Doporučení z první ruky

Antonín Pátek alias Tonda z Jizerek — grafik a DTP specialista


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Když se u nás v týmu zamýšlíme nad vlastní zkušeností s Tondou, přichází nám slova jako preciznost, spolehlivost, zodpovědnost, napojení (ve smyslu schopnosti velmi efektivně a přesně pochopit potřeby klienta), trpělivost, flexibilita, profesionalita, efektivita, fair-play, kreativita. Dlouho jsme hledali.. a našli jsme. Setkání s Tondou pro nás bylo takovým vzácným darem. Jde o spolupráci v radosti, s úsměvem, a to za jakýchkoliv okolností. Tondu doporučujeme my všichni v našem týmu a těšíme se na další spolupráci.

Vlaďka Valentová
vladimira.valentova@peblo.cz

Patříte také, jako já, k těm, kteří se v grafice moc nevyznají? Kteří grafiku hodnotí jen líbí/nelíbí? Kteří se s grafiky či DTP specialisty dostali do křížku, protože nedali jasní brief? V tom případě se obraťte na Tondu. Lidsky i profesně skvělý člověk na správném místě. Precizní, proaktivní, slušný, operativní a zodpovědný. Zkrátka zadáte práci a o nic se nemusíte starat. Nejpozději v den D a hodinu H (ale většinou ještě dříve) máte vše hotové. S Tondou jsem spolupracoval při RunCzech závodech, kterým stvořil vizuální identitu, jejíž prvky se používají dodnes. Skvěle to umí i s foťákem, využil jsem jeho schopnosti na mnoha velkých akcích a nemůžu jinak než ho maximálně doporučit!

Tomáš Coufal
sportovní marketér
tomascouf@gmail.com

Když víte, čeho chcete docílit, máte jasný obsah a dáte Tondovi prostor, tak vás určitě příjemně překvapí, do jaké podoby to poskládá. Zpracovával mi službu, která je velmi nehmotná a pro lidi osobní – leták na úlevu od stresu. Hrdě a s radostí ho předávám potenciálním klientům.

Romana Tichá
kouč a konzultant
www.romanaticha.cz romana.ticha@ambitionpro.cz 774 668 437
Ing. Radek Kitner

Tondu Pátka rozhodně doporučuji, práce s ním je vždy příjemná a hotová v termínu. Vážím si, že Tonda plní úkoly podle mých představ a to i za situace, že mu to přináší komplikace. S jeho prací jsem byl maximálně spokojen.

Ing. Radek Kitner
konzultant a lektor pro testování a SCRUM

Spolupráce s Tondou Pátkem byla výborná. Připravil pro nás grafický návrh sborníků a tiskovin pro vědecké konference. Práce byla odvedena ve vysoké kvalitě a v požadovaných termínech. Pan Pátek obratem reagoval na naše požadavky a komunikace probíhala bez problémů. Výsledná podoba dokumentů měla velmi pozitivní ohlas i u účastníků akcí. Spolupráci s panem Pátkem mohu jen doporučit.

Markéta Morská

Chtěla bych poděkovat Antonínu Pátkovi za vytvoření loga pro naši podpůrnou, svépomocnou skupinu. Přesně vystihl to, co potřebujeme a převedl to do konkrétní podoby. Vyjádřila bych to slovy – rychlost, preciznost, kreativita, empatie. Jsem velmi spokojená.

Mgr. Dagmar Dvořáčková, Ph. D.
www.zsf.jcu.cz dvoracko@zsf.jcu.cz

Rychlá reakce, precizní práce, okamžité opravy po korekturách z naší strany, jasně daná cena za práci a podle faktury i dodržená. Navíc se jednalo o doplnění do stávajících materiálů, které na začátku připravil někdo jiný, a na výsledku není poznat autorství dvou lidí = přesně dodržený koncept. Doporučuji.

Tomáš Mirovský
silniční běžecký závod PALESTRA Kbelská 10
www.palestra.cz

S Tondou spolupracujeme už nějaký ten pátek. Vždy nám pomůže najít ten správný směr a trpělivě zapracovává nové požadavky klientů. Na schůzky chodí s úsměvem a práci předává obratem. Těšíme se na další společný projekt.

Michal Hoffmann
projektový manažer
www.nux.cz

Doporučuji! Příjemná a rychlá komunikace. Ocenila jsem i konzultaci ohledně úpravy fotek a výběr nejvhodnější kombinace. Dále ochota pomoci, za to jsem vděčná. A vzhledem k tomu, že jsem na poslední chvíli potřebovala kvalitní fotky na web, jednalo se mi i o rychlost práce. Měla jsem vše tak, jak jsem potřebovala a ještě hned další den. Naprostá spokojenost.

Pokud potřebujete někoho, na koho se dá spolehnout, oceňujete profesionalitu a vážíte si férového přístupu, pak se obraťte na Tondu Pátka. Podílí se na přípravě všech sportovních projektů, které pořádá Sportify. Děkujeme.

Mirek Jiřík
spoluzakladatel a jednatel Sportify
mirek.jirik@sportify.cz