Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Adam Zbiejczuk > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Adam Zbiejczuk — konzultant pro online komunikaci a sociální sítě Facebook, LinkedIn, Instagram

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Mgr. Adam Zbiejczuk:
Robert Vlach
Měl jsem mnohokrát příležitost přesvědčit se osobně o tom, že Adam Zbiejczuk je špičkový profesionál, který rozumí sociálním sítím (a dění na nich) jako málokdo jiný v Česku. Několikrát jsme spolu konzultovali dílčí problémy a vždy byl perfektně v obraze, jak po technické tak i po marketingové stránce. Adama jako konzultanta sociálních sítí proto vřele doporučuji.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Adama Zbiejczuka jsme požádali o přípravu odborné přednášky na téma „Sociální média v praxi obcí" (zaměřeno především na používání Facebooku). Oceňujeme skutečně profesionální přístup - rychlé a spolehlivé jednání, detailní přípravu, bohaté zkušenosti a vynikající přehled. Účastníci semináře byli s přednáškou velmi spokojeni, zaujalo je především množství praktických příkladů, názory na konkrétní situace a doporučení ohledně Facebookových profilů obcí. Přednáška byla kvalitně připravená a pro všechny jasně srozumitelná. Spolupráci s A. Zbiejczukem proto vřele doporučujeme!

Ing. Martina Rojková

odbor informatiky KrÚ Kraje Vysočina
www.kr-vysocina.cz ~ rojkova.m@kr-vysocina.cz ~ 564 602 341
Pana Zbiejczuka jsme požádali o radu, jak nejlépe prezentovat na sociálních sítích, abychom minimalizovali náklady a maximalizovali přísun nových lidí, ale také abychom získali zpět již neaktivní osoby. Schůzka probíhala čistě v přátelském a uvolněném duchu. Je vidět, že své práci pan Zbiejczuk rozumí a poskytl nám spoustu užitečných tipů a rad.

Marek Bohanes

www.i-houby.cz ~ 777 056 768
Adama Zbiejczuka jsme si pozvali na školení o kampaních na sociálních sítích pro celou naši PR agenturu v květnu 2012. Domluva byla s Adamem rychlá a bezproblémová, vyšel nám maximálně vstříc a byl perfektně připraven. Všechny naše dotazy s přehledem vysvětlil a ukázal nám mnoho globálních případových studií, kterými přesně vystihl potřeby našich klientů. Přenesl na nás své nadšení pro sociální sítě a ukázal nám, jak efektivně mohou fungovat, čímž nám všem poskytl spoustu inspirace a zájmu zapojit se do jejich dění ve větším rozměru. Spolupráci s Adamem vřele doporučujeme, je jen málo expertů přes sociální sítě jako je on.

Sandra Zouzalová

Best Communications
Na FEL ČVUT v eClubu Adam přednesl přednášku o sociálních sítích, která studentům představila nový pohled na způsob uvažování a použití sociálních sítí. Vážíme si Adama za jeho nezištný příspěvek k naší práci. Nejdůležitější pro univerzity je praktický pohled a zkušenost z práce se zákazníky. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Jan Šedivý

Rychlá a spolehlivá komunikace. Zadání úkolu zhotoveno dle požadavků. Na Adama jsme dostali doporučení a oslovili jej s požadavkem změny názvu naši FB firemní stránky, vzhledem k tomu, že se naše služby vývojem rozšířily a název byl zaměřen pouze na jednu službu. Díky právům, kterými Adam na FB disponuje, nyní odpovídá název stránky přesně naší činnosti.

Kristýna Swanky

SWANKY Ostrava, INLINE, SKATE, HITECH
www.swanky.cz
Ochota pomoct, spolupráce na projektu, velmi vstřícné a profesionální jednání.

Eva Pospíšilová

S Adamem jsem spolupracovali na přípravě televizního pořadu, jehož tématem jsou sociální sítě a online marketing. Adam nám poskytl stručný vhled do tématu a především nám pomohl vytipovat zajímavá témata a profesionály za účelem dalších konzultací a natáčení. Spolupráce byla naprosto špičková – rychlá, příjemná a efektivní.

Lenka Marešová

dramaturg ČT
lenka.maresova@ceskatelevize.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS