Doporučení z první ruky

Bc. Adéla Pegleyová — lektorka angličtiny, němčiny a hebrejštiny, překladatelka a korektorka


Zobrazuji všech 6 doporučení

Měl jsem velké štěstí, že jsem narazil na tak skvělou učitelku, jako je Adéla. Její zábavný způsob výuky se výrazně liší od konvenčních metod většiny učitelů cizích jazyků. Hlavně tím, že se neustále snaží studenta zapojovat do aktivit a mluvit s ním pouze vyučovanou řečí. Díky tomu se student dokáže s jazykem rychle seznámit a dokáže ho pochopit lépe než při neustálém mechanickém opakování. Adéla je zároveň velice přátelská, zábavná, milá a rovněž flexibilní při domluvě na čase doučování. Nezbývá mi nic jiného než vřele doporučit její hodiny každému, kdo má zájem o kvalitní a moderní výuku jazyka.

Jan Z.

Hodiny s Adélou jsou velmi příjemné a pomohly mi se výrazně zlepšit v mluvení. Navíc mě moc baví povídání o různých kulturách v jiných zemích, takže jsem si naše lekce opravdu užívala!

Circle Huang
studentka na Taiwanu

Jsem Adéle vděčná, že dovolila synovi přinést si na hodinu hračky a rychle se tak s ním sblížila. Většina učitelů nedovolí dětem si během výuky hrát. Adéla je jiná než běžní učitelé a rozumí dětské duši. Já a syn máme štěstí, že jsme na Adélu narazili.

Sibyl Chen
matka taiwanského žáčka

Celý život jsem chtěla přirozeným způsobem dostat angličtinu pod kůži. Ale ne biflováním, ne cvičeními, ne nudnými tématy. A potom do mého života vstoupila Adélka… To, co z ní vyzařuje, se nedá popsat pár slovy. Má v sobě dar, který když nevyzkoušíš, nepochopíš. Vnímavá, empatická a zářivá bytost, která ve mně našla něco, co bylo dávno vyhasnuté. Jednak v angličtině, ale hlavně v mém nejhlubším „Já“. Zázračným způsobem mě  inspirovala přecházet přes komfortní zónu jak v angličtině, tak v tomto uspěchaném životě. Pomohla mi přijít na to, jak si zamilovat angličtinu a jak se ráda učit - pardon, ne učit, ale vnímat angličtinu jako každodenní radost… BACHA NA TO… vysoce nakažlivé!

Katarína K.

Díky hodinám s touto lektorkou jsem se naučila, jak skládat anglické věty přirozeněji. Pro mne jakožto nerodilou mluvčí bylo velmi těžké vystihnout přesný význam a použití anglických slovíček, i když jsem používala několik slovníků. Kdykoli jsem měla problém se správným užitím nějakého slovíčka, Adéla pro mne byla velkou pomocí. :)

Gloria C.

Na doučování z angličtiny se mi líbila forma výuky: komunikace pouze v angličtině. Díky tomu jsem se přestala bát mluvit a vysvětlovat věci anglicky. Všechny hodiny byly připraveny přímo pro mě, takže mi seděly na míru. Nikdy jsme se neučili z učebnice gramatiky. Pracovali jsme s tématy, která mě zajímala, takže to byla zábava. Také se mi líbilo cvičení s vysvětlováním slovíček, která jsem neznala: opakovali jsme je každou hodinu a postupně přidávali nová. Adél byla velmi trpělivá a optimistická. Snažila se vytvořit klidnou atmosféru, abych se při hodinách cítila příjemně.

Tereza B.