Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Antonín Pátek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Antonín Pátek alias Tonda z Jizerek — grafik a DTP specialista

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Antonín Pátek:
Tonda je profesionál ve svém oboru. Má talent trefit se přesně do toho, jak si představujete, aby letáček či jiný propagační materiál vypadal. Dodržuje termíny, takže se na něj můžete absolutně spolehnout. Zkrátka je kreativní, spolehlivý, přesný a vystihne to, co si představujete. Co víc si od grafika přát?

Martina Kozáková

www.perfectmom.cz
Děkujeme za vytvoření profesionálního a originálního plakátu na Soutěž mladých zdravotníků. Spolupráce a výsledný produkt je skvělý! Komunikace probíhala vždy rychle a věcně. Tonda dbá na nejmenší detaily, a odpadá tak zbytečné připomínkování. Jsme maximálně spokojení, děkujeme!

Jakub Jestřáb

Oblastní spolek Českého červeného kříže Cheb
www.cervenykrizcheb.cz
Pan Pátek pro naši firmu připravoval nové vizitky a také design papírových desek určených pro předávání podkladů našim klientům. Spolupráce s ním byla velmi příjemná a profesionální, dodržel termíny i domluvené věci a cenu. Velmi rádi se na něj příště znovu obrátíme.

Zdeněk Jakubínský

hypoteční a pojišťovací broker
www.fintalk.cz ~ jakubinsky@fintalk.cz ~ 775 342 943
Patříte také, jako já, k těm, kteří se v grafice moc nevyznají? Kteří grafiku hodnotí jen líbí/nelíbí? Kteří se s grafiky či DTP specialisty dostali do křížku, protože nedali jasní brief? V tom případě se obraťte na Tondu. Lidsky i profesně skvělý člověk na správném místě. Precizní, proaktivní, slušný, operativní a zodpovědný. Zkrátka zadáte práci a o nic se nemusíte starat. Nejpozději v den D a hodinu H (ale většinou ještě dříve) máte vše hotové. S Tondou jsem spolupracoval při RunCzech závodech, kterým stvořil vizuální identitu, jejíž prvky se používají dodnes. Skvěle to umí i s foťákem, využil jsem jeho schopnosti na mnoha velkých akcích a nemůžu jinak než ho maximálně doporučit!

Tomáš Coufal

sportovní marketér
tomascouf@gmail.com
S Tondou Pátkem spolupracuji již několik let pro různé klienty a mohu spolupráci s ním jen doporučit. Je velmi flexibilní co se týče specifických požadavků. Zároveň oceňuji férový přístup a celkovou spolehlivost při dodržení termínů.

Martin Kůra

Digital Marketing Specialist
www.martinkura.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS