Doporučení z první ruky

Mgr. Anna Onesorková — překladatelka němčiny a angličtiny


Zobrazuji č. 11-14 z celkem 14 doporučení

Mgr. Anna Onesorková odvedla práci včas a kvalitně. Samostatný přístup a report s poznámkami byl také prospěšný. Díky ;)

Jiří Kadlec

Anna Onesorková pro mě dlouhodobě překládala položky na webu http://www.motorovakolobezka.eu/, www.benzinroller.eu, který se zabývá náhradními díly do motorových koloběžek, a starala se o mou obchodní komunikaci se zahraničními dodavateli (objednávky, reklamace, dotazy na zboží). V němčině i v angličtině.

Milan Taich
prodejce motorových koloběžek
www.benzinroller.eu milan.taich@seznam.cz 602 851 030

Paní Anna Onesorková mi překládala věty z češtiny do angličtiny a obráceně. Jednalo se o zakoupení křesťanské bižuterie aj. od Australského apoštolátu. Paní Onesorková byla vždy přístupná, většinou byl překlad hotový do druhého dne. Spolupráci obohacovala o dobré nápady. Paní Onesorkovou mohu jen vřele doporučit.

Luboš Navrátil
truhlář

Paní Onesorková neúnavně, houževnatě a s velkým nadšení nejen překládá, ale i opravuje zjevné gramatické, ale i faktické chyby v našich zdrojových textech. Je to tedy nejen profesionální překladatelka, ale také nedocenitelný týmový hráč. Angažovali jsme jí na překlady související s naším specifickým sortimentem (historické zbraně, zbroje, kostýmy a další rozličná výbava na re-enactment, LARP, Fantasy a Cosplay) a mnoho od ní po několika zkušenostech s jinými překladateli neočekávali. Mile nás ale překvapilo, jak se rychle s tématem našeho shopu sžila a jak rychle nastudovala odborné názvosloví. Toto se asi nedá naučit, toto musí mít člověk v sobě! Paní Onesorková je z našeho pohledu profesionál k pohledání. Jsme rádi, že pro nás pracuje! S potěšením její služby doporučujeme. Vyzkoušejte – spokojenost předem zaručena!

Helmut Vajc
Wellcrafted s.r.o., jednatel
www.outfit4events.com 608 973 359