Doporučení z první ruky

Mgr. Andrea El Hami (Kalužová) — překladatelka a korektorka češtiny, angličtiny a francouzštiny


Zobrazuji všech 10 doporučení

Andrea Kalužová pro naši firmu provádí překlady z/do angličtiny. Jedná se o technologickou firmu zaměřující se na outdoorové a indoorové interaktivní data projektory, tudíž jsou překlady velice specifické. S jejími překlady jsme nadmíru spokojeni, ať už to jsou překlady webových stránek, facebookových kampaní či celých článků. Přeložené práce byly vždy zpracované kvalitně, pečlivě a v zadaném termínu. Děkujeme! Příště se na ni určitě zase obrátíme.

Nikola Kociánová
Lumitrix
nikola.kocianova@lumitrix.eu
Ing. Tomáš Hladík

S paní magistrou Kalužovou spolupracuji na překladech francouzštiny a angličtiny. Kromě kvalitní a rychlé práce musím ocenit její vstřícnost a spolehlivost. Její služby mohu jen doporučit.

Ing. Tomáš Hladík
překladatel a zprostředkovatel překladatelských služeb

Andrea přeložila pro naši advokátní kancelář do francouzského jazyka korespondenci týkající se právního zastoupení občana frankofonního původu. Její služby vřele doporučujeme. Oceňujeme zejména flexibilitu, preciznost a včasné vyhotovení zadaného překladu.

Marek Luhan
AK Luhan
www.akluhan.cz marek.luhan@akluhan.cz

Mgr. Andrea Kalužová tlumočila z/do francouzštiny na setkání českých a francouzských zemědělců v České republice (Pustějov, Bílovec) na téma – komunitou podporované zemědělství. Na stejné téma dále překládala emailovou korespondenci z a do francouzštiny. Tlumočení i překlady byly bezchybné.

Alena Malíková
správce Regionálního centra Moravská brána PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců
probio.moravskabrana@seznam.cz

Andrea provedla korektury mé dizertační práce tak skvěle, že i zahraniční oponenti si pochvalovali kvalitu textu. Přestože se práce týkala vegetační ekologie, skvěle si poradila s materiálem zabývajícím se diametrálně odlišným tématem, než na jaké je ze své praxe zvyklá. Komunikace s ní je rovněž bezproblémová, proto ji mohu jen doporučit.

Kateřina Bubíková

Paní Andrea Kalužová pracuje pro naši jazykovou agenturu jako externí překladatelka angličtiny a francouzštiny převážně v právní i obecné oblasti. Její překlady jsou vždy vypracovány ve výborné kvalitě a odevzdány včas. Oceňujeme u ní velmi vstřícný a profesionální přístup. Spolupráci s ní můžeme jen doporučit.

Martina Velechovská
Channel Crossings s.r.o.
www.chc.cz

S překlady od paní Kalužové jsme byli ve 4Life Direct vždy velmi spokojeni, a to jak s kvalitou zpracování textů či s rychlostí dodání. Dlouhodobě s námi spolupracovala při překladech (AJ-ČJ) marketingových, právnických i jiných materiálů na téma pojišťovnictví. Těším se na další spolupráci i v nové firmě.

Jitka Kopecká
marketing koordinátorka
www.nextvision.cz jitka@nextvision.cz

Paní Mgr. El Hami mohu jen doporučit. Velmi profesionální, spolehlivá a kvalitní práce při překladu odborného článku. Vážím si rychlého jednání a dobré komunikace. V budoucnu budu rozhodně využívat této služby nadále.

Ing. Andrea Sušková
www.glenfair.cz

Mohu vřele doporučit, velmi rychle mi prošla mé dokumenty a splnila moje šibeniční časové požadavky. Komunikace byla rychlá a paní Kalužová si ověřovala, zda korektura splnila očekávání. Moc si vážím rychlosti, spolehlivosti a adekvátní korektury za přijatelnou cenu. Určitě všem vřele doporučuji.

Marie Jiřičková
studentka

Paní Mgr. El Hami ráda doporučím. Překládá pro nás blogové články a popisky produktů do anglického jazyka. Vážím si rychlého jednání a dobré komunikace.

Ela Štěrba Molenda
Translation manager