Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Alžběta Košková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Alžběta Košková — personalistka, osobní a kariérní koučka

Zobrazuji č. 110 z celkem 21 doporučení prezentace Ing. Alžběta Košková:
Mockrát Alžbětě děkuji. Jen v průběhu dneška jsem měl tři telefony ohledně práce, takže CV funguje. Díky moc.

Ondřej Š.

logistika
Paní Betty jsem si našla na internetu a velmi mě zaujaly hezky zpracované stránky. Zkusila jsem nejdříve jen životopis, ale z toho jsem byla tak nadšená, že jsem si objednala i ostatní služby. Vše probíhalo velmi rychle a podle mých představ. Kdo si nevíte rady s tím, jak ohromit personální agentury, obraťte se na Betty.

Angelika K.

manažer transportu
Baví mě Alžbětin pohled na věc, a proto pro mě byla jasnou volbou. Potřebovala jsem CV, kterého si personalisté všimnou, které nezapadne a ohromí natolik, že i absolvent bude pozvaný na pohovory. To se splnilo. Wow efekt byl obrovský, pozvánky se konečně začaly hrnout. Při spolupráci s Betty pro mě bylo důležité, že své připomínky vždy doplnila logickými argumenty, přidává i tipy, co udělat, kde hledat atd… Druhá část zakázky se týkala CV pro zaměstnance s praxí a úpravu profilu na LinkedIn. A opět jsem velmi spokojená. Vybrala jsem si ji záměrně a moje volba se vyplatila. Rozhodně ji budu doporučovat. Děkuji za spolupráci.

Jana R.

bankovnictví
Alžbětě moc děkuji za její práci i čas. Přišlo mi to všechno super. K LinkedIn nemám výhrady, CV je teď také dokonalé. Díky i za tipy, co dělat na LinkedIn. Přiznám se, že nejsem obecně na sociálních sítích příliš aktivní, není to úplně můj styl, ale když bude příležitost, pokusím se na to myslet.

Petra N.

na rodičovské dovolené
Alžbětě velmi děkuji za pomoc při vytváření motivačního dopisu. Skvěle se s ní spolupracuje a Alžbětiny služby mohu jen doporučit. Děkuji.

Daniela V.

zdravotní sestra
Děkuji paní Alžbětě za skvěle připravené CV. Je výstižné, věcné, pěkně upravené a hlavně mně příjemné. Spolupráci vnímám jako velmi dobrou, profesionální a časově nenáročnou.

S. M.

letecký průmysl
Objednala jsem si úpravu CV a poskytnutá služba splnila má očekávání. Ocenila jsem především rychlost zpracování.

Lenka H.

administrativní asistentka
Alžběta upravila mé CV. Na pohovoru jsem se díky ní cítila lépe než obvykle. Moje očekávání splnila a určitě bych doporučila její službu ostatním. Alžbětina slova mi moc pomohla.

Jana K.

specialistka nákupu/obchodní referentka
Moje zkušenost se slečnou Betty je kladná, určitě doporučuji, odborně mi poradila. Pokud máte spoustu otázek bez odpovědí, obraťte se na ni, pomůže.

Nikola H.

administrativní podpora / asistentka
Profesionální přístup. Důvěrná atmosféra. Doporučuji.

Kateřina B.

Executive Assistant
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS