Doporučení z první ruky

Ing. Barbora Malinovská — trenérka, mentorka a koučka manažerských dovedností, leadershipu a digitálních nástrojů


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Báru bych doporučila všemi deseti, protože je člověk, který dokáže přinést do věcí řád, ale i pozitivní náladu a kreativitu. Navíc na sobě neustále pracuje, ať už se jedná o maličkosti jako je cesta k více udržitelnému životu, nebo seberozvojové aktivity. Velmi mi pomohla na mé vlastní cestě.

Karolína Krupauerová
marketingová manažerka

Bára byla mou mentorkou a od prvního okamžiku jsme si padly do oka. Její lidský přístup mi pomohl vyřešit nejen drobné manažerské úkoly, ale i složitější oříšky. Navíc Bára je velký nadšenec do technologií a své nadšení sdílí s ostatními, což velmi často vede k usnadnění práce… Baru, díky za veškerou podporu a inspiraci.

Eva Jokes
lektorka digitálních dovedností
https://www.linkedin.com/in/eva-jokes/

Bára je člověk, který vás podpoří, hledá v lidech potenciál a možnosti jejich seberealizace. Oceňuji na ní její nasazenost, pozitivismus a aktivní řešení problémů. Spolupráce s ní je přínosná a hodně se díky ní naučíte, což se vám může kdykoli hodit.

Zuzana Mikolajová
Team leader

Děkuji za půlroční mentoring. Schůzky se mi moc líbily a rozhodně cítím posun ve věcech, se kterými jsem neuměl dlouhodobě sám pohnout. Zároveň mám teď díky vašemu mentoringu i jakýsi návod, jak podobné metody uplatňovat i na další budoucí výzvy. Uplynulé hodiny s vámi byly příjemné, hodnotné, nenásilné v jakémkoliv ohledu. Bál jsem se aby se z programu nestal nástroj jen na pseudo domácí úkoly, případně jen povídání bez většího impactu na moje fungování. Ukázalo se, že jsme našli rovnováhu a vše si perfektně sedlo. Práce navíc mě bavila a užitek z toho rozhodně mám. Moc děkuji.

Radomír H.
Team leader