Doporučení z první ruky

Antonín Karásek — vývojář mobilních aplikací pro platformu iOS a Android


Zobrazuji všechna 3 doporučení

S Tondou jsme nejenže posunuli aplikaci pro iOS zase o level dál (platby v aplikaci, vylepšení UX menu, verifikační flow), ale také přidali aplikaci pro Slovenské Hlídačky.sk. Ujmul se perfektně i našeho řešení, které není úplně standardní (hybridní přístup který kombinuje Swift a Turbolinks), ale umíme tak posouvat věci rychle v malém týmu. Tonda je precizní a komunikativní, iOS platformu zná jako svoje boty a baví nás to s ním vyvíjet.

Petr Šigut
CEO @ Hlídačky.cz & Hlídačky.sk
www.hlidacky.cz

Komunikace s Tondou byla rychlá, bezproblémová a k věci. V krátkosti jsme si vysvětlili zadání a během pár dní bylo řešení na světě. Když se přišlo na zádrhel, řešení bylo konstruktivní a účinné. Co slíbí, to splní a hraje fér! (Neřešili jsme mobilní appku, ale menší webový skript.)

Dalimil Petrilák
dalimil.petrilak@alkion.eu

Tony pro nás vytvořil mobilní aplikaci pro HR systém ve verzi pro iOS i Android. Spolupráce s ním byla zcela bezproblémová. Vždy dal dopředu vědět, kdy se nám bude věnovat a vše, co slíbil, také splnil. U všech požadavků byl schopný srozumitelně vysvětlit možná řešení. S aplikací jsou všichni spokojeni. Její uživatelské rozhraní je přesně takové, jaké lze očekávat od moderních profesionálních aplikací.

Dita Salajková
www.pinya.cz dita.salajkova@pinya.cz 702 297 948