Doporučení z první ruky

Bc. Adriana Jarkovská — minimalistická terapeutka


Zobrazuji všech 6 doporučení

Adam Vrána

Adriana mi pomohla doslova překonat krizi středního věku. Umí naslouchat, nevnucuje se, dokáže člověku zprostředkovat náhled na sebe samotného. Bez zkreslení pohledu přátel nebo rodiny. Díky její terapii jsem lépe pochopil své pocity a dokázal je pravdivě prezentovat bez ostychu. Posunul jsem se. A jsem za to moc rád.

Adam Vrána
UX textař

Byla jsem už docela v krizi a všechno viděla černě. Jsem ráda, že jsem se na to mohla podívat díky podpoře paní terapeutky s nadhledem, který mně samotné už chyběl. Je to cesta, ale pokaždé na sobě vidím zlepšení svého stavu nejen psychicky, ale i fyzicky. Jsem Vám moc vděčná a děkuji.

Klientka M .

Za Adrianou si chodím srovnat věci v hlavě. Líbí se mi, že ke mně přistupuje nejen terapeuticky, ale i lidsky a prakticky. Nechci se vrtat v minulosti, i když vím, že to možná někdy taky přijde na řadu. Zatím jsem rád, že mě slečna terapeutka respektuje, je s tím v pohodě, a já jí tímto velice děkuju. Těším se na příště. Čeká mě teď velký projekt! :-D

Klient B .

U p. terapeutky mám rád, že jí mohu říct cokoliv a nic ji nevyděsí. Takovou důvěru jsem ještě nezažil. Děkuji Vám za služby!

Klient K .

Procházel jsem si rozvodovým řízením, což moje sebevědomí hodilo fakt dolů. Motal jsem se v obviňovaní sebe i všech okolo. Jsem rád, že jste mi pomohla tohle klubko rozmotat a začít uvažovat jinak. Moc se mi ulevilo.

Klient H .

Jakmile jsem ve vztahu, ztrácím samu sebe. Přizpůsobuji se, a po čase mi v tom není dobře. Díky Vám jsem se naučila víc hlídat si svoje potřeby. A najednou není lépe jen mně, ale i partnerovi.

Klientka K .