Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Anita Pohnánová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Anita Pohnánová — lektorka, učitelka a překladatelka anglického jazyka

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace Ing. Anita Pohnánová:
S Ing. Anit Pohnánovou jsme spolupracovali téměř 2 roky při výuce angličtiny. Výuka probíhala u nás ve firmě 2× týdně po 60 minutách. Hodiny probíhaly formou tzv. Callanovy metody. Měli jsme taktéž možnost zaměřit se na obchodní angličtinu. Za odučené lekce děkujeme, byli jsme s paní Pohnánovou velmi spokojeni a určitě ji můžeme doporučit všem zájemcům.

Tomáš Nový

jednatel společnosti NOVÝ INTERIER Company s.r.o.
www.novyinterier.cz ~ novyinterier@novyinterier.cz
Slečnu Anitu jsem si vybrala z několika nabídek vyučujících na internetu. Už po komunikaci e-mailem mi byla od začátku velice sympatická, a nic se na tom nezměnilo ani dnes. Témata jednotlivých lekcí přizpůsobila mým požadavkům, po konverzační i gramatické stránce jsem spokojená. Vždy přišla na hodinu připravená. Díky milému přístupu mě tolik obávaná výuka angličtiny velice baví a chci v naší spolupráci i nadále pokračovat. Proto ji doporučuji všem těm, kteří stále váhají nebo hledají svou lektorku angličtiny.

Lucie Janoušková

Ostrava-Poruba
602 540 166
Paní Pohnánová velmi kvalitně a hlavně rychle připravila anglické překlady pro mou novou fotografickou publikaci Ostrava – čtvero ročních období. Tímto velice děkuji za ochotu, vstřícnost a profesionální přístup. Vřele doporučuji!

Boris Renner

tvůrce propagačních videí a profesionální fotograf
www.videominuta.cz ~ info@studiorenner.cz ~ 777 581 980
Zhruba před rokem jsem začal navštěvovat individuální hodiny angličtiny s Ing. Anitou Pohnánovou. S hodinami jsem velice spokojen, jsou pestré, variabilní a můžu se zaměřit i na oblast výuky obchodní angličtiny, kterou právě potřebuji pro svou práci. Výuka probíhá i nadále v současnosti.

Karel Dolina

Sales Representative, MOL GROUP, Slovnaft Česká republika
Děkuji paní Anitě za překlad pro potřeby Muzea Mlejn v Ostravě, který již slouží pro návštěvníky, kteří nehovoří českým jazykem. Je to již druhý netradiční překlad do angličtiny pro mé potřeby.

Eda Riedl

mlejn.com ~ eda@mlejn.com
Paní Pohnánová vyučovala angličtinu mého 8letého syna ve školním roce 2014/2015. Lekce se konaly u nás 1× týdně. Syn díky ní získal pozitivní vztah k tomuto jazyku, jakožto začátečník se hravou formou seznámil s prvními slovíčky a obraty. Děkujeme.

Iva Krejčí

774 839 629
Paní Pohnánová je velmi sympatická a zkušená lektorka. Překvapilo mě, že veškerá komunikace musela probíhat v angličtině, i když jsem se chtěl jen na něco zeptat. Sice to pro mě jako začátečníka bylo velmi náročné, později jsem za to ale byl rád. Paní Pohnánovou velmi doporučuji! Děkuji.

Darko Bojič

www.baushop.cz ~ bojic@baushop.cz
Velice děkuji za ultra rychlé jednání a překlad, krásná práce!

Tereza Matějičná

Social Media Coordinator
602 201 385
Od Ing. Pohnánové jsem si nechala přeložit již několik prací. Byla sem s ní maximálně spokojená, překlad je rychlý, kvalitní, téměř okamžitá komunikace a přijatelná cena. Všem můžu maximálně doporučit :)

Jitka J.

studentka
Lektorce Anitě chci poděkovat za čas, který mi věnovala, když jsem se na ni obrátil poté, co mi byla nabídnuta ve firmě lepší pracovní pozice a pohovor byl plánovaný v angličtině. Po pohovoru jsem byl pozván do Německa na pár dní a vše dopadlo velice dobře. Byl jsem přijat. Ještě jednou děkuji za všechny rady a vůbec za vše, jelikož mi to určitě pomohlo získat novou pracovní pozici.

Radek Filip

773 948 232
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS