Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Alice Morrisová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Alice Morrisová — tlumočnice a překladatelka anglického jazyka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Alice Morrisová:
Paní Morrisová mi přeložila 2 odborné texty z angličtiny do češtiny. Pro mne to bylo těžké, protože jsem cizinka. Paní Morrisová vše udělala velmi rychle, kvalitně a včas. Překlad byl skvělý a já dostala jedničku ze své semestrální práce. Kdybych potřebovala tlumočníka, tak samozřejmě zavolám paní Morrisovou!

Anastasia Olomskaya

studentka
Kontakt na paní Alici jsem našla zde na portále Na volné noze, když jsem hledala kvalitního překladatele odborného článku (v angličtině) do diplomové práce. Kontakt s ní byl od začátku velice příjemný a profesionální. Výsledný překlad odpovídá přesně požadavkům, a dokonce i specifické terminologii, ve které se perfektně orientuje. Služby Alice Morrisové proto vřele doporučuji a sama v případě potřeby ráda v budoucnu znovu využiji.

Jaroslava Baráková

Paní Alice je velmi příjemná a schopná překladatelka. Řešil jsem složitější reklamaci drahého elektronického zařízení. Ona, jako žena bez technického vzdělání a patřičné specializace, zvládla vše zcela excelentně. Za perfektní tlumočení, přístup a vstřícnost velmi děkuji. Paní Alici mohu jen doporučit a sám se na ni v budoucnu rád obrátím.

Ladislav Kalous

Kotle servis, s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS