Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bára Kohoutová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bára Kohoutová — grafická designérka a ilustrátorka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Bára Kohoutová:
Měl jsem možnost pracovat s Bárou něco málo přes dva roky ve společnosti Mosaic House. Byla to zkušenost, která mě toho naučila neskutečně moc. Především díky ní. Bára vždy splnila všechny marketingové úkoly nad očekávání. Byla nesmírně trpělivá a komunikace s ní fungovala vždy na jedničku. Pracovat na společných projektech byla jedna radost. V oboru je naprostá špička. Během naší spolupráce mi navíc Bára přirostla k srdci jako málokterý člověk. Když dnes potřebuji pomoc s grafikou, obracím se jedině na ni. Naprosto doporučuji!

Rosťa Sikora

Mosaic House
Pokud máte zájem o člověka, který je velmi kreativní, osobitý a má originální nápady, tak poté máte možnost toto najít právě v Báře Kohoutové. Spolupráce s ní mě vždy velmi těšila, jelikož je i výborný člověk, se kterým se dá na všem přátelsky domluvit, dodržuje sjednané termíny a předkládá kvalitní návrhy. S prací Báry jsem byla spokojená, pokaždé překvapila něčím novým, originálním, jednoduchým a hlavně dokáže pracovat ve stresových situacích. Pokud si Báru vyberete, budete určitě spokojeni, protože získáte ke spolupráci kvalitního, spolehlivého a hlavně skutečně kreativního člověka.

Jitka Komárková

Executive Director 3K Capital
Doporučuji spolupráci s Bárou. Dělala mi podklady pro hudební akci. Což zahrnovalo plakáty, bannery na sociální sítě i malé letáčky. Vše zpracované s precizností a do detailu. I když jsem neměl jasnou představu o tom, co přesně chci. Dokázala reagovat velmi rychle a ochotně na mé připomínky. Celkovým výsledkem jsem byl mile překvapen. Bára má cit vybrat vhodný motiv pro jakoukoli situaci.

Jan Franek

S Bárou mám možnost spolupracovat již druhým rokem ve společnosti Colliers International, kde pro mě a kolegy připravuje grafické prezentace určené klientům. Přestože mám praxi z podobných společností přes 15 let, je Bára první grafičkou, která do návrhů dává spoustu vlastní kreativity, nápadů a myšlenek, které z každé práce dělají unikát. Spolu s klienty tak mohu ocenit neotřelost a propracovanou individualitu jednotlivých výstupů. Kromě toho je Bára mimořádně příjemnou osůbkou, se kterou je radost pracovat. I když po ní často chceme téměř nemožné věci v ještě nemožnějších termínech, nikdy nepřestává být otevřenou, milou a vstřícnou spolupracovnicí. Kdyby všichni kolegové byli jako Bára, byl by náš život podstatně jednodušší.

Matyas Prochazka

Director, Head of Property and Asset Management
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS