Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Barbara Palatová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Barbara Palatová — účetní a daňový poradce, lektor a zakladatel Bookeepio s.r.o.

Zobrazuji č. 1117 z celkem 17 doporučení prezentace Ing. Barbara Palatová:
Mgr. Jitka Kitner
Ať zavoláte Báře kvůli jakémukoli účetnímu či daňovému špeku, ona prostě ví. Jak ji navíc znám už nějakou dobu, vidím, že se ve svém oboru pořád průběžně vzdělává, žádná novinka jí neuteče. Člověk tak cítí potřebnou jistotu, že jeho daně a účto jsou v cajku – a může se v klidu soustředit na svůj byznys.

Mgr. Jitka Kitner

copywriterka a reklamní textařka
Vážení, v roce 2016 jsem náhodou dostala nabídku na vedení účetnictví od Ing. Barbory Palatové a jelikož jsem byla nespokojená s firmou, která tehdy zpracovávala účetnictví, u které vznikaly jen papíry a nebylo možné nic dohledat, jsem se rozhodla k ní přejít. Prostě klasicky vedené účetnictví se zpožděním minimálně čtyř měsíců, ve skutečnosti bývalo kolem jednoho roku a tří měsíců, takže analýza stavu společností už nebyla relevantní. Nabídku od paní inženýrky jsem využila a v dubnu jsme musely převést data (původně jen v papírové podobě) do účetnictví IS Pohoda. Nebylo to lehké, obzvlášť pro paní Palatovou, ale s odřenýma ušima jsme to zvládly. Nadále jsme vedly účetnictví v IS Pohoda, nepoužívaly jsme papíry a vše jsme řešily sdílením v Dropboxu, FB a IS Pohoda. Bylo to pohodlné a nemusely jsme tisknout tisíce papírů a zakládat je do složek. Zbavily jsme se ručního evidování položek z bankovního účtu, které jsme importovaly z banky do IS Pohoda, což byl neřešitelný problém pro bývalou účetní firmu. Tím pádem jsme měly ve složkách jen prvotní účetní doklady. Samozřejmě jsme používaly i vzdálenou plochu pro řešení mimořádných události. Všechno ostatní pro finanční zprávu a nejen to byly sestavy, které jsme mohly generovat z informačního systému, takže na závěr paní Ing. Palatová je souhrnem znalostí z oblasti účetnictví + aplikuje možnosti v informačním prostředí. Všechno to bylo propojené s ochotou řešit neodkladné nutnosti. V neposlední radě jsem použila i daňové poradenství při likvidaci společnosti. Doporučila bych ji celkově, ale obzvlášť pro lidi, které nemají kladný vztah k papírům.

Ekaterina Tchakarova

ekaterina@sivop.cz ~ 736 648 030
Po několikaleté výborné osobní zkušenosti mohu doporučit paní Ing. Palatovou. Její přístup je velmi vstřícný, profesionální a díky organizaci své práce mi vždy ušetří čas, mj. například přípravou přehledného seznamu doplatků a záloh.

Tomáš Klapal

Java programátor
Barbara mi ochotně pomohla při startu podnikání. Postarala se o daňové přiznání a díky konzultaci s ní jsem si udělal jasno v mnoha základních věcech. Rozhodně ji můžu doporučit. Na základě první zkušenosti plánuji dlouhodobou spolupráci.

Robin Kašpařík

režisér
robinkasparik.com
Se službou, kterou mi slečna Barbara Palatová poskytla, jsem maximálně spokojená. Daňové přiznání mi bylo vystaveno rychle a bezproblémově, všechny náležitosti byly správně vyplněny a usnadnilo mi to tak situaci. Slečnu Barbaru Palatovou bych doporučila každému, kdo potřebuje mít právní službu zajištěnu včas a kvalitně.

Kateřina Vojtěchová

vojtechovakatka@gmail.com ~ 775 617 358
Paní inženýrka mi zpracovala daňové přiznání, i když jsem jí potřebnou dokumentaci dodala až na poslední chvíli. Komunikovala laskavě, všechno mi vysvětlila a vyšla vstříc mým požadavkům. Děkuji.

Eva Pellarová

Bára a její tým fungují skvěle. Se spoluprací jsme byli velmi spokojeni, probíhala na vysoce profesionální úrovni a s potřebnou odborností. Oceňujeme ochotu kdykoliv reagovat na naše potřeby.

Lubomír Náplava

jednatel ND agentura s.r.o.
narodnidotace.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS