Doporučení z první ruky

Ing. Anita Pohnánová — lektorka, učitelka a překladatelka anglického jazyka


Zobrazuji č. 11-18 z celkem 18 doporučení

Potřeboval jsem si oživit angličtinu před služební cestou a paní Pohnánová mi ochotně vyšla vstříc a to včetně nepravidelných termínů výuky. Mohu doporučit, byl jsem spokojený.

Vojtěch Skopal
602 177 011

S Anitou jsem se učila anglicky a můžu jí jen chválit a vřele doporučit. Perfektně vše vysvětlila a procvičila takovou formou, že jsem se vůbec nenudila a chtěla jsem anglicky jen mluvit, mluvit a procvičovat. Bylo vidět, že jí angličtina hodně baví a je v ní opravdu výborná, vždyť si ji i mnohokrát procvičila při zahraničních pobytech.

Ing. Martina Štěpánová
Ostrava, účetní
728 541 236

Rychlé a profesionální jednání. Překlad v pořádku.

Daniel V.

Byl jsem velice spokojen s Ing. Anitou Pohnánovou. Je velmi příjemná. Měl jsem 10 lekcí. Uvítal jsem, že jsem si mohl vybrat termín, který mně vyhovuje. Potřeboval jsem zlepšit hlavně komunikaci. Určitě ji doporučuji. Děkuji.

Robert Rozehnal
r0b@centrum.cz 608 424 219

Lekce s paní Pohnánovou mě moc baví a mohu je vřele doporučit. Lekce přizpůsobila mým požadavkům, a to naučit se konverzovat. Zvolila jsem si možnost lekcí přes Skype, které mi maximálně vyhovují. Velmi oceňuji, že když něco říkám špatně, tak mně paní Pohnánová opraví a napíše mi, jak to má být správně. Každá lekce začíná přesně, v předem domluvený čas a konverzujeme o tématech, které si mám možnost sama vybrat. Jsem moc spokojená!

Mgr. Barbora Lanšperková
barenka.dvorakova@gmail.com 720 437 511

Rychlé, svědomité a profesionální jednání. Práce kvalitní. Doporučuji!

Lukáš Procházka
www.pro-chazka.com lukasprochazkaprod@gmail.com +421908687565

Angličtinu od paní Pohnánové doporučuji všem, kteří mají zájem se něco naučit, případně se zdokonalit. Lekce jsou velmi dobře připravené a to nejen obsahem, ale i formou výuky a individuálním přístupem. Výuka gramatiky probíhá srozumitelnou formou a konverzace jsou přizpůsobovány dle aktuálních potřeb studenta. S výukou jsem velmi spokojen.

Jiří Kalivoda
606 676 303

K paní Pohnánové jsem chodil na angličtinu necelý rok a musím konstatovat, že rád. Lekce jsem měl zaměřeny komunikativně a vzhledem k tomu, že paní lektorka je komunikativní a jednoduše se s ní vykládá, tak to šlo samo… :-)

Jiří Jedlička
774 251 776