Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Adam Vrána > Doporučení

Doporučení z první ruky

Adam Vrána — UX designér a textař

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Adam Vrána:
Michaela Vránová Matanelli
Agentura Dobrý web spojila naše cesty dohromady. Adama jsem poznala právě tam. Jeho umění argumentace a komunikace s klienty mě fascinovala. Pro jistotu jsme se vzali a spojili jeho UX a moje SEO know-how dohromady. Adam je schopný odborník na online marketing a neustále přichází s novými nápady. Vždy se těším, když se vrháme do společného projektu. Kromě toho píše fantastické texty a je to dobrý člověk.

Michaela Vránová Matanelli

SEO konzultantka a linkbuilderka
Adama a jeho sympatickou ženu jsme si s kolegou najali pro přepracování našeho stávajícího webu. Konkrétně šlo o UX návrh, analýzu klíčových slov pro SEO a související věci. Ač sám pracuju v IT, tyto oblasti jsem rád přenechal odborníkům. Vše bylo zpracováno velmi pečlivě a vynaložené náklady v desítkách tisíc se nám během tří měsíců vrátily na zvýšeném obratu. Adama Vránu i jeho ženu tudíž mohu s čistým svědomím doporučit.

Martin Skála

Spolumajitel prodejního webu a programátor
martin.skala@browse.cz
S Adamem Vránou jsem se setkal při tvorbě webu ABCdieta.cz, kdy jsem chtěl nejdříve napsat pár textů na web. Po konzultaci jsme se společně pustili do zcela nového webu od základu. Zaujala mě Adamova schopnost dívat se na web očima mých zákazníků, což jsem předtím vlastně nikdy nezažil. Výsledkem byl vysoce profesionální a efektivní web. Adama mohu jedině doporučit.

Radim Řezáč

jednatel firmy Abeceda Zdraví, s.r.o.
www.abcdieta.cz ~ info@radimrezac.cz
S Ladyvirtual.cz spolupracujeme při tvorbě webů a e-shopů. Adam se věnuje úvodním analýzám (cílovky, jejich potřeby, cíle firmy...) a pak podle nich navrhuje web. Jeho žena Míša se stará o kompletní SEO (klíčovky, struktura, linkbuilding). Je obrovský rozdíl, když web vymýšlí pouze majitel webu, nebo jej navrhuje UX specialista a copywriter v jedné osobě. Weby jsou údernější, promyšlenější a s vynikajícím „tahem na branku“. Líbí se mi, že Adam s Míšou dokážou sladit návrh webu tak, aby byl přívětivý jak pro uživatele, tak i pro vyhledávače. Proto pokud nechcete při tvorbě nového webu "šlápnout do bláta", nechte si jej navrhnout od manželů Vránových. Doporučuji.

Ján Forgáč

Provozovatel webů artweby.cz a artlogo.cz
www.artweby.cz ~ forgac@artfocus.cz
Děkuji panu Vránovi a paní Matanelli za profesionálně odvedenou práci. Navrhli nám web a starají se nám o SEO. Analyzovali klíčové fráze, nastavili on page faktory, vytvořili wirerfamy a otextovali většinu webu www.gamberorosso.menu. Od začátku nás vedli „za ruku“, vše vysvětlovali a poslouchali naše zadání. Rozuměli naším přáním a navrhovali alternativy. Výsledkem spolupráce je web fungující jako plnohodnotný marketingový a informační nástroj, který láká nové hosty k nám do restaurace. Služby LadyVirtual.cz vřele doporučuji všem, kdo chce funkční a dlouhodobě provozuschopný web.

Michal O.

Spolumajitel zdravé italské restaurace
www.gamberorosso.menu ~ info@gamberorosso.menu
Velká poklona. Nejen za dokonale a profesionálně odvedenou práci, ale i za to, že LadyVirtual nakopli mé podnikání tam, kam jsem si ani ve snu nedokázala představit. Míša mi navrhla oba mé weby, udělala analýzu klíčových slov a postarala se o SEO. Vše šlape jak má :) Zároveň mne také nasměrovala, jak šikovně psát články, které by přiváděly klienty na můj web. Jsme stále v kontaktu a protože poptávka po mých službách stále roste a původně zamýšlený menší web, který byl koncipován jako levnější a méně náročný, po čase potřebuje tzv. „vytunit“, protože nestíhám uspokojit poptávku klientů a firma se rozrostla o další zaměstnance. Pokud si zvolíte LadyVirtual, tak rozhodně nešlápnete vedle. Naopak, našlápne vás to dál. Míšo a Adame, díky moc za vše!

Vanda Schreierová

Instruktorka plavání a pohybové výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku
www.vanickovani.cz ~ vschreierova@gmail.com
Ráda bych doporučila Adama, protože nám pomohl. Potřebovali jsme nový web našeho kosmetického salonu, ale nevěděly jsme si rady, kde a jak začít. Adam z nás dokázal vytáhnout všechny důležité informace, podle kterých navrhl obsah webu a napsal všechny texty. Web nakonec i graficky zpracoval a celý vytvořil. A důkazem toho, že to udělal dobře, je postupně rostoucí klientela, která se o nás dovídá právě díky našemu webu. A často nám web chválí, protože je jednoduchý a jsou tam všechny informace srozumitelně popsané. S Adamem byla radost spolupracovat a doporučuji jej s klidným srdcem.

Viktorija Volosynova

spolumajitelka salonu Vivijana
www.vivijana.cz ~ viktoria.v@seznam.cz
S panem Vránou jsme pracovali na návrhu HP našeho eshopu s LED svítidly. Všemu předcházela osobní schůzka, kde se Adam informoval na souvislosti v oboru, naše zákazníky, naše priority i produkty. Poté jsme si vše ještě upřesnili skrz týmovou aplikaci a návrh nám byl předán v nástroji UXpin, kde jsme ho následně doladili k naší plné spokojenosti. S Adamem jsme spolupracovali i nadále na kategoriích produktů a článcích na eshopu. Pro ukázku lze vidět Adamovu práci na našem eshopu zde: www.eshop.ledsolution.cz.

Lukáš Rymer

eshop.ledsolution.cz
Adame, děkuji vám za poctivou práci při návrhu našeho nového webu. Společně s vaší ženou Míšou, která dělá SEO, jste skvělý tandem a budu vás doporučovat dál. Ještě jednou díky.

Jakub Žwak

Pořadatel seznamovacích večerů
www.seznamovacivecer.cz ~ jakub.zwak@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS