Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Anita Pohnánová

Ing. Anita Pohnánová

lektorka, učitelka a překladatelka anglického jazyka

Ing. Anita Pohnánová

Všestranná výuka angličtiny: intenzívní individuální výuka a doučování, skupinové vyučování pro firmy a veřejnost, zábavná angličtina pro děti. Také jazykový audit zaměstnanců firem pro anglický jazyk. Slovní zásoba, gramatika, komunikace v běžných situacích, konverzace a příprava na různé zkoušky. Obousměrné překlady z angličtiny do češtiny a slovenštiny nebo naopak.

Státní zkouška z angličtiny, zkušenosti nabyté lektorskou činností pro jazykové agentury (včetně praktikování tzv. Callanovy metody), výukou ve firmách (např. Rádio Evropa 2) a několikaletá praxe soukromé výuky jednotlivců.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Brno a okolí

Kategorie katalogu:

Orientační ceny:

  • výuka – 300 Kč/hod (60 min) pro jednotlivce a 420 Kč/hod pro dvojice
  • překlady – od 190 Kč za normostranu (1.800 znaků včetně mezer)

Callanova metoda:

Callanova metoda je založena na jednoduchém principu otázek a odpovědí, pomocí kterých se učí, klade důraz na rozvíjení pohotových reakcí při používání řeči a jejím cílem je plynulé vyjadřování bez přemýšlení jako v rodném jazyce.

Kontaktní informace

Ing. Anita Pohnánová
Jiráskova 74
Šlapanice u Brna (Jihomoravský kraj)
664 51
Mobil:774 308 777
Email:anit.pohnanova@gmail.com
Web:www.pohnanova.cz
(tj. adresa této stránky)
Skype:Skype anitpohnanova
Účet:670100 – 2208481818 / 6210 (mBank)
:74856006 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

S Ing. Anit Pohnánovou jsme spolupracovali téměř 2 roky při výuce angličtiny. Výuka probíhala u nás ve firmě 2× týdně po 60 minutách. Hodiny probíhaly formou tzv. Callanovy metody. Měli jsme taktéž možnost zaměřit se na obchodní angličtinu. Za odučené lekce děkujeme, byli jsme s paní Pohnánovou velmi spokojeni a určitě ji můžeme doporučit všem zájemcům.
Tomáš Nový
jednatel společnosti NOVÝ INTERIER Company s.r.o.

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS