Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Alena Mikulíková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Alena Mikulíková — korektorka češtiny a kreativní textařka

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Mgr. Alena Mikulíková:
Mgr. Alena Mikulíková je fakt profesionálka, spolupráce je vždycky příjemná. Její službu korektury jsem potřeboval jako student z ciziny. Alenu bych vřele doporučil všem studentům. Vždy se snaží studenty podporovat, akceptuje styl autora a vždy pracuje rychle a zodpovědně. Na emaily odpovídá velmi rychle a dodržuje termíny.

Alexey Kotov

student VŠEM
Hodina H oslovila Alenu Mikulíkovou v roce 2014 ve věci korektur české publikace mezinárodního projektu We share (Program celoživotního učení – Grudtvig). Publikace byla přeložena z angličtiny do češtiny. Jednalo se o obsáhlý odborný text, při jehož korekturách bylo nutné pracovat s anglickým originálem, který odrážel také kulturní rozdíly autorů, které se projevovaly v jednotlivých formulacích a terminologii. Spolupráce probíhala na velice profesionální úrovni, kterou podpořila vstřícná a intenzivní komunikace. Oceňujeme aktivní přístup, flexibilitu a odbornost, schopnost práce s cizojazyčným textem jako podkladem a zaměření na kvalitu výsledku práce. Práce byla dodána včas, a to v požadovaném a dohodnutém termínu bez jakýchkoli časových prodlev.

Iva Macia

Hodina H
Alenu Mikulíkovou mohu vřele doporučit. Dělala pro nás korekturu pro kuchařku a s její prací jsme byli nadmíru spokojeni. Komunikace výborná, Alena reagovala defakto ihned, o projekt se opravdu zajímala a výstupy práce byly nad očekávání. Přidala také cenné rady a všímala si i věcí nad rámec spolupráce, čímž nám velmi pomohla. Už teď se těším na další spolupráci.

Petr Novák

Největší cenu mají ty věci, které jsou dělány s láskou a péčí. Kolik lásky dala paní Mikulíková do naší spolupráce nevím, ale péče tam bylo nezměrně. Přeji všem, kteří se do spolupráce s paní Mikulíkovou pustí, aby se jim stala potěšením tak, jako nám.

Tomáš Prchal

TOVIA s.r.o.
www.tovia.cz ~ info@tovia.cz ~ 725 660 800
Spolupráce s Alenou je snadná a příjemná, korektury odevzdává včas a perfektně provedené. Zpracovala pro naši organizaci odborný text zaměřený na bezpečnostní pravidla sociálních pracovníků, který byl naprosto precizní. Její přístup je profesionální, přitom přátelský, vřele doporučuji.

Linda Kulišová

www.krav-maga.cz ~ linda@krav-maga.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS