Doporučení z první ruky

Mgr. Alena Vorlíčková — copywriterka, korektorka a online průvodkyně tvůrčího psaní


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 25 doporučení

S paní Alenou Vorlíčkovou jsem se seznámila asi před dvěma lety, kdy oslovila naše stránky pro maminky ohledně spolupráce. Od té doby jsme spolu připravili nejeden projekt. Na našich stránkách najdete její rozhovory, články na téma cestování či psychologie. Obzvláště její pohádky patří mezi velmi oblíbené mezi našimi čtenáři. Dále pro nás zpracovává korektury některých článků a pomáhá s propagací webu jako takového. Vážím si jí nejen jako „kolegyně", ale i jako člověka. Vím, že se na ni vždy mohu spolehnout a jejího názoru i rady si velmi cením. Obdivuji na ní její všestranost a aktivitu, se kterou se vrhá do různých projektů. Vždyť zvládnout rodinu, práci, a přitom psát a vydávat knížky a navíc pracovat na několika projektech najednou není nic snadného, a přitom výsledek její práce je vždy na jedničku. Aleno, jen tak dál, a jsem ráda, že nás náhoda spojila dohromady.

S Alenkou Vorlíčkovou jsem se seznámila před několika lety přes naši společnou srdcovou zemi Slovinsko a její milou knížku „Průvodce pohádkovým Slovinskem". Od té chvíle jsme spolu začaly rozvíjet spolupráci jak v pracovním, tak osobním životě. Momentálně Alenka pomáhá s linkbuilding aktivitami a copywritingem ve společnosti Dobrý web. Spolupracuje se mi s ní velice dobře, neboť všechno, co pro nás udělá, je v naprostém pořádku a včas. Ráda se učí a pere s problémy, což ji posunuje stále dál. Držím palce nejen s online propagací, při dalším psaní a čtení pro děti, ale i při všech dalších aktivitách, které vymyslí a opravdu uskuteční. Jen tak dál!

Michaela Štravs Matanelli
SEO a internetový marketing
www.dobryweb.cz michaela.matanelli@dobryweb.cz

Spolupráci s Mgr. Alenou Vorlíčkovou jsem ocenil již před čtyřmi roky, když jsem vydal svůj román Schody do nebeského pokoje a hledal cestu k jeho propagaci. Alena mne oslovila nejen jako čtenářka, ale též jako recenzentka a glosátorka a knize pomohla dostat se k dalším čtenářům. Spolupráce pak pokračovala i po vydání dalších mých knih a básní recenzemi na blogu, uveřejněnými rozhovory, organizací besed se žáky a zvaním na akce, kterých byla spolupořadatelkou a kde jsem měl svá autorská čtení. Oceňuji její literární a redaktorskou erudici (sama vydala několik knih), organizační schopnosti, znalost práce s dětmi a energii pozitivní vstřícnosti, která z ní vyzařuje a je tak potřebná pro práci s lidmi.

PhD. Lubomír Müller
spisovatel, skladatel a fotograf
www.lubomir-muller.cz muller.knihy@seznam.cz 603 777 410

S paní Vorlíčkovou jsem se seznámila na Dyskorunce. Je milá a velmi vstřícná dáma. Všechny její knihy mám doma. Spolupracujeme spolu na pohádkách pro kulíšky a na rubrice společné čtení pro ženy. Oslovila jsem ji právě před rokem kvůli pohádkám pro předčasně narozené děti a jejich rodiče a velmi brzy přišly dvě její krásné pohádky. O pár měsíců později jsme se spolu sešly při jejím předčítání těchto pohádek na happeningu pro Nedoklubko. Její aktivity sleduji. Je velmi aktivní a je radost s ní spolupracovat. Přeji jen a jen samé úspěchy.

Je to už víc než dva roky, co jsem vydal svoji knihu „Paragon na vraždu“. I díky korekturám a stylistickým připomínkám od paní Vorlíčkové se kniha setkala s příznivým ohlasem čtenářů. Paní Alena je opravdový profesionál, se kterým od té doby spolupracuji na dalších povídkách a projektech. Nerozhodí ji ani šibeniční termíny před uzávěrkou a vždy je ochotna pomoci v maximu svých možností. Například došlo na korektury povídky „O mrtvých jen dobře“, která našla své místo ve sborníku nejlepších detektivních povídek roku 2011, či jsme spolu dělali krásné interview k propagaci mé knihy.

Petr Hrůša
fotograf a spisovatel
www.SAixfoto.cz info@saixfoto.cz 723 609 331

Paní Alenu jsem před rokem požádala o korekturu závěrečné vysokoškolské práce. Práci provedla pečlivě a svědomitě, pomohla mi objevit a napravit chyby velké i drobné, které člověk ve vlastním textu jen těžko hledá. Oceňuji její nápaditost, tvůrčí elán a chuť pouštět se do nových projektů. Díky jejímu pracovnímu nadšení s ní ráda spolupracuji a těším se na každý nový společný úkol.

Mgr. Petra Antonovová
učitelka a ilustrátorka
oringle.blogspot.cz oringle@email.cz

Mám tu nejlepší zkušenost - jako HR manažerka jsem s Alenou domlouvala workshop pro naše copywritery. Tohoto workshopu se chopila velmi profesionálně, copywriteři byli nadšení jak z praktických cvičení, tak z teorie. Určitě požadují opakování workshopu, a to je podle mne nejlepší vizitka práce Aleny. Díky!

Ivana Palarčíková
HR manažerka
www.ebrana.cz

Paní Mgr. Alenu Vorlíčkovou jsem potkala letos v létě. Právě jsem s kolegyní připravovala podzimní akci a paní Alenu jsem požádala o pomoc při přípravě pozvánky. Velice oceňuji její rychlost a nápaditost při tvorbě. Paní Alena je opravdový profesionál. Tímto jí děkuji za její ochotu a pomoc a těším se na další spolupráci.

Eva Jelizaveta Portlová
terapeut Energetické psychologie EFT
www.eva-portlova.cz evaportlova@seznam.cz 731 190 807

Děkuji za možnost absolvovat kurz copywritingu profesionálně vedený paní Alenou Vorlíčkovou. Získané informace jsou pro mě o to cennější, že byly vždy propojené s praxí a podpořené bohatou zkušeností lektorky z daného oboru. Velmi pozitivně na mě zapůsobilo také to, že v rámci kurzu jsme textově pracovali na vlastních projektech. Ušetřilo nám to čas a ihned po skončení školícího dne jsme měli zpracované texty k okamžitému použití.

Ing. Ivana Bauerová
ředitelka projektu Děcka z Česka
www.deckazceska.cz info@deckazceska.cz 775 267 255

Mgr. Alena Vorlíčková vedla jako lektorka kurz copywritingu v rámci realizace projektu z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost v celkové délce 70 hodin. Kurzy byly vedeny velmi zajímavou, nenásilnou a příjemnou formou. Byl kladen důraz na individuální předpoklady a potřeby jednotlivých účastníků kurzu. V průběhu kurzů se účastníci setkali s pružným a profesionálním přístupem paní lektorky, která pro účastníky projektu – osoby pracující v oblasti marketingu – tyto kurzy připravila. Dokázala zaujmout svým výkladem a příjemným vystupováním, pohotově reagovala na aktuální situace vzniklé během kurzů, dokázala udržet pozornost, vše srozumitelně vysvětlila a účastníky motivovala k aktivní spolupráci. Hodnocení samotných účastníků bylo velice pozitivní, zejména vyzdvihli profesionální úroveň a osobní přínos. V neposlední řadě byla velice přínosná zpětná vazba paní lektorky a její doporučení dalšího rozvoje. Paní lektorku Mgr. Vorlíčkovou považujeme za spolehlivého a stabilního partnera pro další spolupráci.

Bc. Jan Brunec
statutární zástupce společnosti Multipas s.r.o.