Doporučení z první ruky

Mgr. Blanka Sudíková — soudní tlumočnice, překladatelka a lektorka francouzštiny


Zobrazuji č. 11-16 z celkem 16 doporučení

Mgr. Blanku Sudíkovou mohou doporučit jako klient i kolega. Sám pracuji jako překladatel pro Evropskou unii v Bruselu a jejích služeb jsem využil při překladu velmi náročného právně-administrativního dokumentu. Vyhotovený překlad byl naprosto bezchybný, terminologicky i obsahově přesný a odevzdaný nejen včas, ale dokonce v předtermínu. Takto vypadá profesionální a spolehlivá práce!

PhDr. Jaroslav Špirk, Ph.D.
absolvent a někdejší vyučující Ústavu translatologie FFUK v Praze
www.cambridgescholars.com/censorship-ind… jaroslav.spirk@seznam.cz 728 215 449

Spolupráce s paní Sudíkovou byla absolutně fantastická od začátku do konce. Jednalo se o nelehký překlad svatebních dokumentů a řečí – a všechno proběhlo hladce a úžasně profesionálně. Komunikace šlapala jako na drátkách a paní Sudíková nám pomohla úplně se vším, co snad vůbec šlo. Děkujeme za tak obrovskou podporu a pomoc a naší milou tlumočnici doporučujeme všemi deseti!

Agáta Lexová

Paní Sudíková tlumočila pro náš tým techniku 14 dnů přímo ve výrobním závodě. Pochopení všech procesů na jednotlivých úrovních pro nás bylo zcela klíčové. To se skvěle podařilo, rádi a s důvěrou se na ni obrátíme znovu.

Jiří Eremiáš
Martina Mikulášová

Paní Blanka je profesionálka na svém místě. Využili jsme s přítelem jejích služeb tlumočnictví na matrice v rámci oznámení o otcovství. Mluví srozumitelně a má krásnou francouzštinu. Určitě se na ni v budoucnu zase obrátím. :-)

Martina Mikulášová
digitální ilustrátorka a malířka

Vřele doporučujeme paní Mgr. Blanku Sudíkovou, která nám dělala překlad rodného listu a tlumočení na matrice u Prohlášení otcovství. Byla to úžasná hodina, v příjemné atmosféře, s lidským a profesionálním přístupem a výborným tlumočením. Můžeme jen doporučit a doufáme, že si na nás najde čas i v budoucnu, jelikož nasadila laťku hodně vysoko. Ještě jednou děkujeme.

Terézia Králiková

Soudně ověřený překlad policejního dokumentu od paní magistry z francouzštiny do češtiny, který jsme pro našeho klienta po doplnění překládali zpět do francouzštiny, byl velice kvalitní, a to jak po jazykové, tak i po terminologické stránce.