Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Barbora Baronová, Ph.D. > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Barbora Baronová, Ph.D. — literární dokumentaristka, nakladatelka, copywriterka a lektorka nakladatelské praxe

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Mgr. Barbora Baronová, Ph.D.:
Moc rád bych Vám poděkoval za workshop. Když vynechám, jak unikátní samotná přednáška tohoto typu je, překvapilo mě, kolik netušených úskalí Váš obor skýtá. A ač mi z množství informací šla hlava kolem, zprostředkovala jste nám tolik zkušeností, které mi dovolí neudělat chyby, které jsem měl v úmyslu snad všechny. Hlavně za to díky, jestli se u něčeho dá hovořit o mílových krocích, já jich s Vámi pár udělal.

Kryštof Korč

krystof.korc@gmail.com
Bára Baronová je profesionálka, která toho o knižním trhu a tvorbě knih zná hodně. Za prvé – její nakladatelství wo-men vydává prvotřídní knížky, které stojí za to mít v knihovně, za druhé – její kurz pro budoucí samonakladatele mi otevřel oči (vřele doporučuji) a za třetí – Bára je trpělivá, vstřícná a milá osoba, která poradí i povzbudí nejen prvoautory.

Kateřina Farná

novinářka
Bruselskasojka.cz
Díky za skvělý workshop, člověk se dozví spoustu cenných informací a zkušeností. Skvělé hlavně pro začínající nakladatele a příbuzné obory.

Stanislav Bříza

malý nakladatel - BFLMPSVZ
www.bflmpsvz.com ~ bflmpsvzhchkrdtn@gmail.com
Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat za skvělý workshop Sám sobě nakladatelem / Sama sobě nakladatelkou, který svým obsahem předčil má očekávání. Nejen, že jsem získala ucelené informace o celém postupu vydání knihy, ale také spoustu praktických rad (co dělat a naopak také co raději nedělat), o které se může podělit pouze člověk, který si tímto procesem prošel. Atmosféra celého workshopu byla velice přátelská a odešla jsem s dobrým pocitem, že i kdybych měla ještě nějaké další otázky, tak vím, na koho se můžu obrátit. Děkuji!

Lenka Grabicová

dokumentární fotografka
www.lenkagrabicova.com
Zúčastnila jsem se dvoudenního workshopu Sama sobě nakladatelkou, který Bára vedla, a vrátila jsem se naprosto nadšená Bářinou otevřeností, upřímností, vlídným a milým přístupem a zkušenostmi, které nám předávala opravdu do detailů. Dozvěděli jsme se všechno o tom, jak funguje nakladatelství (od A až do Z), jak vydat knihu v nakladatelství nebo samonákladem, dostali jsme opravdu velké množství skvělých tipů, na které člověk přijde až díky nasbíraným zkušenostem a zádrhelům během této dlouhé cesty, kterých nás právě Bára ušetřila. Děkuji za inspirativní víkend a doporučuji ho všem, které zajímá knižní svět, ale také těm, kteří se chtějí setkat s úžasnou osobností, jakou Bára je.

Lucie Vostřelová

literární redaktorka v nakladatelství Knihy s úsměvem
www.knihysusmevem.cz ~ lucie@knihysusmevem.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS