Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Barbara Palatová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Barbara Palatová — účetní a daňový poradce, lektor a zakladatel Bookeepio s.r.o.

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Ing. Barbara Palatová:
Po několikaleté výborné osobní zkušenosti mohu doporučit paní Ing. Palatovou. Její přístup je velmi vstřícný, profesionální a díky organizaci své práce mi vždy ušetří čas, mj. například přípravou přehledného seznamu doplatků a záloh.

Tomáš Klapal

Java programátor
Barbara mi ochotně pomohla při startu podnikání. Postarala se o daňové přiznání a díky konzultaci s ní jsem si udělal jasno v mnoha základních věcech. Rozhodně ji můžu doporučit. Na základě první zkušenosti plánuji dlouhodobou spolupráci.

Robin Kašpařík

režisér
robinkasparik.com
Se službou, kterou mi slečna Barbara Palatová poskytla, jsem maximálně spokojená. Daňové přiznání mi bylo vystaveno rychle a bezproblémově, všechny náležitosti byly správně vyplněny a usnadnilo mi to tak situaci. Slečnu Barbaru Palatovou bych doporučila každému, kdo potřebuje mít právní službu zajištěnu včas a kvalitně.

Kateřina Vojtěchová

vojtechovakatka@gmail.com ~ 775 617 358
Paní inženýrka mi zpracovala daňové přiznání, i když jsem jí potřebnou dokumentaci dodala až na poslední chvíli. Komunikovala laskavě, všechno mi vysvětlila a vyšla vstříc mým požadavkům. Děkuji.

Eva Pellarová

Mgr. Jitka Kitner
Ať zavoláte Báře kvůli jakémukoli účetnímu či daňovému špeku, ona prostě ví. Jak ji navíc znám už nějakou dobu, vidím, že se ve svém oboru pořád průběžně vzdělává, žádná novinka jí neuteče. Člověk tak cítí potřebnou jistotu, že jeho daně a účto jsou v cajku – a může se v klidu soustředit na svůj byznys.

Mgr. Jitka Kitner

copywriterka a reklamní textařka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS