Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Aneta Fibingerová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Aneta Fibingerová — překladatelka angličtiny se specializací na marketing a korektorka češtiny

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. Aneta Fibingerová:
Výborná spolupráce. Překlad beletrie pro děti od deseti let odvedený včas a ve skvělé kvalitě. Věřím, že budeme pokračovat.

Helena Klečková

redaktorka nakladatelství Fragment
helena.kleckova@albatrosmedia.cz
S Anet spolupracujeme už půl roku a s její prací jsme velmi spokojení. Překládá pro nás texty pro marketingové účely jako jsou newslettery, blogy, produktové popisky atd. Texty mají vždy hlavu a patu, jsou gramaticky správně a vhodně naformulované. Překlady jsou z českého jazyka do anglického, ale i naopak. Anet je přátelská, vstřícná, dodržuje deadliny a ke své práci přistupuje profesionálně. Proto její služby určitě doporučuji i dalším klientům.

Mgr. Lucia Agnerová

Online Marketing Manager
www.posters.cz ~ lucia.agnerova@posters.cz
Velmi doporučuji. Potřeboval jsem zhotovení překladu komiksové knížky věnované k výročí. Trochu mě tlačil čas, paní byla velmi ochotná a překlad měla prakticky během chvilky. Pokud bych měl hodnotit podle nějaké škály, tak dávám 5/5. Vstřícná, příjemná, rychlé zhotovení. Velmi příjemná cena.

Daniel M.

Anet se chopila a výtečně se zmocnila zdánlivě jednoduchého překladu služeb v holičství s profesionálním nadhledem a dodala humor a gramatiku tam, kde i angličtina pokulhává. Je to také člověk, který je laskavý, přímý, moc toho o sobě nenamluví a nechá radši mluvit svou práci. Takových lidí je málo. Působí na mě velmi příjemně a věřím jí. Je to profesionálka každým coulem. Ten Word dokument, který mi připravila, byl přehledný, poznámky a návrhy byly „to the point“ a pro mě lehce opravitelné. Budu se k ní obracet i nadále. Dávám 11 bodů z 10.

Klára Váňová

Barbette.cz
www.barberette.cz
Kvalitní překlad a výborná spolupráce. Rozhodně mohu doporučit :)

Klára Šárovcová

732 169 997
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS