Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Antonín Karásek

Antonín Karásek

vývojář mobilních aplikací pro platformu iOS a Android

Antonín Karásek

Na zakázku vám vytvořím jakoukoliv mobilní aplikaci pro operační systém iOS (Apple) a/nebo Android. Vy mi sdělíte, jaký problém má aplikace řešit a komu má pomáhat, já se postarám o zbytek. Jako backend Java vývojář s 8letou praxí vám umím dodat i serverovou část mobilní aplikace.

Mám zkušenosti z mnoha větších i menších projektů. Vyvíjel jsem internetové obchody pro zákazníky ve firmě, kterou jsem spoluvlastnil, pracoval jsem ve velkých firmách jako řadový programátor i jako manažer – díky tomu mám skvělé povědomí o tom, co firma očekává od svých dodavatelů.

I když mám za sebou nespočet projektů, za svoji nejlepší referenci považuji moji vlastní aplikaci GearTracking. Možná proto, že jsem ji dělal tak, jak bych si vývoj představoval v ideálním případě a nebyla příliš omezená rozpočtem.

Motto: Slíbím jen to, co dokážu splnit, a splním to, co slíbím.

GearTracking:

GearTracking - seznam aktivitGearTracking - detail vybavení

Status:

Většinu mého času mám momentálně zabírá jeden větší projekt.

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Jak probíhá ideální spolupráce?

  1. Úvodní schůzka (workshop) – první schůzka bývá celodenní (někdy dvoudenní) workshop, na kterém si ujasníme, co si od aplikace slibujete. Vytvoříme profily potenciálních uživatelů, definujeme si funkce aplikace a načrtneme si několik prvních obrazovek aplikace.
  2. Drátěný model (wireframe) – vytvořím návrh (drátěný model) uživatelského rozhraní aplikace. Na tomto modelu si ověříme, že všechny funkce, které jsme si popsali, mají v aplikaci svoje místo.
  3. Vývoj aplikace – jakmile si návrh uživatelského rozhraní odsouhlasíme, začne grafik pracovat na finální verzi grafické podoby a já na vlastní aplikaci. V průběhu vývoje se budeme potkávat přibližně jednou za 2–4 týdny. Pokaždé vám ukážu rozpracovanou verzi aplikace a nastíním, co můžete očekávat na další schůzce. Od určité fáze vývoje budete mít k dispozici nehotovou verzi aplikace (nainstalovanou na vašem zařízení), kterou budu na dálku průběžně aktualizovat.
  4. Finále – po schválení finální podoby aplikace vám ji pomůžu zveřejnit na AppStore. Doporučuji první verzi dělat co nejjednodušší – minimální produkt, který dává z pohledu uživatele smysl. Je na vás, jestli to bude zároveň konečná verze, nebo jestli si celé kolečko zopakujeme a budeme přidávat další funkce. Do budoucna je potřeba počítat s revizí aplikace minimálně jednou ročně, když vyjde nová verze operačního systému.

Moje videa:

Zobrazit všechna moje videa na YouTube »

Kontaktní informace

Antonín Karásek
Pivovarská 659
Černá Hora (Jihomoravský kraj)
679 21
Mobil:725 865 117
Email:tony@geartracking.net
Web:http://www.sportapps.cz/vyvoj/
LinkedIn:LinkedIn tony-karasek
:75632365 (plátce DPH)
DIČ:CZ8204073779

Doporučení z první ruky

S Tondou jsme nejenže posunuli aplikaci pro iOS zase o level dál (platby v aplikaci, vylepšení UX menu, verifikační flow), ale také přidali aplikaci pro Slovenské Hlídačky.sk. Ujmul se perfektně i našeho řešení, které není úplně standardní (hybridní přístup který kombinuje Swift a Turbolinks), ale umíme tak posouvat věci rychle v malém týmu. Tonda je precizní a komunikativní, iOS platformu zná jako svoje boty a baví nás to s ním vyvíjet.
Petr Šigut
CEO @ Hlídačky.cz & Hlídačky.sk

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS