Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Alice Morrisová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Alice Morrisová — tlumočnice a překladatelka anglického jazyka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mgr. Alice Morrisová:
Jan Dvorský
Jsme sami na volné noze, a tak když jsme hledali někoho vhodného na odborný překlad našich webových stránek, padla volba na Alici z „našeho“ portálu Na volné noze. Překlad jsme obdrželi v dohodnutém čase a za domluvenou cenu. Vyladili pár odborných termínů a dnes jsme rádi, že jsou naše webovky pro zákazníky i v anglickém jazyce. Sice anglicky mluvíme, ale i tak jsme se rozhodli pro profesionální službu – překlad na míru, a jsme spokojeni :) Děkujeme, Alice.

Jan Dvorský

truhlář a výrobce nábytku z masivního dřeva
Paní Morrisová mi přeložila 2 odborné texty z angličtiny do češtiny. Pro mne to bylo těžké, protože jsem cizinka. Paní Morrisová vše udělala velmi rychle, kvalitně a včas. Překlad byl skvělý a já dostala jedničku ze své semestrální práce. Kdybych potřebovala tlumočníka, tak samozřejmě zavolám paní Morrisovou!

Anastasia Olomskaya

studentka
Kontakt na paní Alici jsem našla zde na portále Na volné noze, když jsem hledala kvalitního překladatele odborného článku (v angličtině) do diplomové práce. Kontakt s ní byl od začátku velice příjemný a profesionální. Výsledný překlad odpovídá přesně požadavkům, a dokonce i specifické terminologii, ve které se perfektně orientuje. Služby Alice Morrisové proto vřele doporučuji a sama v případě potřeby ráda v budoucnu znovu využiji.

Jaroslava Baráková

Paní Alice je velmi příjemná a schopná překladatelka. Řešil jsem složitější reklamaci drahého elektronického zařízení. Ona, jako žena bez technického vzdělání a patřičné specializace, zvládla vše zcela excelentně. Za perfektní tlumočení, přístup a vstřícnost velmi děkuji. Paní Alici mohu jen doporučit a sám se na ni v budoucnu rád obrátím.

Ladislav Kalous

Kotle servis, s.r.o.
Paní Morrisová pro nás překládala dětskou knihu o zvířatech a jejich stopách. Překlad byl v pořádku a včas odevzdaný. Nejasnosti paní Morrisová konzultovala s rodilým mluvčím a zodpověděla i všechny mé dotazy ke konkrétním výrazům.

Radka Janská

redaktorka ve společnosti Albatros Media
S paní magistrou je vždy rychlá komunikace, v práci dodržuje dohodnuté termíny a překlad je po odborné stránce velmi kvalitní. Mohu jen vřele doporučit :-)

Tereza Antošová

S paní Morrisovou jsem spolupracovala na překladu edukativní dětské knihy. Komunikace probíhala nadmíru příjemně a velmi kvalitní překlad byl dodaný v přesně stanoveném termínu. Ráda budu s paní Morrisovou spolupracovat i v budoucnu.

Pavla Hanáčková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS