Doporučení z první ruky

Ing. Anita Pohnánová — lektorka, učitelka a překladatelka anglického jazyka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 18 doporučení

S Ing. Anit Pohnánovou jsme spolupracovali téměř 2 roky při výuce angličtiny. Výuka probíhala u nás ve firmě 2× týdně po 60 minutách. Hodiny probíhaly formou tzv. Callanovy metody. Měli jsme taktéž možnost zaměřit se na obchodní angličtinu. Za odučené lekce děkujeme, byli jsme s paní Pohnánovou velmi spokojeni a určitě ji můžeme doporučit všem zájemcům.

Tomáš Nový
jednatel společnosti NOVÝ INTERIER Company s.r.o.
www.novyinterier.cz novyinterier@novyinterier.cz

Slečnu Anitu jsem si vybrala z několika nabídek vyučujících na internetu. Už po komunikaci e-mailem mi byla od začátku velice sympatická, a nic se na tom nezměnilo ani dnes. Témata jednotlivých lekcí přizpůsobila mým požadavkům, po konverzační i gramatické stránce jsem spokojená. Vždy přišla na hodinu připravená. Díky milému přístupu mě tolik obávaná výuka angličtiny velice baví a chci v naší spolupráci i nadále pokračovat. Proto ji doporučuji všem těm, kteří stále váhají nebo hledají svou lektorku angličtiny.

Lucie Janoušková
Ostrava-Poruba
602 540 166

Paní Pohnánová velmi kvalitně a hlavně rychle připravila anglické překlady pro mou novou fotografickou publikaci Ostrava – čtvero ročních období. Tímto velice děkuji za ochotu, vstřícnost a profesionální přístup. Vřele doporučuji!

Boris Renner
tvůrce propagačních videí a profesionální fotograf
www.videominuta.cz info@studiorenner.cz 777 581 980

Zhruba před rokem jsem začal navštěvovat individuální hodiny angličtiny s Ing. Anitou Pohnánovou. S hodinami jsem velice spokojen, jsou pestré, variabilní a můžu se zaměřit i na oblast výuky obchodní angličtiny, kterou právě potřebuji pro svou práci. Výuka probíhá i nadále v současnosti.

Karel Dolina
Sales Representative, MOL GROUP, Slovnaft Česká republika

Děkuji paní Anitě za překlad pro potřeby Muzea Mlejn v Ostravě, který již slouží pro návštěvníky, kteří nehovoří českým jazykem. Je to již druhý netradiční překlad do angličtiny pro mé potřeby.

Eda Riedl
mlejn.com eda@mlejn.com

Paní Pohnánová vyučovala angličtinu mého 8letého syna ve školním roce 2014/2015. Lekce se konaly u nás 1× týdně. Syn díky ní získal pozitivní vztah k tomuto jazyku, jakožto začátečník se hravou formou seznámil s prvními slovíčky a obraty. Děkujeme.

Iva Krejčí
774 839 629

Paní Pohnánová je velmi sympatická a zkušená lektorka. Překvapilo mě, že veškerá komunikace musela probíhat v angličtině, i když jsem se chtěl jen na něco zeptat. Sice to pro mě jako začátečníka bylo velmi náročné, později jsem za to ale byl rád. Paní Pohnánovou velmi doporučuji! Děkuji.

Darko Bojič
www.baushop.cz bojic@baushop.cz 604 996 929

Velice děkuji za ultra rychlé jednání a překlad, krásná práce!

Tereza Matějičná
Social Media Coordinator
602 201 385

Od Ing. Pohnánové jsem si nechala přeložit již několik prací. Byla sem s ní maximálně spokojená, překlad je rychlý, kvalitní, téměř okamžitá komunikace a přijatelná cena. Všem můžu maximálně doporučit :)

Jitka J.
studentka

Lektorce Anitě chci poděkovat za čas, který mi věnovala, když jsem se na ni obrátil poté, co mi byla nabídnuta ve firmě lepší pracovní pozice a pohovor byl plánovaný v angličtině. Po pohovoru jsem byl pozván do Německa na pár dní a vše dopadlo velice dobře. Byl jsem přijat. Ještě jednou děkuji za všechny rady a vůbec za vše, jelikož mi to určitě pomohlo získat novou pracovní pozici.

Radek Filip
773 948 232