Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Alena Novotná > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Alena Novotná — překladatelka z francouzštiny a z angličtiny, titulkářka, korektorka češtiny, lektorka francouzštiny

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Mgr. Alena Novotná:
Alena Novotná umí snad všechno. Překlady letáků, smluv i dabingu reklamního spotu. Oceňuji komunikativnost, odbornost, rychlost a přesnost. Jasná volba, naprostá spokojenost.

Jiří Falout

marketingový manažer francouzské společnosti Armor
www.armor.cz ~ jiri.falout@armor.cz
S paní Novotnou se mi pracovalo skvěle. Byla flexibilní a snažila se vyhovět vše mým potřebám, což bylo skvělé, protože moje požadavky se v průběhu spolupráce několikrát změnily. Po gramatické stránce bylo vše rovněž na výbornou. Spolupráci doporučuji!

Dušan Kadlec

motivation-man.sk
S radostí píšeme toto doporučení paní Aleně Novotné za výjimečnou kvalitu její práce překladatelky z angličtiny do češtiny. Překladatelské dovednosti využila nejen k překladu všech textů našeho e-shopu, ale také nám vysvětlila, proč byly původní texty neprofesionálně přeloženy. Byla velmi energická, pečlivá a trvala na přesných významech slov, a to v obou jazycích. Je úžasné, kolik překladů už pro nás Alena provedla. Je schopná nejen provádět přesné překlady z angličtiny do češtiny a naopak, ale také má výtečné dovednosti jako korektorka češtiny. Zatímco její mluvená angličtina, francouzština a čeština jsou více než dostačující pro každou situaci, její největší doménou je rozhodně písemný překlad. Vyniká v literárním, technickém a obchodním překladu mezi češtinou a angličtinou. Pokud hledáte zapáleného překladatele pro své dokumenty, časopisy, manuály nebo korespondenci, paní Alena určitě stojí za zvážení.

George Stefan

IELM’s Assistant Manager
www.ielm.cz ~ george@ielm.se
Paní Alena Novotná dělala korekturu mé první dětské knihy "Myšák Ben". Její profesionální a přátelský přístup je obdivuhodný. Její pomoci si osobně cením a ještě jednou děkuji. Doporučuji!

Radek Michálek

spisovatel a ilustrátor knihy "Myšák Ben"
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS