Doporučení z první ruky

Alica Galgociová — nutriční terapeutka a konzultantka diagnostického měření na přístroji InBody 270


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Bojovala jsem s hubnutím spoustu let. Držela jsem různé diety, které pomáhaly, ale po nějaké době se mi váha zastavila a kila nešla dolů. Díky Alici, která mi detailně vysvětlila možné příčiny, proč hubnutí dál nejde, jsem se sama přesvědčila, že to opravdu jde, jen je zapotřebí vědět, jaké potraviny jsou vhodné podle rozboru vašeho těla a samozřejmě velikost porcí apod. Alice mi důkladně sestavila jídelníček na míru, zřetelně vše vysvětlila a tak tedy za sebe mohu jen doporučit. 

Anežka M.

Celý život bojuji s nadváhou. Dokud jsem byla mladší, zvládala jsem to sama, ale po padesátce jsem byla nucena vyhledat odbornou pomoc. Přístup slečny Galgociové mě mile překvapil. Její citlivý a profesionální přístup mi v posledních několika měsících pomohl k výraznému snížení hmotnosti, aniž bych hladověla. Společně jsme probrali můj způsob života a po vyšetření mého metabolismu mi dokázala sestavit jídelníček, který dokážu bez problémů dodržovat. Jsem velice spokojená a rozhodně doporučuji všem, kdo chtějí zhubnout bez stresu, v klidu a trvale.

Lucie R.
učitelka

Alici můžu jako nutriční poradkyni jen doporučit. Pomohla nám s přítelem nastavit vyvážený jídelníček, rozpohybovat nás a samozřejmě hlavně pomalu zhubnout tak, abychom kila hned nenabrali zpět. Vždy nám byla ochotná poradit nebo uzpůsobit jednotlivé rozložení jídel tak, aby nám to vyhovovalo. Oceňuji i její velmi milý a pozitivní přístup, který mě motivoval a na kontroly jsem se vyloženě těšila.

Michaela K.

Cílem a snem bylo zhubnout 20 kg, nicméně byla jsem skeptická a bála se, že to nedokážu. Nemám totiž žádnou vůli. Sestavený jídelníček mi otevřel oči v tom, jak správně jíst a ukázal mi pro mě nové skvělé potraviny. Plán jsem dodržovala a svého cíle dosáhla. Nikdy nebudu litovat svého rozhodnutí se sebou něco dělat! Moc děkuji.  

Gabriela Š.

Jako asi každá žena jsem byla neustále nespokojena s tím, jak vypadám. Přišla menopauza, hormonální změny a i když jsem sportovala, kila šla plíživě nahoru. Rozhodla jsem se využít službu výživové poradkyně Alice Galgociové, která se s vervou pustila do práce. Na začátku se však váha nechtěla hned pohnout. Byly jsme z toho obě nešťastné, ale nevzdaly jsme to. Po vytrvalé snaze začala váha konečně klesat a to hlavně v oblasti břicha a viscerálního tuku. Podařilo se mi mít svoji váhu pod kontrolou. Cítím se lépe a nadále lehce snižuji svoji váhu o tuk v těle. Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat Alici za trpělivost, vstřícnost a profesionální přístup.

Tamara K.
vedoucí školy

Byla jsem u Vás spokojená. Vím, že pokaždé to nebylo nejlepší, ale mám dole 13 kilo a to dělá dost. Bojovala jsem možná pět let a teď vím, jak mám jíst a hlavně se mi zlepšilo zažívání. Děkuji.

Danuše M.

Musím se podělit o zkušenost s Alicí. Chodila jsem k ní na diagnostiku metabolizmu, celou dobu se mi moc hezky věnovala. Je to moc příjemná slečna :). S kolegyní z práce jsme s ní byly po všech stránkách spokojené. Vše nám vysvětlila, poradila přímo potraviny co zakoupit, které jsou vhodné a které ač se tváří že ano, jsou naopak méně dobré. Každé 3 neděle jsme se těšily na měření a zhodnocení našich úspěchů. Jsem ráda, že jsem slečnu Alicu mohla poznat. Je to to nejlepší co můžete pro sebe udělat. Jídelníček je přímo na míru, zjistíte co vám celou dobu bránilo v hubnutí a co je hlavní, naučíte se správně stravovat. Jsem ráda, že se blížím své vytoužené váze a budu samozřejmě ve zdravé stravě pokračovat, protože to není dieta, ale životní styl.  

Jitka K.
asistentka prodeje

Úžasná spolupráce, milé a příjemné jednání, komunikace kdykoli. Maximální podpora! Mohu jen doporučit.

Renáta K.

Spolupráce s Nutriční terapeutkou Alicí byla vždy skvělá. Paní Galgociová je velmi lidská a vede člověka ke správné životosprávě nikoli k dietám, které jsou udržitelné jen určitou dobu. Naučila mě jist pravidelně, pestře a hlavně nemít ze sebe výčitky, když si dám něco dobrého, u čeho nekoukám na kalorie, ale na potěšení. Protože je důležité tělu dát i to na co má zrovna chuť tak, aby tělo bylo jak ve fyzické tak psychické pohodě. Celkově celá naše spolupráce byla velmi příjemná a na každé setkání jsem se těšila. I když jsem pokaždé neměla úbytek na váze, tak mě nikdy nekritizovala, ale podpořila, že je to zcela normální proces, který je vždy „nahoru a dolu“, důležité je vytrvat a mít se ráda. :-)

Nika P.
zdravotní sestra

Celý život jsem svou nadváhu moc neřešil, nicméně po tom, co ručička na váze překročila stovku, jsem se rozhodl vyhledat odbornou pomoc. Zpočátku jsem měl obavy, protože se většinou stravuji venku a na vaření nemám čas. Paní inženýrka Alice mi však pomohla sestavit jídelníček tak, aby jsem si vždy vybral i v restauraci anebo poradila něco rychlého, co jen vytáhnu z lednice a dám na talíř. Mé obavy z toho, že budu muset vyřadit chleba a přílohy, byly také zbytečné a proto v stravováni hodlám pokračovat i do budoucna. Zhubl jsem 15 kg a konečně zapnu svoje oblíbené kalhoty.

Miroslav J.
provozní