám pomůže s texty pro naše webové stránky a propagací naší společnosti. S Adamem jsme si plácli rukou a již se stránky postupně tvoří. Adam analyzoval naše potřeby na jejichž základě začal připravovat texty na web. Náš web konečně postupně nabývá na obsahu a postupně začne sloužit i naším zákazníkům. Když se s Adamem nastaví deadliny z obou stran správně, spolupráce pak probíhá velice dobře a plynule.

Roman Soga
Sales Consultant
www.ipsecurity.cz soga@ipsecurity.cz 226 297 402

Adama jsme oslovili na základě dobrých referencí a uspěl mezi několika kandidáty. Musím říct, že spolupráce s Adamem je velmi fajn – přátelská a zároveň profesionální. Jelikož jsme trochu nároční lidi na výkon, očekáváme to samé od lidí, se kterými spolupracujeme. A Adam tohle splnil na jedničku. Myslím, že hlavním důkazem kvalitně odvedené práce je, že jsme Adama rovnou oslovili na naše další projekty.

František Provodovský
www.pfcompany.cz info@pfcompany.cz

My bychom si do reklamních materiálů napsali „jsme nejlepší a dlouho na trhu“, ale Adam napíše „proč si má zákazník naše řešení zakoupit“. A to je přesně ten důvod, proč s Adamem od roku 2019 spolupracujeme na postupné inovaci webových prezentací a tištěných materiálů. Jeho práci a přístup velmi rád pochválím.

Lubomír Šmíd
produktový ředitel
reseni.efg.cz smid@efg.cz 222 746 317

Adama jsme oslovili a vybrali na základě doporučení zkušených známých v online marketingu a také podle referencí. Kompletní redesign webu našeho statku Vletice splnil očekávání a po prvním měsíci provozu webu si opatrně troufám tvrdit, že i funkčnost. Doporučujeme UX textaře, kde můžeme :-)

David Mühlbach
majitel statku Vletice
statekvletice.cz statekvletice@gmail.com 607 102 674

S prací pana Adama Vrány jsem velice spokojen. Na začátku jsem měl představu a ta byla zcela naplněna. Jednoduchost, přehlednost. Co bych jednoznačně vypíchl, tak je komunikace a rychlost zpracování. Líbí se mi, jak nás naše www stránky zosobňují a to je hlavně Vaše práce! Ještě jednou děkuji!

Lukáš Bráník
CSO & Founder
www.jisit.cz branik@jisit.cz

Pan Vrána navrhoval primárně úvodní stránku našeho e-shopu, když jsme migrovali z vlastního řešení k Shoptetu. Jeho texty, dobrá komunikace i znalosti nám pomohli web posunout kupředu. Rád ho doporučím dál.

Karel Slouka
marketér
www.placestore.cz slouka@placestore.cz

Naše rozvíjející se firma 3dmate.cz potřebovala novou webovou prezentaci, která by jednoduše popsala naši komplikovanou nabídku služeb. Adam nám byl doporučen a jeho realizace nás hodně oslovily. Provedl nás analýzou a zacílením webu. Díky jeho pohledu zvenčí nám pomohl pochopit, jak by mohla nová webová prezentace pro zákazníky fungovat. Nový web nám zákazníci chválí jako přehledný a srozumitelný a to hlavní, přinesl už i nové zakázky. Pokud potřebujete vytvořit novou a svěží webovou prezentaci, nebo jen napsat skvělé texty na web, můžeme Adama jen doporučit.

Radim Janda
majitel kreativního studia
3dmate.cz info@3dmate.cz 602 215 083

Jasné, přesné, přímo k věci, nutí zamyslet a nedá pokoj dokud výsledek nepomůže našemu zadání. K tomu šetří čas a řeší vše najednou. Jsme rádi, že s Adamem můžeme spolupracovat na našich webech a marketingu.

Jiří Zeronik
jednatel
doctrina.cz zeronik@doctrina.cz

Provozuju půjčovnu luxusních aut v Praze a potřeboval jsem texty a vlastně celý nový web. Ale protože je naše cílová skupina dosti specifická, necítil jsem se na to, abych bych si texty psal sám. Tak jsem hledal copywritera. A narazil jsem na Adama Vránu. Jeho texty mě dostaly na kolena :-) V dobrém samozřejmě. Přesně takhle jsem si to představoval. Adam si vzal na starosti i vytvoření celého webu, který teď budeme kompletně předělávat opět s Adamem. Takže doporučuji UX textaře. Je fakt šikovnej!

Daniel Maňák
provozovatel půjčovny luxusních aut
performancerent.cz 608 555 158