Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Andrea Kalužová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Andrea Kalužová — překladatelka a korektorka češtiny, angličtiny a francouzštiny

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Andrea Kalužová:
Andrea Kalužová pro naši firmu provádí překlady z/do angličtiny. Jedná se o technologickou firmu zaměřující se na outdoorové a indoorové interaktivní data projektory, tudíž jsou překlady velice specifické. S jejími překlady jsme nadmíru spokojeni, ať už to jsou překlady webových stránek, facebookových kampaní či celých článků. Přeložené práce byly vždy zpracované kvalitně, pečlivě a v zadaném termínu. Děkujeme! Příště se na ni určitě zase obrátíme.

Nikola Kociánová

Lumitrix
nikola.kocianova@lumitrix.eu
Andrea přeložila pro naši advokátní kancelář do francouzského jazyka korespondenci týkající se právního zastoupení občana frankofonního původu. Její služby vřele doporučujeme. Oceňujeme zejména flexibilitu, preciznost a včasné vyhotovení zadaného překladu.

Marek Luhan

AK Luhan
www.akluhan.cz ~ marek.luhan@akluhan.cz
Mgr. Andrea Kalužová tlumočila z/do francouzštiny na setkání českých a francouzských zemědělců v České republice (Pustějov, Bílovec) na téma – komunitou podporované zemědělství. Na stejné téma dále překládala emailovou korespondenci z a do francouzštiny. Tlumočení i překlady byly bezchybné.

Alena Malíková

správce Regionálního centra Moravská brána PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců
probio.moravskabrana@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS