Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Antonín Pátek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Antonín Pátek alias Tonda z Jizerek — grafik a DTP specialista

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Antonín Pátek:
S Tondou spolupracujeme už nějaký ten pátek. Vždy nám pomůže najít ten správný směr a trpělivě zapracovává nové požadavky klientů. Na schůzky chodí s úsměvem a práci předává obratem. Těšíme se na další společný projekt.

Michal Hoffmann

projektový manažer
www.nux.cz
Pokud potřebujete někoho, na koho se dá spolehnout, oceňujete profesionalitu a vážíte si férového přístupu, pak se obraťte na Tondu Pátka. Podílí se na přípravě všech sportovních projektů, které pořádá Sportify. Děkujeme.

Mirek Jiřík

spoluzakladatel a jednatel Sportify
mirek.jirik@sportify.cz
Rychlá reakce, precizní práce, okamžité opravy po korekturách z naší strany, jasně daná cena za práci a podle faktury i dodržená. Navíc se jednalo o doplnění do stávajících materiálů, které na začátku připravil někdo jiný, a na výsledku není poznat autorství dvou lidí = přesně dodržený koncept. Doporučuji.

Tomáš Mirovský

silniční běžecký závod PALESTRA Kbelská 10
www.palestra.cz
Děkujeme za vytvoření profesionálního a originálního plakátu na Soutěž mladých zdravotníků. Spolupráce a výsledný produkt je skvělý! Komunikace probíhala vždy rychle a věcně. Tonda dbá na nejmenší detaily, a odpadá tak zbytečné připomínkování. Jsme maximálně spokojení, děkujeme!

Jakub Jestřáb

Oblastní spolek Českého červeného kříže Cheb
www.cervenykrizcheb.cz
Ing. Radek Kitner
Tondu Pátka rozhodně doporučuji, práce s ním je vždy příjemná a hotová v termínu. Vážím si, že Tonda plní úkoly podle mých představ a to i za situace, že mu to přináší komplikace. S jeho prací jsem byl maximálně spokojen.

Ing. Radek Kitner

konzultant a lektor pro testování a SCRUM
V roce 2013 s námi Tonda Pátek společně odstartoval propagaci trailového běžeckého závodu. Díky jeho kreativitě a vstřícnosti vzniklo několik plakátů, které vždy dokonale vyjádřily charakter závodu a dokázaly zaujmout. Oceňujeme zejména originalitu grafických nápadů, které umí nasměrovat nejen do tiskárny, ale i na sociální sítě. Je třeba zmínit i jeho nadstandardní flexibilitu, rychlost a jasnou komunikaci. Spolupráce s ním je velmi příjemná a zároveň profesionální. Doporučujeme všem, kteří chtějí kvalitní grafické služby.

Mgr. Karolína Kostínková

organizátor Ústeckého Univerzitního Ultramaratonu
tippeltova@gmail.com
Tonda je profesionál ve svém oboru. Má talent trefit se přesně do toho, jak si představujete, aby letáček či jiný propagační materiál vypadal. Dodržuje termíny, takže se na něj můžete absolutně spolehnout. Zkrátka je kreativní, spolehlivý, přesný a vystihne to, co si představujete. Co víc si od grafika přát?

Martina Kozáková

www.perfectmom.cz
Doporučuji! Příjemná a rychlá komunikace. Ocenila jsem i konzultaci ohledně úpravy fotek a výběr nejvhodnější kombinace. Dále ochota pomoci, za to jsem vděčná. A vzhledem k tomu, že jsem na poslední chvíli potřebovala kvalitní fotky na web, jednalo se mi i o rychlost práce. Měla jsem vše tak, jak jsem potřebovala a ještě hned další den. Naprostá spokojenost.

Lucie Zajíčková

www.tepelna-cerpadla-vzduch.cz ~ obchod@kuzdas.cz
Chtěla bych poděkovat Antonínu Pátkovi za vytvoření loga pro naši podpůrnou, svépomocnou skupinu. Přesně vystihl to, co potřebujeme a převedl to do konkrétní podoby. Vyjádřila bych to slovy – rychlost, preciznost, kreativita, empatie. Jsem velmi spokojená.

Mgr. Dagmar Dvořáčková, Ph. D.

www.zsf.jcu.cz ~ dvoracko@zsf.jcu.cz
Pan Pátek pro naši firmu připravoval nové vizitky a také design papírových desek určených pro předávání podkladů našim klientům. Spolupráce s ním byla velmi příjemná a profesionální, dodržel termíny i domluvené věci a cenu. Velmi rádi se na něj příště znovu obrátíme.

Zdeněk Jakubínský

hypoteční a pojišťovací broker
www.fintalk.cz ~ jakubinsky@fintalk.cz ~ 775 342 943
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS