Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bára Perglová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bára Perglová — tvůrkyně vizuálního a textového obsahu

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Bára Perglová:
Na prezentaci vlastní práce není nikdy dost času… Báře jsme zavolali, přišla, podívala se na projekty, nafotila a napsala skvělé texty na základě několika málo informací, které z nás vymáčkla. Prostě skvělé, hezké a poutavé a přesně tak, jak jsme si to představovali! A to už mluvíme o 29 projektech. Rozhodně ve spolupráci hodláme pokračovat!

Caterina Cappelli & Vojtěch Pošmourný

architektonický ateliér Bianco architects
www.bianco-arch.com
S Bárou je radost spolupracovat. Protože si rozumíme lidsky i profesně, s důvěrou jsem jí při našem produktovém focení nechala volnou ruku. Vyplatilo se! Oceňuji její profesionální přístup, věcné jednání a umění naslouchat. Při focení využívá své bohaté zkušenosti, zapojuje kreativitu a cit pro detail. Těším se na další milou spolupráci v budoucnu!

Tereza Inková

majitelka značky Maimana
www.maimana.cz
Spolupráce s Bárou byla skvělá. S výsledkem jsme 100% spokojení. Fotila pro nás produktové fotografie, které jsme potřebovali extrémně rychle. I přes krátký čas svou práci odvedla na jedničku a profesionálně. Je milá, inspirativní a velmi pečlivá. Nemá problém svou práci na požádání doplnit o další fotky. Perfektně jsme se dohodli na všem. Vřele ji můžeme všem doporučit.

Zuzana Šuleková

nakladatel
www.pipasik.cz
Kreativita je Bářiným životním stylem. Její nápady jsou neotřelé, důmyslné a mají osobitý šmrnc. A to nás na spolupráci s ní baví. Vždy překvapí něčím novým. Spolehlivost a přátelské jednání jsou dalším příjemným bonusem této nadané copywriterky. Hledáte-li inspiraci, jste na správné adrese. Děkujeme za její přínos na blog kamenprodesign.cz.

Andrea Freislebenová

Content marketing specialist
www.technistone.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS