Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Blanka Sudíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Blanka Sudíková — soudní tlumočnice, překladatelka a lektorka francouzštiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Mgr. Blanka Sudíková:
Mám velmi dobrou zkušenost s paní Sudíkovou – tlumočení při notářských zápisech a soudní překlady. Určitě ji doporučuji.

Soňa Sedláčková

Chtěl bych paní Mgr. Blance Sudíkové poděkovat za velmi rychlou a kladnou reakci na naši poptávku překladatelských služeb z důvodu neočekávaného příjezdu našeho zahraničního partnera. Svého úkolu se paní Blanka zhostila na výbornou, její profesionální erudice byla i přes náročnost a odbornost překladu pozitivně hodnocena i našim zahraničním partnerem a měla zásadní vliv na kladný výsledek jednání, které navíc probíhalo v příjemné a uvolněné atmosféře. S ohledem na tuto pozitivní zkušenost paní Blanku doporučujeme našim dalším partnerům a její služby hodláme využívat i v následujícím období.

JUDr. Miloslav Oliva

jednatel společnosti VABERG spol. s r.o.
vaberg.cz ~ vaberg@vaberg.cz ~ 222 734 369
Naprosto perfektní kvalita překladu – kontrolující rodilí mluvčí téměř nenacházejí chyby. Dále musím pochválit včasné termíny dodání. Díky a doporučuji!

František Floder

CORAL-SHOP, s.r.o. (Ltd.)
www.coral-shop.com ~ frantisek@floder.info ~ 602 717 067
Paní Blanku Sudíkovou mohu opravdu doporučit. Tlumočila na svatbě mé dcery – velice kvalitně, spolehlivě a profesionálně, prostě na úrovni. I díky jejímu přispění proběhl obřad v milé atmosféře.

Gabriela Kliková

překladatelka
Paní Blanka Sudíková pro naši školu pracovala v rámci projektu mezinárodní partnerství technických škol, v němž byla partnerem naší školy L´école Technique – Exile des Méties de Lausanne (ETML), jako tlumočník a překladatel. Projekt byl financován v rámci fondu Partnerství, Programu švýcarsko-české spolupráce. Jednoletá spolupráce zahrnovala jak obousměrné překlady z českého a francouzského jazyka, tak tlumočení při konferencích a formálních jednáních a prezentacích, tak i neformálních setkáváních a volnočasových aktivitách naší a švýcarské skupiny. Blanka odváděla vždy profesionální výkony, byla spolehlivá, pečlivá a dochvilná. Tlumočení bylo přesné a věrně kopírovalo užívaný jazykový registr a ducha sdělení. S její prací jsme byli spokojeni a její služby můžeme vřele doporučit.

Ing. Drahoslav Matonoha

Ředitel Střední školy technické, Praha 4
Velice Vám děkujeme za tlumočení svatebních obřadů na našem zámku. S Vašimi službami jsme byli vždy velmi spokojeni jak my, tak naši klienti.

Jana Kunášková

event manager Chateau Hostačov
732 622 598
S paní Sudíkovou jsme spolupracovali již po několikáté jak na ověřených, tak obyčejných překladech z francouzštiny do češtiny i naopak a vždy k naší plné spokojenosti. Její služby a solidní jednání v oblasti překladů mezi českým a francouzským jazykem můžeme všem potencionálním zájemcům vřele doporučit.

Petr Myslík

Prague Institut
www.pragueinstitute.cz
Blanku mohu jen doporučit – příjemné vystupování a vysoká profesionalita a kvalita překladu. Objednám určitě znovu!

Anna Bláhová

Paní Blanku Sudíkovou mohu doporučit, opakovaně s ní spolupracujeme na tlumočení v terénu a překladech. Kromě odborných kvalit oceňuji pozitivní přístup i přes náročnější podmínky při několikadenních zakázkách.

Marcela Drotárová

Doporučuji Blanku Sudíkovou na překlady textů z češtiny do francouzštiny a zpět. Blanka se opravdu snaží, aby zachovala správný význam slov. Nám překládala texty v oblastech gastronomie a práva. Blanka se perfektně vyzná v české a francouzské ortografii. Zkušenosti s některými překladatelskými společnostmi mě přiměly pochopit, jak je správný pravopis důležitý při překládání, což Blanka zvládá na výbornou.

Thomas Bouton

reklamni agentura
www.kazak.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS