Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Alena Vorlíčková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Alena Vorlíčková — lektorka kurzů copywritingu a tvůrčího psaní, copywriterka, korektorka a spisovatelka

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Mgr. Alena Vorlíčková:
S Alenou Vorlíčkovou spolupracuji v Dobrém webu v oblasti copywritingu a linkbuildingu téměř tři roky a bezesporu patří k mým nejspolehlivějším spolupracovníkům. Za tu dobu nám Alenka pomohla s projekty z různých oborů – od módy, přes zvířata až po finančnictví. Veškerou svěřenou práci odvádí v té nejlepší kvalitě, včas a s nadšením. Velice oceňuji její zapálení pro práci s lidmi a její snahu o propojování lidí napříč projekty. Komunikace s lidmi není vždy jednoduchá, ovšem Alenka to zvládá perfektně. Držím palce, ať všechno vychází i v budoucnu!

Daniela Rajtmajerová

SEO Specialist Dobrý web
daniela.rajtmajerova@dobryweb.cz
V copywriterském kurzu skvělé lektorky Aleny Vorlíčkové jsem se nejen seznámila se zásadami, jak psát texty, slogany a různé typy článků, ale také jsem poznala spoustu příjemných lidí. Naučenou teorii jsme si hned procvičili v praxi: vymýšleli jsme vánoční přání a vybírali z různých návrhů ty nejlepší; mnozí z nás si doplnili texty na svém webu; vzájemně jsme si pomáhali a učili jsme se propagovat; vyzkoušeli jsme si psaní článků a jejich zveřejňování na portálech, které o články měly zájem. Po absolvování kurzu mě psaní opravdu chytlo a začala jsem více přispívat na svůj web i blog. Kurz Aleny Vorlíčkové určitě doporučuji nejen tomu, kdo se chce copywritingem zabývat profesionálně, ale i tomu, kdo má chuť se naučit třeba jen čtivě psát.

Mgr. Jiřina Kubcová

Centrum zdravé krásy
www.pardubice-masaz.cz ~ jirina-centrum-vyzivy@seznam.cz
Ještě jednou vám děkuji za Průvodce pohádkovým Slovinskem, dovolená byla super. Nakonec jsme celou dobu strávili v okolí jezera Bohinj. Cesta na Koču při triglavských jezerech byla opravdu moc krásná a děti to pomalu zvládly. Bez vašeho průvodce bych se tam neodvážila. Pohádky se líbily všem, hlavně synovi, jsou dost akční.

Kateřina Dědková

Děkuji za Průvodce pohádkovým Slovinskem, je skvělý a mám z něj velkou radost. Jsem nadšená z mýtů, pověstí a pohádek. Díky nim můžu této krásné zemi a lidem v ní ještě trochu lépe porozumět. V duchu pohledem objímám všechna ta krásná místa a těším se, že je v létě uvidím ve skutečnosti.

Zuzka Břenková

My jsme ze školení tvůrčího psaní byly nadšené. Otevřelo nám to nové možnosti komunikace. Líbilo se nám, že jste měla vše připravené, že vše souviselo. Zaměření detailů na naši firmu byl samozřejmě velký bonus. Velká část práce je teď na mně, takže doufám, že administrativa mě nezahltí a budu mít i prostor pro tvůrčí myšlení. Dnes jsem dopoledne připravovala nový newsletter – přemýšlela jsem u toho jinak a musím říci, že jsem s ním byla spokojená.

Bc. Renata Urbánková

QR Group
www.qcgroup.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS