Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Anna Toman > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Anna Toman — lektorka, překladatelka a tlumočnice ruštiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Mgr. Anna Toman:
Na základě žádosti o zábavnou výuku Anna uchopila tuto prosbu velmi dobře. Hodiny jsou pestré, střídají se aktivity zaměřené na procvičování různých druhů dovedností. Anna se věnuje oblastem, kde má klient nedostatky a pravidelně s ním tyto problémové záležitosti procvičuje. Anna je pozitivně naladěná osoba s profesionálním přístupem ke své práci.

Jana Zahradníčková

Office Manager ve společnosti International Education Society Ltd.
Kurz ruštiny vedený Annou jsem začala využívat na doporučení kolegů ze zaměstnání, protože pracuji v ruské bance a komunikace s rusky hovořícími klienty je čím dál častější. Výuka probíhala hodně formou konverzace a v rámci domácích cvičení jsme zpracovávali různá témata. Díky Anně jsem si rychle oprášila základy, které jsem měla ještě z dob školní docházky a získala jsem nové informace o běžném životě a zvycích v Rusku. Výuku s Annou rozhodně doporučuji.

Marta Blahůšková

Brno
Na kurzu ruštiny s Aňou jsem se naučila mnohem víc než jen samotnou ruštinu. Oprášila jsem základy, které jsem měla ze školy, ale naučila jsem se i nebát se mluvit. Domácími úkoly jsem si rozšířila obzory i v jiných oblastech, získala jsem nové znalosti a informace z kultury, bankovnictví a běžného života v Rusku – samozřejmě v ruštině.

Anna Klímová

Brno
Výuka ruštiny s Aňou probíhá v přátelské atmosféře a v každé hodině jsme probírali gramatiku, cvičení a pak praktické rozhovory. Díky domácím úkolům jsme nezaháleli ani doma! Kromě výrazného zlepšení znalostí ruského jazyka mi výuka s Aňou rozšířila obzory, protože jsem se dozvěděla hodně zajímavého o zvycích, kultuře a lidech, kteří v Rusku žijí.

Denisa Krajíčková

Brno
Jelikož pracuji v bance s ruským vlastníkem a přibývá ruských klientů, rozhodla jsem se o oprášení znalostí ruského jazyka a rozšíření znalostí z bankovnictví v ruském jazyce. S Aňou se znám přes jednoho kolegu z banky a bylo tedy nasnadě, že jsem se obrátila na ni. Velkou výhodou bylo, že Aňa byla ochotná docházet do firmy a přizpůsobit se naší pracovní době. Ve skupině nás bylo cca 5-6, což bylo pro výuku ideální. Na vedení hodiny mi vyhovoval prostor pro vzájemnou verbální komunikaci mezi účastníky kurzu a učení se prostřednictvím her. Kurz trval cca 2 roky a dnes jsem schopná s ruskými klienty písemně komunikovat.

Jitka Fikeisová

Brno
Ruský jazyk jsem začala využívat v zaměstnání, kde se na nás obrací čím dál více ruských klientů. Potřebovala jsem oprášit znalosti ze školy. Výuka byla velmi přínosná a vedená odborně. Zároveň ovšem v přátelském duchu. Kromě gramatiky jsme se dozvěděli hodně i o kultuře a myšlení lidí z Ruska a spoustu zajímavostí z běžného života. Ruštinu jsem si oprášila relativně rychle a to i díky domácím úkolům a cvičením. Kurz byl rozhodně přínosem a je vedený srozumitelnou zábavnou formou. Mohu pouze doporučit.

Jana Březinová

Brno
S lektorkou Annou Sidelnikovou byla velmi dobrá spolupráce, brala svou práci velmi zodpovědně a snažila se jazyk naučit. Ač rodilá mluvčí, uměla perfektně česky, což usnadňovalo výklad, proto bychom jí chtěli moc poděkovat za skvělý a hlavně trpělivý přístup. Víme, že to s námi nebylo jednoduché, protože na kurz byl pouze omezený dostatek času. Taktéž jí děkujeme za vstřícnost při přesouvání hodin a náhradních lekcích. Naše časové možnosti byly velmi proměnlivé.

Martina Nečasová

právnička
Lektorka Anna Sidelnikova byla pohotová a spolehlivá při výběru témat, velmi dobře připravena na hodiny, výuka byla profesionální, všestranná i zábavná, plně vyhovovala našim požadavkům. Často volila náplň dle našich konkrétních potřeb, neměla problém s pomocí překladů nad rámec její sjednané činnosti.

Hana Gazdová

právnička
Spolupráce s lektorkou Annou Sidelnikovou v rámci výuky ruštiny fungovala naprosto bezproblémově a profesionálně, a to od organizačního zajištění výuky, přes vysokou flexibilitu a vstřícnost, až po skvělý přístup ke studentům. Kurzy ruštiny byly s cíleným zaměřením na činnost naší společnosti, rozvoj slovní zásoby a rychlou orientaci v jazyce.

Kateřina Bogdálková

Letiště Brno, asistentka ředitele
S Annou jsme měli hodiny obchodní RJ 1 rok na úrovni B2-C1. Každá hodina byla originální a šitá na míru. Kdykoliv jsme narazili na věc, která nebyla jasná, na následující hodině byl gramatický jev vysvětlen a procvičen. Anna vede hodiny profesionálně, nálada je uvolněná a přátelská. Určitě vřele doporučuji.

Jana Lokajová

Partner Support Specialist ve společnosti Zebra Technologies Brno
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS