Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Adam Vrána > Ukázky práce > Pozvolný redesign e-shopu s LED světly

Pozvolný redesign e-shopu s LED světly

Ukázka wireframe úvodní stránky, 04/2016. Dodané služby: Analýza klíčových frází, vylepšení struktury webu, technický SEO audit, definování cílovek a jejich potřeb, návrh obsahu, copywriting, interakční design. O SEO se dlouhodobě stará Míša Matanelli.

Odkaz: eshop.ledsolution.cz
Zobrazuji položku č. 2 z celkem 8 položek v této galerii:

Pozvolný redesign e-shopu s LED světly
« Předcházející Návrh webu pro pražské webdesign studio  (zobrazit v plné velikosti)Pozvolný redesign e-shopu s LED světly  (náhled aktuálně zobrazené položky)Návrh e-shopu s náhradními lampami do projektorů  (zobrazit v plné velikosti)Návrh webu pro advokátní kancelář  (zobrazit v plné velikosti)Návrh e-shopu s luxusními dárky  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Adam Vrána

Adam Vrána

UX designér — Zlepšení použitelnosti webů a zjednodušení cesty návštěvníků do cíle. Precizní copywriting s texty, které prodávají. Práce v duu se SEO specialistkou Míšou Matanelli, která zvyšuje webům návštěvnost. SEO + UX = obchodně úspěšný web. Praxe a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 8 doporučení
Mobil: 774 508 788 ~ Email: info@ladyvirtual.cz ~ Web: www.ladyvirtual.cz
Místo: Beroun (Středočeský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2017 © Robert Vlach a Adam Vrána Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS