Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Anna Preclíková

Ing. Anna Preclíková

koučka

Ing. Anna Preclíková

Slovo kouč mi zní stroze. Příliš byznysově a manažersky. V tomto významu slova se za kouče tedy nepovažuji. Považuji se za vašeho původce, který s vámi jde po cestě vašeho osobního rozvoje. Osobní rozvoj může být cokoliv, co ve vašem životě řešíte a nalezení východiska vás posouvá drobnými krůčky vpřed. Baví mě, když hledání a nacházení odpovědí vyústí v uvědomění nějakého AHA momentu a když pak vnímám příval energie a úlevy, která následuje a dává energii vykročit zase kousek dopředu.

Práce s lidmi je pro mě posláním. Vždycky jsem milovala přímý kontakt s klienty. Mnoho let jsem působila v obchodní oblasti a i přes velkou konkurenci, mi klienti dávali najevo, že je spolupráce se mnou baví. Často říkali, že jsem úplně jiná než zbytek obchodního trhu a že ze mě vyzařuje něco jiného. To, co mě odlišovalo, byl opravdový zájem o lidi, se kterými jsem pracovala. A toto mi zůstalo i poté, co jsem opustila obchodní obor. Cítila jsem, že mám lidem, se kterými se potkávám něco předat. Pomoci je někam posunout, postrčit. Někdy stačí jedna věta, jedna informace, která způsobí výše zmíněný AHA moment a nastartuje akci.

Koučování je individuální setkání/sezení s klientem, který obvykle přichází s nějakým problémem/tématem na pozadí své mysli. A právě na tom, s čím klient přichází, pracujeme. V rámci koučovacího procesu neradím. Ale kladu klientovi otázky, které ho vedou k nacházení indicií a jako směrovky ho vedou dál. Být nestranným pozorovatelem mi umožňuje klást otázky a pomoci nacházet klientovi nové úhly pohledu na danou situaci. Smyslem sezení je ujasnění situace, nalezení nových cest a vědomí toho, jaké jsou další kroky na cestě.

Často mám dotazy, kolik je potřeba sezení k tomu, aby došlo k nějaké změně, posunu. Nepředepisuji klientovi, kolikrát za mnou musí přijít. Nechávám toto zcela na rozhodnutí klienta. Neboť, každý je individualita a na realizaci svých cílů, snů a třeba i rozhodnutí potřebuje jiný čas. Někomu stačí jedno sezení, někdo rád chodí pravidelně a někdo nepravidelně. Tak jak každý potřebuje.

Fotogalerie:

Certifikát o absolvování akreditovaného programu Externí profesionální kouč

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha a střední Čechy

Kategorie katalogu:

Ceny koučování

Vnitřně cítím, že koučování má být přístupné každému. Nemá být jen “trendy možnost pro manažery a firmy“ a tak je moje cena za koučování, věřím, přístupná každému. Nesnižuji tak svou hodnotu ani kvalitu své práce, ale otevírám se všem, kteří by například nemohli dát za koučování 2000 Kč a více za hodinu. Moje cena za hodinové koučování/sezení je 650 Kč.

Poradenství: nacházím nové možnosti a příležitosti

Mnoho let v obchodní a marketingové oblasti mě naučilo vidět nové příležitosti a možnosti ke zviditelnění/prodeji na trhu v oblasti marketingu PR, práce s cílovými skupinami atd. Baví mě vymýšlet a pracovat s projekty, které mají SMYSL. Pokud máte pocit, že vám mohu pomoci s vaším smysluplným projektem, kontaktujte mě.

Kontaktní informace

Ing. Anna Preclíková [ mapka ]
Studio Cesta ke změně
Bubenská 51
Praha 7
170 00
Mobil:602 223 658
Email:anna.preclikova@hotmail.com

Doporučení z první ruky

Ráda bych vám poděkovala za vaši úžasnou práci. Uvědomila jsem si spoustu mezer a bílých míst v mém životě a zároveň jsem si potvrdila, co je pro můj život důležité a na čem potřebuji pracovat. Přeji vám mnoho spokojených klientů, jako jsem já, kteří na sobě chtějí pracovat.
Milada M.

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS